Перейти до змісту

Борд-допомога для діток


valerija

  

166 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Хочу поділитися з усіма приємною новиною. Нарешті дітки з онкогематології мають столики для творчих занять під час хіміотерапії. Велике дякую інтернет-магазину "Рідні вікна" за безплатне виготовлення столиків!

post-14315-0-79667500-1331704819_thumb.j

post-14315-0-43155900-1331704944_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • Відповідей 502
  • Створено
  • Остання відповідь

Телефонувала Валерія. Вона зараз дуже хвора.

дітки з онкогематології мають столики для творчих занять під час хіміотерапії

Прохання: організувати для діток у відділенні папір, розмальовки, кольорові олівці та набори для творчості (вишивка, ліплення та ін.)

Можливо хтось може допомогти безпосередньо цим. Хтось коштами, а хтось інформацією про ДЕ дешевше. Буду вдячна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сюди? б7б2 Чбб7 б2ІЗ бІ5б ПриватБанк

На вихідних закіну трохи гривень.

Oksana04 Дайте Ф.І.О. власника картки,щоб не вийшло помилки. Можна в ПМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДЕ дешевше.

В районі ж/д вокзалу, на базі Башкаленка (офіс партіїї ригіонів), на другому поверсі, над Міст-Експресом - оптовий склад канцтоварів. Склад великий, як і асортимент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Станом на поки - немає грошей)))

Є 50грн (від Ігоря Ів.)

Я, Ліберта - папір.

Я, СвіітЛєна (вона ж і підказала) роздрукуємо розмальовки..

В мене якраз буде привід обновити дітям олівці - купу тих, що є, підточу і віддам.

офіс партіїї рИгіонів

Як же ж ти їх не любиш. Вже в процесі читання рИгати хоЦЦя)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розмальовки, олівці занесла на магазин. Пропозиція про покупку канцтоварів актуальна, чекаю дзвінка)

Потішило те, що малеча на прохання передивитись, що вона могла б віддати хворим діткам, притащила свої улюблені альбоми, які береже, пластиліни і саме цінне, пенал з хелоу кітті)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра обов"язково поповню картку Oksana04.

На шось таки,думаю стане грошенят.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

260грн(10грн - Мирослава)

Ще подумала про свої і може ще в когось є б/в пазли (типу дітки вже складали і вже не цікаво, але є всі пазлики) - діліться!!!)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж передивлюсь що є

Привіз сьогодні вранці олівчики і розмальовки.

ЯК же приємно(!!!) отримувати в приват такі повідомлення:

Привiт, занiс сьогоднi:

10 альбомiв

10 розмальовок

10 наборiв фломастерiв

10 пластилiнiв :)

5 тетрiсiв (з батарейками)

та 5 пазлiв( то вже б/у)

Завтра зранечку завезу в лікарню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 альбомiв

11 розмальовок

10 наборiв фломастерiв

10 коробок пластилiну

5 тетрiсiв

11 пазлiв

купа олівців

пачка роздрукованих розмальовок

Цей списочок вже в лікарні.

Чекаю папір від Ліберти.

Ще сьогодні мені дали в КРОКУСі 5 більшечких наборів для вишивання і мають підібрати ще з десяток маленьких.

Гроші, які мені були перераховані (260грн), передам Валерії. Вони підуть на Москву (про це пізніше і детальніше напише Валерія).

Усім, хто відгукнувся, ВЕЧИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ!!!

Вам цей вірш:

Мне говорят: «Побереги себя!

Всех не спасешь от бед и не накормишь,

Немыслимо ко всем придти на помощь,

Бессмысленно на всех смотреть любя!».

Мне говорят: «Чужое не болит,

И за детей чужих мы не в ответе!».

Но разве в мире есть чужие дети?

И разве стоит по-другому жить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усім, хто відгукнувся, ВЕЧИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ!!!
Це саме елементарне,чим можна допомогти.Здоров"ячка діткам.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую Oksana04 та всім бордівцям за підтримку та турботу. Знаю, що відразу кожній дитині, яка була у відділенні, були роздані ваші подарунки. Те, що залишилося, по мірі потреби буде роздаватися діткам пізніше. Одному хлопчику, з бідної неповної сім’ї, не онкохворому, але з дуже важким діагнозом, подарували тетріс. То дитя було дуже щасливе!

І хоча це саме елементарне чим можна допомогти, як сказавzigorko, для діток та їхніх батьків, які більше часу перебувають в лікарні, аніж вдома, навіть найменша дрібничка, подарована ще й від незнайомих людей, є найбільшою цінністю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сьогодні Oksana04 передала мені набори для вишивки хрестиком. Тож завтра постараюся передати у відділення для діток. Щиро дякую!

