Перейти до змісту

Борд-допомога для діток


valerija

  

166 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Аня, 4 р., гострий лейкоз (ремісія), Турійський р-н – лялька Барбі

Еріка, 3 р., нефробластома правої нирки – пазли з великих частин або кубики, щоб складати

Аліна, 13 р., гострий лейкоз (ремісія), Луцький р-н – праска

Аня, 2 р., гепатобластома – м’яка іграшка цікава – ЗАРЕЗЕРВОВАНО

Оля, 16 р., лімфогрануломатоз, м. Володимир-Волинський – велика м’яка іграшка світлого кольору – ПРИДБАНО

Ярина, 13 р., лімфогрануломатоз, Луцьк – лялька для зачісок із засобами для укладки

Алла, 15 р., остеосаркома правої лопатки, Луцький р-н – м’яка іграшка велика – ПРИДБАНО

Арсен, 4 р., гострий лейкоз – залізна дорога

Назар, гострий лейкоз, м. Камінь-Каширський – хороший футбольний м’яч

Богдан, 10 р., гострий лейкоз, м. Горохів – машинка на пульті – ПРИДБАНО

Оксана, 11 р., гострий лейкоз, Камінь-Каширський р-н – лялька Барбі – ПРИДБАНО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 502
  • Створено
  • Остання відповідь

Аня, 4 р., гострий лейкоз (ремісія), Турійський р-н – лялька Барбі – ПРИДБАНО

Еріка, 3 р., нефробластома правої нирки – пазли з великих частин або кубики, щоб складати – ПРИДБАНО

Аліна, 13 р., гострий лейкоз (ремісія), Луцький р-н – праска – ПРИДБАНО

Аня, 2 р., гепатобластома – м’яка іграшка цікава – ПРИДБАНО

Оля, 16 р., лімфогрануломатоз, м. Володимир-Волинський – велика м’яка іграшка світлого кольору – ПРИДБАНО

Ярина, 13 р., лімфогрануломатоз, Луцьк – лялька для зачісок із засобами для укладки – ПРИДБАНО

Алла, 15 р., остеосаркома правої лопатки, Луцький р-н – м’яка іграшка велика – ПРИДБАНО

Арсен, 4 р., гострий лейкоз – залізна дорога – ПРИДБАНО

Назар, гострий лейкоз, м. Камінь-Каширський – хороший футбольний м’яч – ПРИДБАНО

Богдан, 10 р., гострий лейкоз, м. Горохів – машинка на пульті – ПРИДБАНО

Оксана, 11 р., гострий лейкоз, Камінь-Каширський р-н – лялька Барбі – ПРИДБАНО

Дякую усім благодійникам за подарунки для діток. Нехай Господь віддячить Вам сторицею! Новий рік нехай принесе Вам великий міх щастя та міцного здоров’я!

Фото викладу пізніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ось деякі придбані подарунки. Декілька подарунків уже віддали тим діткам, які закінчили основне лікування. Решту – постараємось передати діткам на Василя, бо на Різдво діток майже не було.

post-14315-0-46638900-1326290685_thumb.j

post-14315-0-18743800-1326290708_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даю рахунок парафії, яка існує при дитячій обласній лікарні й з якою ми співпрацюємо в напрямку дитячої онкології. Можу щомісяця викладати звіт щодо надходження та розподілу коштів. Зараз працююємо над тим, щоб у кожній палаті була стійка (до якої ставлять розчин для хімії) з колесиками, щоб діти могли не тільки лежати, а й рухатися, а також маленькі складні столики для малювання чи складання пазлів на ліжку, коли діти під крапельницею.

Свято-Миколаївська релігійна громада УПЦ КП в м. Луцьк

(ЄДРПОУ 37940600)

р/р 26009000012029 (у валюті гривня)

МФО 325213

ПАТ "Фольксбанк", м. Львів

пожертва для онкохворих дітей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є 300грн.

