Перейти до змісту

Борд-допомога для діток


valerija

  

166 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Маю купу різноманітного жіночого одягу... 15-20 років.

Можливо є хто з Рожищ, хто б хотів та міг забрати в місцевий дитбудинок. Там якраз такого віку діти.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 502
  • Створено
  • Остання відповідь

могу предложить транспортные услуги )) .. естественно безвозмездные(только по выходным) .. финансово пока помочь не смогу ... потратился на Киверцовский детский дом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю купу різноманітного жіночого одягу... 15-20 років.

Можливо є хто з Рожищ, хто б хотів та міг забрати в місцевий дитбудинок. Там якраз такого віку діти.

так, в нас в Луцьку ще є школа-інтернат, де теж є діти і теж потребують уваги та турботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю купу різноманітного жіночого одягу... 15-20 років.

Можливо є хто з Рожищ, хто б хотів та міг забрати в місцевий дитбудинок. Там якраз такого віку діти.

так, в нас в Луцьку ще є школа-інтернат, де теж є діти і теж потребують уваги та турботи.

на Дубенській, так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Дубенській, так?

Саме так.

Бажаючим на майбутнє, - можу домовитись про зустріч чи підказати до кого саме підійти, щоб речі можна було віддати прямо дітям.

p.s. якось на Миколая купила самих простих зошитів, ручок, олівців та інші дрібниці з канцтоварів і дещо з паперової продукції - передала початківцям. Діти оримали ще й те, чого за гроші не купиш. Хтось привозить папір, хтось - ящик морозива, балони, м'ячі і т.д. Діти цьому дуже раді.

о, згадала, навіть наша BlackFox порадувала іграшками, які були вручені переможцям на спортивних іграх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Я мрію!" - благодійний концерт з метою допомогти маленьким пацієнтам дитячого відділення

Волинської обласної психіатричної лікарні відбудеться у

Палаці культури міста Луцька

7 грудня о 18.00

Наскільки мені відомо, там буде аукціон і концерт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Медперсонал неврологічного відділення Волинської обласної дитячої лікарні щиро дякує sasha0240 за новорічну ялинку для діток, а також медпрацівники Волинського центру реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи та дітей-інвалідів у с.Жабка Ківерцівського р-ну. дякують за пилосос, який допоможе боротися їм за чистоту в лікарняних стінах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки мені відомо, там буде аукціон і концерт.

Так буде. Всю інформацію про нього можна знати:

Щорічний Доброчинний Вечір «Я мрію…»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заздалегідь прошу вибачення за власну тупість (можливо), але... я заплуталася.

Ви надаєте допомогу діткам, з онко та супутніми захворюваннями. У той час, коли у іншому відділенні ОБЛАСНОМУ така потреба вкрай гостро стоїть.

До мене звернулися з бажанням надати допомогу у вигляді телевізора та двд програвача. В силу певних обставин сама цим питанням я зайнятися не могла, тому делегувала це одній із волонтерок.

На днях мені зателефонувала пані, що має бажання передати для діток диски із мультиками та книжечки для діток. Запитувала про наявність та кількість двд у палатах.

Повірте, моє здивування було вкрай щирим, коли я дізналася, що онкогематологічне відділення обласної дитячої лікарні далі мають потребу у телевізорі та інших девайсах... Я була вкрай збита з пантелику. У відділенні і надалі немає жодного телевізора. Завідуючий просить допомогти хоча б одним на відділення, не кажучи вже про індпалати.

Не хочу нікого образити, але вийшло прикро...

Отож:

Онкогематологічне відділення Обласного дитячого територіального об’єднання

м.Луцьк,

проспект Відродження 30

Зав. відділенням

МИРОНЮК Сергій Юрієвич

Кеда Наталія Михайлівна (лікар-онколог)

а що тоді в Ліпінах...?...

ми просто не зрозуміли один одного, а вийшло кепсько. Туди поїхало аж три (якщо не помиляюся), а тут..... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ніби телевізори і їхали в онкогематологію, хіба ні? (

В Ліпіни постіль, дещо з меблів, іграшки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У відділенні і надалі немає жодного телевізора.

........

а що тоді в Ліпінах...?...

