Перейти до змісту

Борд-допомога для діток


valerija

  

166 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

чого ти кіпішуєш?

Irochka, привела факт. Доречі, нехай скаже, де знаходиться відділення. Може таки справді про різні відділення мова. А може, як я казав, вже ті телевізори десь у надійних руках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 502
  • Створено
  • Остання відповідь

Женя, відділення знаходиться на другому поверсі дитячої міської лікарні - наліво.

Скан мають викласти на форумі, просто десь він валяється і не можна наразі знайти.

Irochka якщо ви раніше, не мали до теми жодного відношення, тобто не були в курсі куди ми веземо ті телевізори, то я впевнений що ви не туди подзвонили і наробили тут кіпішу трохи. Думаю Валерія краще орієнтується як правильно називається те віділленя, заодно і викладе сюди свіжі фотки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чого ти кіпішуєш?

Irochka, привела факт. Доречі, нехай скаже, де знаходиться відділення. Може таки справді про різні відділення мова. А може, як я казав, вже ті телевізори десь у надійних руках.

дякую, за розуміння! відділення те ж саме. все правильно. за темою я слідкую давно, бо паралельно веду свою індивідуальну за схожою тематикою...

у мене таке враження, що мене, можливо, неправильно зрозуміли по телефону. як тільки встану на ноги - особисто навідаюся і виясню. я ж для того і написала. щоб ви мені пояснили. бо вийшов якийсь зіпсований телефон..((( і ще й х...ми в спину натикали ні за що))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чого ти кіпішуєш?

Irochka, привела факт. Доречі, нехай скаже, де знаходиться відділення. Може таки справді про різні відділення мова. А може, як я казав, вже ті телевізори десь у надійних руках.

Женя, про який факт ти говориш? Ірочка там що, була? Не була. Бачила? Не бачила. Може й справді не в те відділення зателефонувала.

А Оксана зі Снайтом возили, фотки викладали. Не думаю, що отако в нагльож за місяць часу взяли і розтаскали все по домах працівники.

Найправильніше було б поїхати туди людям, які возили всі ті речі і самим переконатися чи воно там є. Переконатися, а не робити висновки на основі телефонних розмов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого кіпішую??? Бо Я збирала з бордівців гроші.

Не звинувачують мене???

Різниця між:

Куди конкретно ви завезли телевізори, бо у відділенні, про яке йшлося, кажуть, що їх немає???

і

Я казала (Валерія просила) про телевізори у онковідділення, а ви завезли їх у психіатричну лікарню...

відчувається???

Добре хоч не сказали, що за рахунок коштів Борди я купила телевізори собі додому... Це не може не тішити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є 180грн. Дякую таємничому бордівцю)))

Стало 230грн.

terorist, ти коли плануєш зустрітися з заввіділенням???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

те що хтось *бдить* тему з цим всим,по любому добре, не добре, що якось негарно поспiлкувалися i не зрозумiли одне одного. В нашiй краiнi практично *поголовного воровства* краще *перебз*еть чем недобз*еть*, сподiваюся, що все вирiшится i розставлятся всi крапки над *i*

ЗЫ дiвчата, не давайте волю почуттям, ви всi правi, просто кожна подумали про погане i на свiй особистий рахунок,не варто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого кіпішую??? Бо Я збирала з бордівців гроші.

Ксюха, ти чьо? Виникло непорозуміння, от і все, впевнений, що всі з усім розберуться

Давайте, миріться швиденько і настроюйтесь на передсвятковий настрій!

- кому не помагає, перечитуємо цю тему :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стало 230грн.

Розмовляла з Валерією.

Звіт відносно телевізорів буде ввечері.

На вихідні вона поїде робити Свято Миколая діткам (з ДЦП) в Жабку.

Якісь подарунки для них в неї є, не вистачає коштів на цитрусові.

Виділимо пару гривеників???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, які не написали жодного слова в цій темі, продовжують допомагати!!!

Є 430 грн.

