Перейти до змісту

Питання про релігію в мене виникло


SOAD

Рекомендовані повідомлення

Пост № 33 _ "слухати плітки і теревені", "Майже нiколи не слухав про що спiвають в церквi, це лише фон", "А боротьба мiж украiно-росiйскою церквою,це боротьба мiж полiтиками зверху i фанатиками знизу, нi перше нi друге церквi не потрiбне"

ІМХО

Прийміть мої вибачення за сприйняття цієї інформації в тілі спору як зневажливої щодо Церкви, як, власне, і написання слова "Церква" - як спільнота вірних - з малої букви. Припускаю, що це проста легковажність з Вашого боку, викликана частковим знанням.

Ще раз приношу свої вибачення.

З приводу ніку "Маньяк" - так це ж тільки Ви сприймаєте його в іншому контексті. Я жінка, і реакція на такий нік апріорі негативна.

І, насамкінець, питання: а що таке "регулярне пiдтасовування фактiв" з мого боку?

по поводу плiток i теревень- невже ви нi разу не чули,як люди часто будучи в церквi розказують одне одному про побутовi речi та новини,якi в той момент,ну нiякого вiдношення до дiйства не мають ? я чув

по поводу спiву та фону- я глибоко переконаний,що спiв (тим бiльше на старословьянскiй мовi) мае за мету лише допомогти душi розкритися для кращого сприйняття Бога i осмислення свого положення у всесвiтi. Це ж не гiмн i не баллада

по поводу фанатикiв - навiть сама церква вiдштовхуе фанатизм як явище, Богу потрiбна думаюча, щира паства, а не фанатики,якi по першому зову побiжать роздирати *невiрних*, а iменно так це виглядало, коли точилась боротьба мiж украiно i росiйскомовними вiруючими. Я бачив ненависть в iх очах,всi вони яскраво пiдтверджували фразу *Да умоется кровью тот кто усомнится в нашем миролюбии*

Церква в моему розумiннi це не спiльнота вiрних, це лише мiсце, де легше спiлкуватись з Богом i легше досягнути умиротворення. Я вiрю в Бога а не в церкву, то чому я повинен церкву писати з великоi лiтери

по поводу нiка, так ви ж звернули увагу насамперед на мое ставлення до церкви,а не на нiк.

I на кiнець по поводу *регулярного пiдтасовування фактiв* я мав на увазi, що Ви вже не першi, якi уважно не вчитавшись, роблять неправильнi висновки з моiх постiв i менi вже вкотре приходится якби виправдовуватись i пояснювати,як на мою думку, очевиднi речi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 61
  • Створено
  • Остання відповідь

ПОП прах отцов предавший

ПОП – прах отцов предавший,

Искоренитель русских душ

И веру предков оболгавший,

Что б был смиренен честный муж.

И будь покорен! О, раб божий!

Не смей на библию грешить,

Вся власть от бога!

Люда рожи Должны лишь каяться, служить!

И будет проклят тот посмевший

Смысл слова «ПОП» разоблачить

ПОП- прах отцов предавший,

Так, смысл истинный звучит!

ПОП – древнерусская(славянская) аббревиатура "прах отцов предавший". Так называли предателей, покинувших Род свой и принявших религию врагов.

http://www.mypishem.ru/stihi/lirika-religioznaja/pop-prah-otcov-predavshii.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В основі сповіді , на мене, лежить феномен переносу ,,біда на двох-півбіди,, також каяття означає обіцянку не чинити більше погано.

Чи є ця обіцянка дієвою?

Якщо згадати піонера з оповідання Гайдара , котрий не зійшов з місця(бо стояв на посту в хлопчачій грі) давши слово-то таки так.

Просто більша половина сповідаючихся роблять це не задумуючись та й не віруючи зрештою.

Не навчили святі отці.Бо насправді Церква відірвалася від народу, особливо та що розмовляє старословянською.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

I на кiнець по поводу *регулярного пiдтасовування фактiв* я мав на увазi, що Ви вже не першi, якi уважно не вчитавшись, роблять неправильнi висновки з моiх постiв i менi вже вкотре приходится якби виправдовуватись i пояснювати,як на мою думку, очевиднi речi

1. Чи Ви прийняли мої вибачення? Я не зрозуміла.

