Перейти до змісту

Починаємо апгрейд двигуна борди.


kmd

Рекомендовані повідомлення

Переїхали... Карма очистилась. Ну, думаю, на новому "двіжку" та з чистою совістю, але фіг там всі попередження остались, навіть від Шури ще є. Амністія не передбачається чи прощення гріхів?

По сабжу помічено глюки:

1. Смайлів немає, лише пусті віконечка з назвами смайлів під вікном вводу тексту

2. З підписаних тем приходять листи з новими повідомленнями, але лінки в листах неправильні - грузиться головна сторінка, замість теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аналогічно, якби можна було б вибрати стару тему... ото було б діло

До старої привикли(вона зручніша),з часом і ця притреця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Білого забагато, очки ріже!

Як монітором не грався, а все одно для очей некомфортно.

Фе...!

Адміни, дайте хоч опціонально можливість вибору старої теми, або цю трішки зпідправте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не дуже шось... Надто ярко... і багато в чому незручно... старий варіант кращий як на мене...і не тільки ізза того що звикли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ну що можу сказати. Я очікував цього, але дивуватись не перестаю. :)

Пояснюю для тих кому ріже очі.

Тільки апгрейднулись, процес пройшов не без проблем.

1) На даному етапі будемо відловлювати глюки, такі як відсутність тем, биті лінки, відсутність фоток та аватарів.

2) Хуки і моди, rss

3) Сповіщення

4) Скіни

Зараз ідуть процеси синхронізації і перерахунки.

Процес довгий і нудний.

Тому пости з розряду, раніше було краще і мені очі ріже ігноруються.

Приймаємо до уваги і дякуємо, за пости

"не дуже працюють княпочкі вибору шрифта"

"Посилання з старих RSS не працюють"

"Прочитаними теми відмічаюся але нікуди не зникають (список при перегляді нових публікацій не зменшується)"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чесно кажучи трохи незвично, але подобається, впевнений що коли наші адміни все дороблять, виправлять глюки, то все буде гут...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мені все подобається, завжди треба оновлятись а на рахунок глюків, з часом все налагодиться, напевно багато хуків та модів не працює... сам знаю як нудно це все налагодити а ще коли база не пуста )) все треба підбирати під нову версію двига! Так що вітаємо свіжачок і дружньо терпимо тимчасові не зручності! =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот почитал эту темку немного, и в очередной раз убедился, как много людей, для которых борда стала не просто форумом, а вторым домом :) Столько искренних эмоций, и положительных и не очень, но реакция на лицо :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда як і в державі нашій все і сразу, ні щоб переїхати безболєзгнєнно :) а так те не робить, те глючить, головне галочку поставити мол ми апгрейтнулись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Thanks-нету

Все что нажито непосильным трудом-все пропало

Темку бы потемнее.Не могу найти в инструментарии как вставлять видео

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не переходить на прочитане останнє мною повідомлення коли в тему заходиш...

Вернути б кнопочку "Вверх"

..блін, аватара якась з траурними полосками стала..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є глюки:

При виборі смайлів, внизу відображаються не зображення а текст. Я наприклад всіх кодів не памятаю? Чи можливо це тільки в мене?

Коли написав повідомлення нажимаєш зберегти дуже часто вибибає на головну сторінку?

---------------------------------------

Питання:

1) де розділ фотохостінг? Попередні фотографії збереглися?

2) Як мені можна буде змінити статут? І чи зберігаються всі "благодарності" попередні чи все знову з нуля рахується?

3) Назву теми можна змінювати? А там не можна було?

4) Чому неможна залишити коментарі в свому профілі?

post-13440-0-44063100-1320228988_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ох наконецто пустило, спасибо админам, а то без логина пускало, а если залогиниться ""Remote server or file not found""

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати, а ведь кнопочка Thanks выполняла функцию не только поднятия кармы ника, но и ещё подтверждение о том, что собеседник согласен с мыслью отписавшегося.И не надо создавать посты с одним словом типа "согласен" ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ох наконецто пустило, спасибо админам, а то без логина пускало, а если залогиниться ""Remote server or file not found""

Аналогічно.

На борду пускало лиш гостем, і то, після того як почистиш куки, кеш, збережені паролі, пробував на різних браузерах - однаково.

Дякую що пофіксили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Тест аватарки.

чьойто она у тебе махонька палучілася - переделуй давай

Мну похудало.

З нетерпінням жду аналога Latest Posts.

причепив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...