+ один бордівець зголосився купити біля 10кг мандаринів за власні кошти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Два сірих малих телевізора возили ми, великий чорний - Ласкин, маленький чорний - борд-футболістів.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-14315-0-49682500-1323879430_thumb.jpost-14315-0-49682500-1323879430_thumb.jpost-14315-0-82626500-1323879556_thumb.jpost-14315-0-51185700-1323879670_thumb.jpost-14315-0-51185700-1323879670_thumb.jpost-14315-0-76971000-1323879787_thumb.jpost-14315-0-76971000-1323879787_thumb.j

post-14315-0-43019100-1323879972_thumb.j Ось так обліковують кожен телевізор, на кожному є номер.

Вийшло кілька однакових фото, щось довго загружалися. Усі 4 телевізори є в палатах. Розмовляла із завідуючим відділення. Коли до нього дзвонила Irochka, то він сказав, що потрібен лиш один телевізор в одну палату, а так уже скрізь є по всіх палатах. Вона просто не так зрозуміла. Але ми не повинні її засуджувати, адже вона теж хвора зараз і можливо цей стан завадив їй об’єктивно в усьому розібратися. А нашим лікарям треба уклінно вклонитися за їхню самовіддану малооплачувану працю! Зараз лікар-онколог знаходиться сама на лікуванні в лікарні, тож Сергій Юрійович розривається на всі боки, навіть ночує в онковідділенні.

Наближається День Святого Миколая. Тож зичу всім бордівцям гарного настрою та міцного здоров’я! Нехай Святий Миколай принесе кожному з вас дарунок. Це ж не обов’язково має бути матеріальна річ. Можливо, комусь принесе посмішку, а комусь – теплі обійми, а ще комусь – привітні та лагідні слова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був сьогодні знову в Ліпінах з іншим мецнатом який облаштовує ванну кімнату у відділені(бо виступаю консультантом з даного питання).

і навіть спілкувався з головним лікарем.

з завідувачкою не зустрівся бо по середах в неї десь там комісія.

наразі ситуація така -

дуже багато з'явилось людей(гадаю в цьому заслуга є і нашої інтернет спільноти), які готові допомагати, і можливо вже допомагають.

(сьогодні якесь навіть було телебачення, знімали сюжет про це відділення).

тобто, на мою думку, можливо варто переключити увагу та залучені кошти на інші заклади, які поки є в гіршому становищі.

і не сваріться. нервові клітини не відновлюються ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо варто переключити увагу та залучені кошти на інші заклади

???
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібен лиш один телевізор в одну палату

Може ми ще й це завдання осилимо?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спокійно!

Всі ТВ на Відродження на другому поверсі - на місці!

У них там були невеличкі проблеми з налаштуванням Ласкиного "Metz" - ми з товаришем заїзджали і допомогли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читаючи тему виникло відчуття що Іринку втоптали десь тільки за те, що викловила свою думку....

свобода слова в державі ще та.. вона лише хотіла розібратись...

адже вона теж хвора зараз і можливо цей стан завадив їй об’єктивно в усьому розібратися

ну тоді можливо вона такой потребує підтримки, а не гнітити її на форумі? а то виходить що відділення ми пітримуємо, а Іринку ганимо (подумаєш - одна людина яка сама нівчому не розібралась)!..

п.с. вибачайте за оффтоп, але якось прикро за неї.. читаючи тему я її пітримую (це не значить що я про телевізори, це лише про відчуття/почуття)..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть свої думки:

напрягтись і купити ще той один телевізор, щоб вже всі палати були забезпеченими ними

чи

віддати всі гроші на подарунки дітям до свят

?????

Я за телевізор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж за телевізор , солодощі діткам будуть обов'язково від Миколая та Діді Мороза .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди продовжують допомагати!!!

Є 430 грн.

Стало 530грн.

Частинка піде на мандаринки.

Інше - на новенький телевізор.

sasha0240, скажіть будь ласка, чи можемо ми ще раз розраховувати на Вашу допомогу?

Коли так, то скажіть який може вийти телевізор і ціну на нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Страшно уже щось і написати. але...))))

До дня Св.Миколая меценати передали для хворих дітлахів подарунки - книжечки друковані та аудіоверсії до них. У мене вони будуть в неділю. Була б дуже вдячна. якби хтось із активістів передав їх у відділення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...