2. Якщо "регулярне підтасовування фактів" має місце від різних людей, то, можливо, варто поліпшити подачу Ваших думок - так, щоб вони (думки) були очевидними і зрозумілими не тільки Вам? І щоб висновки після Ваших постів були правильними?

3. Я ж і кажу - часткове знання Вами основних засад християнства викликає помилки. Самовпевненість людини безмежна (починаючи з Адама, який після гріхопадіння намагався сховатися від Бога в райських кущах).

Але це вже не по темі. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А до гріхопадіння Адам був самовпевненим?

І для чого Бог надав саму можливість гріхопадіння,сумно було?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А до гріхопадіння Адам був самовпевненим?

І для чого Бог надав саму можливість гріхопадіння,сумно було?

Предстанеш-спитаєшся:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А до гріхопадіння Адам був самовпевненим?

І для чого Бог надав саму можливість гріхопадіння,сумно було?

У Адама, як і в кожного з нас, майже завжди є СВОБОДА ВИБОРУ. Можна піти на роботу, а можна піти гуляти, можна зберігати вріність у подружжі, а можна й не зберігати. Кожен сам вільний у виборі. Це - найголовніше, що дав нам Бог. Однак і диявол не змирився, усіляко намагаючись занапастити наші душі. Методів надзвичайно багато.

Наприклад, коли Ви зайдете у церкву на службу Божу, то стояти там буде нелегко. Відразу щось зачухається, спина заболить, чи телефон загуде, просто захочеться піти звідси - щоб відволікти Вас від служби. Зусиллям волі (тільки Вашої доброї волі!) Ви стоїте далі. Якщо ж Ви такий самий час будете стояти на фуршеті/дні народження/вулиці, то жодних відволікань Ви не відчуєте, бо тепер диявол про Вас не непокоїться. Точніше, про те, що Ви наближаєтеся до Бога. Приблизно так. Але це не по темі.

Якщо є питання на будь-які теми, що стосуються Церкви, Бога, релігії, то прошу в приват або (краще) щонеділі о 15-й в нижньому храмі собору - православні курси. Провадить о. Юрій Близнюк, молодий, сучасний священик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Чи Ви прийняли мої вибачення? Я не зрозуміла.

2. Якщо "регулярне підтасовування фактів" має місце від різних людей, то, можливо, варто поліпшити подачу Ваших думок - так, щоб вони (думки) були очевидними і зрозумілими не тільки Вам? І щоб висновки після Ваших постів були правильними?

3. Я ж і кажу - часткове знання Вами основних засад християнства викликає помилки. Самовпевненість людини безмежна (починаючи з Адама, який після гріхопадіння намагався сховатися від Бога в райських кущах).

Але це вже не по темі. ІМХО

1 так прийняв, i Ви менi вибачте, бо трохи бурно вiдреагував

2 частково ви правi , а частково всетаки правий я, бо багато хто читають пости i не задумуются про суть

3 помилки помилкам рознь. Самовпевненiсть не настiльки безмежна,як вам здается :) Але далi то вже полемiка пiшла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочу в райські кущі-не підкажете адресу?

Спочатку - поїдьте до монастиря в Жидичин, поживіть там хоча б зо два тижні, а потім - потім самі зрозумієте, про що Ви спитали. Я сподіваюся, що зрозумієте :)

Ох, знову не по темі. Може, іншу гілку створити, га, колеги? Бо я щоразу відписую і остерігаюсь, що мене забанять за оффтоп :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а до крішнаїтів в монастир на Щорса можна? :rolleyes:

Просили адресу (пораду)? Отримали.

Єхидствувати - не до мене.

Хай Вам, Ігоре, Бог допоможе прийти до Нього і потрапити до Раю. Щиро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А до гріхопадіння Адам був самовпевненим?

І для чого Бог надав саму можливість гріхопадіння,сумно було?

Предстанеш-спитаєшся:)

Лише після Вас, мус,є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗДАЄТЬСЯ ЦЕЙ СРАЧ ПОртібно закривати)) відповідь я отримав всім дякую)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...