Спочатку планувала написати дууууже багато, та в мене сьогодні був важкий день, пост Ірочки просто вбив, а виправдовуватись я не маю в чому, тому - якщо хто схоче розібратись - перечитає тему, а я процитую лиш:

Дякую, з телевізорами питання вирішили.

КОРОТКО:

Два нових телевізори (куплені на зібрані кошти), двд-програвач та відеомагнітофон (подарунки софт-лайна) завезли я, снайт і валерія.

Свій величезний телевізор з магнітофоном і касетами завезла Ласка з снайтом. Тоді ж поїхали: постіль (4 компл), книги (які вже не вміщаються в їх бібліотеку за словами Валерії), відеомагнітофон Нікеля.

Потім новий телевізор завезли футболісти.

Відеокасети пізніше ще завозив чоловік.

.

Ласка виставляла фоти...

ПРОШУ ВАЛЕРІЮ ПОЯСНИТИ ВСЕ ЦЕ!!!!

Психіатрична лікарня отримала подушки, постіль, табуретки, двд-програвач.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У відділенні і надалі немає жодного телевізора.

........

а що тоді в Ліпінах...?...

Спочатку планувала написати дууууже багато, та в мене сьогодні був важкий день, пост Ірочки просто вбив, а виправдовуватись я не маю в чому, тому - якщо хто схоче розібратись - перечитає тему, а я процитую лиш:

Дякую, з телевізорами питання вирішили.

КОРОТКО:

Два нових телевізори (куплені на зібрані кошти), двд-програвач та відеомагнітофон (подарунки софт-лайна) завезли я, снайт і валерія.

Свій величезний телевізор з магнітофоном і касетами завезла Ласка з снайтом. Тоді ж поїхали: постіль (4 компл), книги (які вже не вміщаються в їх бібліотеку за словами Валерії), відеомагнітофон Нікеля.

Потім новий телевізор завезли футболісти.

Відеокасети пізніше ще завозив чоловік.

.

Ласка виставляла фоти...

ПРОШУ ВАЛЕРІЮ ПОЯСНИТИ ВСЕ ЦЕ!!!!

Психіатрична лікарня отримала подушки, постіль, табуретки, двд-програвач.

блін! та я ж не кажу, що ви не возили!!!!!!! просто мова. як виявилося, йшла про зовсім два різних відділення! я ще раз повторюся: я не мала на меті когось образити чи, не дай Бог, звинуватити!!! я коли передавала прохання - мала на увазі відродження, а ви - ліпіни. от і все!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я коли передавала прохання - мала на увазі відродження, а ви - ліпіни. от і все!

Це вже зовсім не смішно...

Все, про що я написала, поїхало на Відродження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Irochka Перед тим, як таке писати, ви б краще з'ясували все для себе.

Всі телевізори поїхали на Відродження, в Ліпіни ми возили постіль і стільці.

Зараз прийдеться цю бумагу шукати, подяку, яку нам написало відділення і виставляти її сюди.

Після такого надовго відпадає бажання потім комусь допомагати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Irochka Перед тим, як таке писати, ви б краще з'ясували все для себе.

Всі телевізори поїхали на Відродження, в Ліпіни ми возили постіль і стільці.

Зараз прийдеться цю бумагу шукати, подяку, яку нам написало відділення і виставляти її сюди.

Після такого надовго відпадає бажання потім комусь допомагати.

Хочу всіх запевнити, що всі 4 телевізори, які завезли в онкогематологічне відділення обласної дитячої лікарні є в палатах і обліковані. Не розумію, звідки взялась така провокативна інформація. На підтвердження цьому постараюсь сьогодні-завтра викласти фото тут на дошці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні! Давайте без нервів і взаємних образ! Мені це теж неприємно, доречі...

Я ж для того і написала, щоб розібратися!!!

Я зателефонувала до завідуючого відділенням і він В ТЕЛЕФОННОМУ РЕЖИМІ (!!!) мені сказав, приблизно наступне: "Нам би хоча б один телевізор на відділення, ми б в коридорі поставили, один для всіх"...

Народ, я не розумію чого всі так сприйняли в штики!!! Я ж для того і написала, щоб ви мені пояснили!

Я не збираюся когось звинувачувати чи казати, що хтось щось зробив не так!

