Перейти до змісту

Починаємо апгрейд двигуна борди.


kmd

Рекомендовані повідомлення

Единственный напряг.

В позапрошлой версии движка "Поиск" работал по всему времени жизни форума. В прошлой и этой - только по прошедшему году.

Нельзя ли в настройках убрать это ограничение?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Некоректно працює з lolifox 0.3.2

Поле відповіді "Ответить" не активне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Был запущен пересчет сообщений. В результате к-в постов у пользователей уменьшилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При переході по лінку в листі на підписану тему, видало помилку:

Возникла проблема при работе с SQL сервером:

mySQL query error: DELETE FROM ibf_sessions WHERE (member_id=3393) OR running_time < 1320313141

Це якраз була підписка на цю тему, по іншим темам і далі відкриває головну сторінку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При переході по лінку в листі на підписану тему, видало помилку:

Возникла проблема при работе с SQL сервером:

mySQL query error: DELETE FROM ibf_sessions WHERE (member_id=3393) OR running_time < 1320313141

Це якраз була підписка на цю тему, по іншим темам і далі відкриває головну сторінку.

А в мене така проблема при відкритті головної сторінки форуму.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене борда стала працювати швидше. Це єдиний плюс.

Кількість постів обрізалась, сенки то є, то нема. І сенки, і карма..В профілі

взагалі дикий срач : написів на стіні вже як таких нема, зате абсолютно дурнуваті

зміни статусів, які я сама поміняти не можу. І не скоро зможу,

бо до відкриття у мене таких фантастичних можливостей мені треба ті пости ще бити і бити.

А постити не хочеться. Аватарки маленькі..Фото в профілі пропало.

Вибачте, не подобається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибравши якийсь тип шрифту його потім відключати проблематично, треба знову виділяти текст та знімати шрифт. Це я про вибір жирного шрифта, перекресленого і Т.П., кнопка вибору не стає неактивною після натиснення на чистому полі відповіді. Раніше з кодами було простіше це все робити.

Opera 11,52

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тогда разрешите поинтересоваться: от чего зависит изменение этой самой репутации, она только растёт, или колеблется в обе стороны? И по каким критериям появляются надписи? вот у меня пишет, что моя хата с краю, у других то же ? или как то по другому?

Благодарю за внимание :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально форум став швидше робити.. а до інтерфейсу звикнемо.

А репутцію потрібно прибрати, досвід минулих років да і пости в цій темі показують хвору увагу з сторони осіб у яких запалення ЧСВ. Звісно як тільки вирішаться більш нагальні проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Репутація залежить від + і - вліплять тобі 100 мінусів і тоді буде щось на подобі "тупого чуркі" .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...от чего зависит изменение этой самой репутации...

1 підтримка = 1 репутація (якщо не помиляюсь), більша репутація = крутіший підпис.

getto, думаю скоро будеш "четким перцем" ;)

ой, точно, від пюсів та мінусів, (nikolas нагадав)

p.s. про к-сть постів не парюсь, я би все обнулила і всіх почистила ))

буду вдячна, якщо дадуть можливість самій змінювати статус або хоча б заберіть ось це "ага(("

дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 підтримка = 1 репутація (якщо не помиляюсь), більша репутація = крутіший підпис.

Возникает закономерный вопрос: а по каким меркам решается бОльшая или меньшая крутизна подписей?))) для кого то подпись "Супермега крутой чувак" может быть оскорбительна)))

getto, думаю скоро будеш "четким перцем"

я почему то больше склоняюсь к этому варианту:

вліплять тобі 100 мінусів і тоді буде щось на подобі "тупого чуркі" .

:D

да и зачем эта репутация вообще нужна? и без циферок понятно кто есть кто на борде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай буде репутація, бо інколи так і хочеться дати в рєпу, то хоч "-" поставлю :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да и зачем эта репутация вообще нужна? и без циферок понятно кто есть кто на борде...

Це стара і вже всім набридла тема . Кстаті t0rik попередив хто її підніме піде в баньку :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

додайте можливість вставляти нік-и (нікнейми) у повідомлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай буде репутація, бо інколи так і хочеться дати в рєпу, то хоч "-" поставлю :0155:

так проблема не в ній, а в наявності 2 різних варіантів +\- та "Поддержал".

достатньо одного з них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"-" - це якщо пост відверте УГ. Хтось когось образив і т.д. За таке й у мінуса вліпити святе діло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попередження це питання модерації. У разі систематичних порушень приймаються більш категоричні міри. Нові модератори повинні розуміти, як себе вів користувач з моменту реєстрації.

А подяки це більше банальна симпатія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...