Перейти до змісту

Питання про релігію в мене виникло


SOAD

Рекомендовані повідомлення

так получилось що ніколи не сповідався, й хотілось би взнати коли це можна зробити чи є для цього спец. дні ....?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 61
  • Створено
  • Остання відповідь

так, є спец дні, і спец місце... і по спецтарифу.

во фін. підхід мені подобається, а можна точніше шо куди, й скільки, коли))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а не проще зайти в ближайшую церковь и узнать от первоисточника, так сказать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а не проще зайти в ближайшую церковь и узнать от первоисточника, так сказать?

Можна навіть простіше - зателефонувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гроші мені(номер картки через приват), а це коли хочеться і де вийде(мене не турбувати) :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нарешті сповідався, так давно хотів да все часу не міг найти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

серйозно

Зайди в церковь, там получишь ответы на все свои вопросы.

На борде нельзя задавать серйозные вопросы, всё равно серйозного ответа не плучишь :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли це можна зробити чи є для цього спец. дні ....?

Могу сказать про храм "Всех святых земли Волынской"(это который на 33-м сразу за ТАМ-ТАМом). Службы в храме каждый день. В будние дни утреннее Богослужение на 8:00, вечером на 18:00(пока часы не перевели, потом скорее всего будет на 17:00). В воскресенье утром две службы на 6:30 и на 9:30. Перед исповедью желательно быть и на вечернем Богослужении. На службу можно(желательно) прийти минут на 10-15 раньше. Если у вас будут вопросы можно будет обратиться к священнику, либо поговорить после вечерней службы. В любом храме также есть литература для новоначальных(начинающих). Перед самой исповедью рядом с аналоем(тумбочка с положенной на нее иконой, крестом или Евангелием) обычно ставят корзинку/ящик для пожертвований, дело это добровольное. Захотите положите, а не захотите, то и ругать никто не будет.

Специальные дни существуют только в Великий пост(тот который перед Пасхой).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ЯКЩО серйозно)?

Якщо налаштований серйозно,то алгоритм приблизно такий:

- прикинь в яку церкву підеш до сповіді,пораджу не йти в центрові собори,краще обрати периферійні(навскидку-на володимирській,біля Глобуса,на Стрілецькій).

- в неділю йдеш в церкву на ранкову службу,бажано нічого не їсти й не пити,кажуть що навіть зуби не чистяться(тобтоо як я розумію нічого не береться до рота)

- як правило зразу на вході в церквах є куточок в якому продають свічки та інші параферналії,там скажеш що хочеш сповідатись-вони все тобі скажуть і покажуть.

- після сповіді чекаєш коли всі підуть до причастя

- якщо є бажання пожертвувати якісь кошти,то там стоять кошички або з ними ходять хлопчики.

Особисто в мене ще ніколи фіксованої плати за сповідь,хрестини,вінчання і т.п. ніхто не брав.Давав скільки міг і вважав за потрібне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли це можна зробити чи є для цього спец. дні ....?

Могу сказать про храм "Всех святых земли Волынской"(это который на 33-м сразу за ТАМ-ТАМом). Службы в храме каждый день. В будние дни утреннее Богослужение на 8:00, вечером на 18:00(пока часы не перевели, потом скорее всего будет на 17:00). В воскресенье утром две службы на 6:30 и на 9:30. Перед исповедью желательно быть и на вечернем Богослужении. На службу можно(желательно) прийти минут на 10-15 раньше. Если у вас будут вопросы можно будет обратиться к священнику, либо поговорить после вечерней службы. В любом храме также есть литература для новоначальных(начинающих). Перед самой исповедью рядом с аналоем(тумбочка с положенной на нее иконой, крестом или Евангелием) обычно ставят корзинку/ящик для пожертвований, дело это добровольное. Захотите положите, а не захотите, то и ругать никто не будет.

Специальные дни существуют только в Великий пост(тот который перед Пасхой).

А щоб стати святим у Волинській землі -обовязково розмовляти російською мовою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хотів нікого образити, але чи не краще шукати відповіді у Біблії? (звісно, якщо топікстартер християнин і серйозно ставиться до цього питання)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просіть і буде вам дано, шукайте і знайдете, стукайте і відчинять вам, бо кожен, хто просить одержує, хто шукає знаходить, а хто стукає відчинять йому.

Хіба ці рядки так тяжко тлумачити? Біблія у всіх одна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Могу сказать про храм "Всех святых земли Волынской"(это который на 33-м сразу за ТАМ-ТАМом). Службы в храме каждый день. В будние дни утреннее Богослужение на 8:00, вечером на 18:00(пока часы не перевели, потом скорее всего будет на 17:00). В воскресенье утром две службы на 6:30 и на 9:30. Перед исповедью желательно быть и на вечернем Богослужении. На службу можно(желательно) прийти минут на 10-15 раньше. Если у вас будут вопросы можно будет обратиться к священнику, либо поговорить после вечерней службы. В любом храме также есть литература для новоначальных(начинающих). Перед самой исповедью рядом с аналоем(тумбочка с положенной на нее иконой, крестом или Евангелием) обычно ставят корзинку/ящик для пожертвований, дело это добровольное. Захотите положите, а не захотите, то и ругать никто не будет.

Специальные дни существуют только в Великий пост(тот который перед Пасхой).

А щоб стати святим у Волинській землі -обовязково розмовляти російською мовою?

Це не російська, це - "церковно-слов'янська" :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодці,і поржали,і поконсультували,ще й невеликий міжконфесійний срачик намічається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эта тема мне интересна по одной причине: мне уже много за 30, но я никогда в жизни не исповедовался, и не собираюсь. Что заставило топстартера создать тему ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что заставило топстартера создать тему ?
во фін. підхід мені подобається, а можна точніше шо куди, й скільки, коли))

відповідь кагбе в третьому пості: "бо так положено"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эта тема мне интересна по одной причине: мне уже много за 30, но я никогда в жизни не исповедовался, и не собираюсь.

Никогда не говори никогда :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...