Блін, сприймайте проствше будь ласка... Не треба мені нічого доказувати... Я в силу фізичних обсавин трошки обмежена в діях, так вже склалося. Зараз сама знаходжуся в лікарні...(( Зрозумійте мене теж. Те, що я почула по телефону - я передала вам. Я ж не накинулася із звинуваченнями...

Прикро...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж не накинулася із звинуваченнями...

Прикро...

Ага, прикро(((

я мала на увазі відродження, а ви - ліпіни. от і все!

НЕ вплутуйте сюди Ліпіни. Не возили ми туди телевізорів, жодного.

Одужуйте - розберіться особисто що і як, а тоді пишіть.

Я ж для того і написала, щоб розібратися!!!

Як я бачу розборки...

Читала тему - завезли 4 телевізори.

Дзвонила - сказали немає жодного.

Сходила - далі два варіанти:

є - все добре (хтось просто не в курсі)

немає - питаю в відділенні - ДЕ?, бо ж привозили і фотки відділення є

а тоді вже писати сюди...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра викладу фотки, сьогодні не вдалося з технічних причин. Давайте будемо терпиміші один до одного, можливо й дійсно виникла якась прикра помилка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж не накинулася із звинуваченнями...

Прикро...

Ага, прикро(((

я мала на увазі відродження, а ви - ліпіни. от і все!

НЕ вплутуйте сюди Ліпіни. Не возили ми туди телевізорів, жодного.

Одужуйте - розберіться особисто що і як, а тоді пишіть.

Я ж для того і написала, щоб розібратися!!!

Як я бачу розборки...

Читала тему - завезли 4 телевізори.

Дзвонила - сказали немає жодного.

Сходила - далі два варіанти:

є - все добре (хтось просто не в курсі)

немає - питаю в відділенні - ДЕ?, бо ж привозили і фотки відділення є

а тоді вже писати сюди...

та ну вас... хотіла як краще. а вийшло як завжди... не хочу більше вас зачіпати. наступного разу. перш ніж написати на форум - буду звертатися з офіційними проханнями, листом, все по офіційному формату, з дотриманням чинного законодавства та усіх державно-нормативних вимог. перед цим буде проведено безліч експертиз та незалежних перевірок. я ж бо здуру подумала, що це просто форум, а тут он як все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Irochka, а Ви коли дзвонили у лікарню? може, персонал уже розтаскав по домівках ті телевізори? Чи відділення не ті?

не сваріться народ! Може просто говорите про різні речі ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не сваріться народ! Може просто говорите про різні речі ?

Жень, ну кілька разів прочитати: я казала про відродження, а ви, тупі, в ліпіни завезли...

Не дуже приємно скажу я тобі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ліпіни ліпінами. Мене дивує факт того, що персонал не вкурсі про телевізори (дитяча обласна) може, не ті відділення ??

та й лікарня не з бідних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04, ви трошки пригальмуйте свої емоції, бо у вас скоро піна ротом піде!!!

нікого я тупими не обзивала - це по-перше.

по-друге. телефонувала учора близько 15 години і спілкувалася з заввідділенням МИРОНЮКОМ.

по-третє, я туди не ходила, бо вкотре повторюся, що ФІЗИЧНО немаю такої змоги (тому і вирішувала це все в телефонному режимі).

і насамкінець, якщо уже і читати вкрай уважно, то можна помітити, що я написала на початку посту:

Заздалегідь прошу вибачення за власну тупість (можливо), але... я заплуталася.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04, куди ви завозили речі? У яке конкретно відділення ? Хто завідувач?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oksana04, куди ви завозили речі? У яке конкретно відділення ? Хто завідувач?

Жень, чесно, в мене точно піна ротом піде, бо вже стає гидко...

Відродження. Дитяча лікарня. Другий поверх. Зі сходів наліво.

Скажи, яка мені різниця хто завідувач??? Я ж не знайомитись ходила.

Ми не віддали телевізори якомусь дядькові посеред вулиці.

Нас зі снайтом Валерія провела в дві палати, де ми і поставили ті телевізори

під здивовані і захоплені погляди лікарів.

Мля... чого я маю одне і те ж сто разів писати?????????????

Бо комусь впадло було тему перечитати????????????

Тему створила Валерія, яка всім задоволена.

Ірочка тут з якого боку не знаю, протягом розвитку теми її не було.

Мо' вона номером помилилась, коли кудись дзвонила.

Більше писати ніц не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...