На які потреби їх кинути?

Постіль?

http://board.lutsk.ua/topic/57990-men-stalo-strashno/page__st__100 може сюди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже потрібна гітара. Можливо, хтось з бордівців міг би позичити на понеділок цей інструмент для нашої підопічної з онковідділення.

Дуже дівча хоче пограти на гітарі, а у вівторок вже виписується, а далі – на Київ...

Здається така дрібниця, однак нема, де взяти. Мій телефон незмінний: 095 037 67 00, Валерія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гляньте сюди: http://board.lutsk.ua/topic/103025-hochu-zrobiti-dobre-dlopridnuitesja/page__fromsearch__1

Третій тиждень поспіль шукаю однодумців.Можливо підкажете як правильно зробити.Готовий подарувати,тільки потрібно довести до пуття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

ДУЖЕ ПОТРІБНО! є можливість глобального спонсорства нашого відділення. Для цього необхідно вивчити у завідуючого проблемні питання та необхідні закупи. Потреби відділення матеріального плану - обладнання, витратні матеріали, спецодяг тощо. Спонсор із Франції і найближчим часом планує бути в Україні та на Волині зокрема. Реальний шанс отримати посильну допомогу. Хто зможе мені у цьому допомогти - буду неймовірно вдячна.

Давайте не оминемо увагою те, що йде прямо в руки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що потрібно робити?

І якого відділення? Вибачте, не перечитував тему.

Онкогематологічного відділення. Хоча можливі варіанти... Для цього необхідно сказати конкретно що потрібно, а потім, по приїзду мсьє зробити йому оглядову екскурсію - це сюди, це сюди, а це вон туди :)

Він готовий спонсорувати лише реальні потреби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ж valerija на форумі, вона краще інших знає потреби.

якщо ще інші долучаться до цієї справи, нічого ж страшного ?.. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ж valerija на форумі, вона краще інших знає потреби.

якщо ще інші долучаться до цієї справи, нічого ж страшного ?.. ;)

Я вже зв’язалася з Irochka, чекаю від неї відповіді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ж valerija на форумі, вона краще інших знає потреби.

якщо ще інші долучаться до цієї справи, нічого ж страшного ?.. ;)

Я вже зв’язалася з Irochka, чекаю від неї відповіді.

Усі питання щодо допомоги з-за кордону з Irochka вирішили в позитивному плані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання про антену до телевiзорiв все ще вважаю актуальним. зокрема до одного з них, оскiльки до нього "прив'язаний" вiдик без касет. тв стоiть просто так без використання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання про антену до телевiзорiв все ще вважаю актуальним. зокрема до одного з них, оскiльки до нього "прив'язаний" вiдик без касет. тв стоiть просто так без використання

Boromir бажав віддати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу таку віддати

589952P1030363.JPG

Дякую. Залиште будь ласка свої контакти. Я могла б під’їхати до вас по антену або ви, як скажете.

Щодо касет, то касети є. А той телевізор, до якого немає антени – з DVD, тож мультики на ньому дивляться. Тим паче, що батьки між собою обмінюються як дисками, так і касетами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

було б цiкаво не лише мультики. адже е батьки з немовлятами... а стосовно антени - я не спец, аби пiдiйшла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую pura за антену! Віднесла вже у відділення. Якщо сьогодні не встановлять, то постараємось в суботу це зробити. Не сфотографувала, бо фотоапарат поламався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, з антеною оперативненько... пробували самостiйно встановити - нiчого не вийшло. але ж це треба панiматись! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, з антеною оперативненько... пробували самостiйно встановити - нiчого не вийшло. але ж це треба панiматись! :)

valerija при зустрічі казала, що там є кому налаштувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, з антеною оперативненько... пробували самостiйно встановити - нiчого не вийшло. але ж це треба панiматись! :)

valerija при зустрічі казала, що там є кому налаштувати

Так, є. Сьогодні постараємось налаштувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...