Перейти до змісту

Зимова рибалка


promouterus

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 498
  • Створено
  • Остання відповідь

Можна їхати, я звідти вже) Брав наноГокунь, ще такого і не ловив ніколи. Розміром як цигарка, якщо фільтр відломати або як мізинець. Взяв 10 штук по грам 100-150 на юшку інших одразу топив. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був в Прилуькому , за 2 години насмикав десяток кобликів . поруч сидів мужик в нього було більше сотні "нано"окунів.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб трохи збити оскому, крунув в Прилуцьке, за 1,5 години  2 десятка окунців, розміри, від мізинця до вказівного пальця. Змерз, тому поїхав додому гритися, але вудки, мормишки провірив  :D

Рибаків чоловік 10-15, лід товщиною 8-9 см.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був сьогодні в Прилуцьку з сином, якому 9 років. Це його перша зимова рибалка. Ловили десь 1,5 години, більше морозити дитину я не захотів. Зловили 37 мікроокунів з трьох лунок. Окунь брав дуже жадно навіть на стоячу снасть, що й рукавиці не давав вдягнути. Син сам зловив з десяток і рибалкою залишився дуже задоволеним і просить, щоб завтра завіз ще туди. Отож ще на одного "пінгвіна" наші ряди поповнились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підкажіть куди краще на лід поїхати на живця половити щуків?

Це з розділу "По чому буде долар в понеділок ?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні рома цілий день рибачив у набережному. окунь клював цілий день на блешню, но не крупний, але на живця завеликий. на жерлицю взяв півторачку і одного живця понівечило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора і сьогодні на Люб'язі , біля Любешова. бляха на жилці. Вчора біля 4 кг вокуня, пара трофейних, остальні середні юшко-жароночні. Сьлгодні десь півтора, середнячки. Пінгвінів на льоду мніго. Паркувався як на Варшавці.:-) багато хто зранку ящики вфдкривали і вечеряли до обіду.:-) Одним словом-красота :-) 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

короче їздили в чебені, а то тут з вами не добєшся толку. рибаків капец, але ми спочатку майже нічого не ловили, а от з 11-00 під очеретом найшли місця, де ми почали плотву з лящом просто совати, короче тікі вернувся - 11 кг риби, лящиків так під кіло 3 шт, остальні по 200-300 грам, от тільки жилку потрібно дрібну брати - були обриви. Ставили жерлиці - не одної реалізованої. Фото не зробив - була рибалка активна. так як я не спец по зимовій рибалці - рахую що рибалка вдалася.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

короче їздили в чебені, а то тут з вами не добєшся толку. рибаків капец, але ми спочатку майже нічого не ловили, а от з 11-00 під очеретом найшли місця, де ми почали плотву з лящом просто совати, короче тікі вернувся - 11 кг риби, лящиків так під кіло 3 шт, остальні по 200-300 грам, от тільки жилку потрібно дрібну брати - були обриви. Ставили жерлиці - не одної реалізованої. Фото не зробив - була рибалка активна. так як я не спец по зимовій рибалці - рахую що рибалка вдалася.

Ти браконьєр! В Чебенях взагалі неможна ловити рибу зимою. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був там учора. я не сильний зимовий рибак, але в такій щільній тусовці я ще не рибалив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший в цьому році вихід на зимову рибалку. Почалось все з Прилуцька, так як мотиля не було на безмотилку було зловлено кілька окунів на живця. Потім переїхав на старицю Стиру в Жидичин. За кілька годин було 2 нереалізованих клювання на жерлицю. Та на безмотилку кілька зловлених окунів.  

post-6067-0-56842300-1452364683_thumb.jp

post-6067-0-09751500-1452364690_thumb.jp

post-6067-0-96099500-1452364695_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був вчора і я в Чебенях,майже повний нуль. Народу як пінгвінів.Так,що 11кг. треба фото,та і лящ в берез,виникають запитання????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-11567-0-86754900-1452370012_thumb.jpost-11567-0-96452500-1452370024_thumb.jpost-11567-0-72732600-1452370032_thumb.jpost-11567-0-08126400-1452370041_thumb.j

судачело з чебень, ще один козлик, йорж і дріб"язок, в сторону берега - лаврові листки, + один обрив.