Ще вона мені передала 260 грн, і у мене є ще минулі 300 грн. Є кілька варіантів, куди ці гроші можна вкласти.

1. Зараз триває збір коштів на шейкер для тромоконцентрату, який дуже необхідний діткам. Маленькі пацієнти онкогематологічного відділення постійно потребують донорської крові, з якої виділяють тромбоконцентрат. Тромбоконцентрат завжди повинен знаходитися в русі, якщо його постійно не трусити, він стає густим та непридатним для переливання. Саме для таких випадків використовується шейкер. Наявність цього обладнання дозволить зберігати кров донора тривалий термін. На сьогодні для кожного переливання крові хворій дитині її батьки змушені шукати нового донора.

2. Відвезти дітей у паломницькі поїздки. Я питала у батьків чи хотіли б вони повезти дитину кудись до святого місця, то казали, що хотіли б. Бо ж діти або знаходяться в лікарні, або вдома. Іншого життя поки у них нема. Гроші потрібні лише на бензин, транспорт є. У тепершній час, як відомо, теж трапляються чуда, потрібна лише сильна віра в Бога. Мені розповідали про одного хлопчика з 4-ою стадією рака, якого батьки возили по святих місцях, і пухлина зникла. Недарма сказано: неможливе для людей є можливим для Бога.

3. Віддати на лікування декільком дітям.

Чекаю ваших пропозицій, хто що підтримує з цих позицій. Пишіть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо Ви б самі вирішили,куди ліпше прилаштувати ті кошти? Воно все,як би необхідне,але щось важливіше. Особисто я за варіант №1.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо Ви б самі вирішили,куди ліпше прилаштувати ті кошти? Воно все,як би необхідне,але щось важливіше. Особисто я за варіант №1.

Звісно, я можу вирішити сама, куди ці гроші вкласти, але ці кошти бордівської громади, тому я не сміла сама розпоряджатися ними. Мусила почути думку хоч декількох, щоб зробити якийсь вирішальний крок. Але дуже-дуже дякую за підтримку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дали в КРОКУСі 5 більшечких наборів для вишивання і мають підібрати ще з десяток маленьких

Маленьких - 15шт post-8000-0-21751200-1334818178_thumb.jp
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Зараз триває збір коштів на шейкер для тромоконцентрату, який дуже необхідний діткам. Маленькі пацієнти онкогематологічного відділення постійно потребують донорської крові, з якої виділяють тромбоконцентрат. Тромбоконцентрат завжди повинен знаходитися в русі, якщо його постійно не трусити, він стає густим та непридатним для переливання. Саме для таких випадків використовується шейкер. Наявність цього обладнання дозволить зберігати кров донора тривалий термін. На сьогодні для кожного переливання крові хворій дитині її батьки змушені шукати нового донора.

ціна питання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Зараз триває збір коштів на шейкер для тромоконцентрату, який дуже необхідний діткам. Маленькі пацієнти онкогематологічного відділення постійно потребують донорської крові, з якої виділяють тромбоконцентрат. Тромбоконцентрат завжди повинен знаходитися в русі, якщо його постійно не трусити, він стає густим та непридатним для переливання. Саме для таких випадків використовується шейкер. Наявність цього обладнання дозволить зберігати кров донора тривалий термін. На сьогодні для кожного переливання крові хворій дитині її батьки змушені шукати нового донора.

ціна питання?

Сам шейкер коштує в межах 10 000 грн., але нашому відділенню потрібний інкубатор, де цей шейкер буде зберігатися і похідні до нього. Тож цей проект дуже дороговартісний і разом становить 90 000 грн.

Спершу ця сума нас злякала, але як держава не може обладнати навіть дитячі відділення тією медтехнікою, яка необхідна для життєдіяльності дитини, то треба об’єднуватися й шукати вихід спільно.

Збір коштів розпочав БФ "Стопрак", який суттєво допомагає онкохворим діткам дороговартісними медикаментами.

Тож я переказую ці 560 грн., що в мене є на рахунок БФ "Стопрак" для придбання шейкера. Коли це медобладнання буде придбано, я тут на дошці викладу фото. Хотілося б звісно, щоб це було якнайшвидше, але...

Можливо ще хтось захоче долучитися до збору коштів на шейкер, можете підтримати інформаційно в соцмережах, блогах тощо.

Реквізити такі:

Благодійний Фонд «СТОПРАК»,

ЄДРПОУ 37537784,

р/р 2600802349723 в Волинському відділенні Центральної філії ПАТ «Кредобанк», МФО 325365

Призначення платежу: "Благодійна допомога"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Віддам дитяче взуття туфлі на хлопчиків, розміри від 31 до 40 го.

12 пар , шкіряні, колір чорний та коричневий.

Ще є зимові черевики підросткові.,дитячі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...