сьогодні перед обідом приспічило - і ми в набережному. пістони на мотиль задрали, навіть на руслі з дна. зловив гігантську верховодку, йоржа. на блешню колеги ловили троха більших, рома факір - цапнув мордатого під пів кіло.

до грін пісу: жодної риби додому не приніс.

завтра по принципу карп"ятників - третій захід.

НХНЛ.post-11567-0-46019500-1452370872_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 кг риби, лящиків так під кіло 3 шт, остальні по 200-300 грам,...

.... рибалка вдалася.

То не рибалка, то голодні ігри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

короче їздили в чебені, а то тут з вами не добєшся толку. рибаків капец, але ми спочатку майже нічого не ловили, а от з 11-00 під очеретом найшли місця, де ми почали плотву з лящом просто совати, короче тікі вернувся - 11 кг риби, лящиків так під кіло 3 шт, остальні по 200-300 грам, от тільки жилку потрібно дрібну брати - були обриви. Ставили жерлиці - не одної реалізованої. Фото не зробив - була рибалка активна. так як я не спец по зимовій рибалці - рахую що рибалка вдалася.

а як же норма вилову?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

короче їздили в чебені, а то тут з вами не добєшся толку. рибаків капец, але ми спочатку майже нічого не ловили, а от з 11-00 під очеретом найшли місця, де ми почали плотву з лящом просто совати, короче тікі вернувся - 11 кг риби, лящиків так під кіло 3 шт, остальні по 200-300 грам, от тільки жилку потрібно дрібну брати - були обриви. Ставили жерлиці - не одної реалізованої. Фото не зробив - була рибалка активна. так як я не спец по зимовій рибалці - рахую що рибалка вдалася.

а як же норма вилову?

 

так це на 3-ох

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були сьогодні в Набережному, порівняно з вчорашнім днем,кльову як такого не було. Але все таки бонус влетів. Окунь мій 970грм. А пацики рядом видурили мамочку на жерлицю 6130грм. Фотосесія обійшлась без травм хоча вони боялися її в руки брати. Поламала їм багра. Ми також ставили жерлиці але видна наноокунь щук не приваблює так як карасики.

post-25081-0-01033200-1452439891_thumb.j

post-25081-0-58420000-1452439940_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

додам і пофілософствую.

1 продам уловистийбур: тільки розклались - підходить рибачок і каже дай бур п"ять лунок зробити. кажу бери, можеш і шість. через трохи була мамка.

окуняра - красень, за таким варто прововтузитися цілий день.

2 про кльов. він ніби останні кілька днів погіршувався.але мені дивно одне(рибак ще не ого-го), чому на чотирьох метрах клюють нано-мікро окуні? і чи ніхто не пробував закормлювати білу рибу на руслі? в чебенях то ляща кормлять на глибинах.

дозу отримано. всім НХНЛ.

обережно на льоді: казали хтось скупався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Був сьогодні в Млинові на більшій частині водосховища. Виїзжав з дому було -19, в обід було близько -11. Но рибалити було комфортно, лунка ледь пришерхала. От тільки результат слабенький. Ну вже такий прошений був кожен окунець.  З ранку і до обіду іноді покльовувало, а після обіду зовсім перестало. В 3 часа вже їхав в машині додому. Як результат один достойний окунець, одна плотва та остальні хвости. Разом десь біля 2 кг. Клювало тільки на чорну, круглу мормишку з мотилем. Жовта та червонувата кругла, та чорна капля, чорний банан були проігноровані.  Ще поставив кілька жерлиць на в"юна, так і випустив підростати, всі зняті живі, навіть ударчика не було. Фоткав телефоном. Ось така рибалочка. Хоча мені сподобалось.

IMG0427A.jpg

IMG0428A.jpg

IMG0426A.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...