Перейти до змісту

Борд-допомога для діток


valerija

  

166 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Є 300 грн. на щось із вищезазначеного. На що саме, більше буде зрозуміло у понеділок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 502
  • Створено
  • Остання відповідь

З корпусом вийшла накладка, тож можливо в когось є, відгукніться будь ласка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вже віддала усі деталі до системного блока спеціалістові, який його складе й встановить уже готовий комп’ютер вдома в дитини. Сказав, що можливо за тиждень впорається. Тож, коли усе буде готово, усіх повідомлю. А поки велике дякую усім, хто долучився з допомогою!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сказав, що можливо за тиждень впорається.

Комп'ютер збирається за годинку. Не поспішаючи. ще 2-3 годинки налаштування і встановлення всяких ігор.

Коротше кажучи 1 день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сказав, що можливо за тиждень впорається.

Комп'ютер збирається за годинку. Не поспішаючи. ще 2-3 годинки налаштування і встановлення всяких ігор.

Коротше кажучи 1 день.

Можливо й так, коли є багато вільного часу, але він дуже зайнятий на роботі, тож усе буде робити у позаурочний час. Нічого страшного, якщо це займе більше часу, ніж належить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Системний блок уже зібраний, але із-за певних особистих обставин встановлення комп’ютера на трішки відкладається. Думаю, на наступному тижні усе вдасться точно. Виявляється, дівчинка закінчила 9-ий клас й планує вступати до культосвітнього училища. Тож комп’ютер для неї буде якраз доречний, та й буде ще час повчитися до нового навчального року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі! Украй потрібен антибіотик НЕТРОМІЦИН. Як кажуть, на вчора. Дитина знаходиться в реанімації! Допоможіть розшукати препарат, бо в аптеках Луцька його немає! Потрібно 5 фл по 200 мл. Тел. 0950376700, Валерія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Украй потрібен антибіотик НЕТРОМІЦИН.

І в Луцьку і у Львові мені сказали, що цей препарат на карантині, тому треба питати в лікарів про замінник.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Украй потрібен антибіотик НЕТРОМІЦИН.

І в Луцьку і у Львові мені сказали, що цей препарат на карантині, тому треба питати в лікарів про замінник.

В тому-то і справа. Але замінник не підходить, це великий ризик. Дякую, Оксано!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Украй потрібен антибіотик НЕТРОМІЦИН.

І в Луцьку і у Львові мені сказали, що цей препарат на карантині, тому треба питати в лікарів про замінник.

В тому-то і справа. Але замінник не підходить, це великий ризик. Дякую, Оксано!

http://www.apteka-kiev.com/zetamicin_netromicin_netilmicin_200mg_2ml_amp_1_view_58112/

http://maxi-farm.com/detal/id58112/

http://www.farmnova.com/zetamicin_netromicin_netilmicin_200mg_2ml_amp__l58112/

Може це підійде???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

КОМП’ЮТЕР У ПОДАРУНОК

Пам’ятаєте, ми збирали комп’ютер для дівчинки, яка три роки тому поборола рак?

Сьогодні ми завезли й встановили в неї вдома цю техніку. Для дитини, яка планує цьогоріч вступати до училища після 9-ти класів, він якраз стане у нагоді.

Дякую усім, хто долучився до цієї доброї справи: хто коштами, хто деталями.

НЕХАЙ ГОСПОДЬ ВІДДЯЧИТЬ ВАМ СТОРИЦЕЮ!

post-14315-0-92376200-1373397036_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Аліночці (для якої ми збирали комп’ютер) терміново потрібно їхати на обстеження до Львова. Як я вже раніше казала, у дівчинки після онкологічної хвороби, виникли ускладнення з ногами. Мама дівчинки просить допомогти з коштами на поїздку. Хто може допомогти, відгукніться будь ласка. Їхати вони мають вже у понеділок.

Мій номер: 0950376700, Валерія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Потрібне дитяче взуття!

Потрібне дитяче взуття для діток з багатодітної родини.

У великих сім’ях свої клопоти. Зазвичай, з одягом не має проблем, бо можна скористатися гуманітарною допомогою, дещо доносять молодші від старших, а от взуття стопчується й зношується.

Хто може допомогти великій родині, відгукніться!

Потрібне добротне взуття, можна б/в, але в гарному стані:

КРОСІВКИ ТА ОСІННІ ЧЕРЕВИЧКИ для хлопчика, 15 розміру;

КРОСІВКИ ТА ОСІННІ ЧЕРЕВИЧКИ для дівчаток, 25 і 26 розмірів.

А також штанці літні та осінні на хлопчика (на вихід), ріст 85 см

Довідки за тел: 0950376700, Валерія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібна Ваша посильна допомога.

У моєї знайомої біда - у нещодавній резонансній аварії під Ковелем у неї загинула сестра. Лишився хлопчик сиротою. На нього уже зібрані документи на опікунство, але питання лишається все те ж - ГРОШІ.

Дитя цього року іде до школи, і, напевне, багато хто мене зрозуміє, коли я скажу, що зібрати дитину до школи - справа не з легких та не з дешевих. Прошу допомоги у Вас.

Я пропоную зібрати трохи коштів і придбати для малечі ранець та необхідні речі до школи (зошити, перезувне, пенал)... Та й, зрештою, підкажіть що ще необхідно першокласнику.

Дякую усім, хто відгукнеться.

Мій номер без змін 095 578 4640, Іра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Додам ще номер картки ПриватБанку № 5168 7423 0456 2105 (Степановська Ірина Леонідівна)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Може в когось є зайвий штатив для фотоапарата? Потрібний для занять в дитяче онковідділення.

А ще може хтось міг би поділитися іграми для онкохворих діток? Підійдуть шашки, шахмати, лото, доміно і будь-які логічні ігри: для маленьких дітей і підлітків.

Пишіть на сторінці або в приват. Валерія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отримали в подарунок для онкохворих діток і вже передали в лікарню

5 наборiв магнiтних (шахмати+шашки+нарди)

5 наборiв домiно

5 складних змійок

5 кубикiв рубiка

Дякуємо нашому постійному благодійнику!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

З 1 листопада по 20 грудня 2013 року Укрпошта організовує Всеукраїнську акцію з доброчинної передплати «Подаруй дитині радість читання!», закликаючи всіх небайдужих до проблеми соціального сирітства в Україні долучитися до добродійності.

Акція, що відбуватиметься в рамках передплатної кампанії на 2014 рік, має на меті привернути увагу громадськості до проблем дітей-сиріт в Україні та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також надати вихованцям дитячих соціальних закладів можливість читати різні періодичні друковані газети і журнали.

Зробити добру справу може кожен бажаючий. Достатньо завітати до відділення Укрпошти та оформити передплату для будь-якого соціального закладу України на вітчизняні видання дитячої або юнацької тематики. Інформацію щодо дитячих закладів в певному регіоні та в Україні в цілому, а також найповніший перелік видань дитячої тематики можна отримати безпосередньо у поштовому відділенні.

Детальніше ТУТ - http://www.ukrposhta...2257AA8004D3420 (є перелік закладів Волинської області)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Є зайвий глюкометр для вимірювання цукру в крові для хворих діабетом. Якщо в когось є знайомі, кому потрібний пишіть. Одне АЛЕ - не знаю чи в нас продають до нього полоски, але як чула всі більше купляють полоски в Польщі, бо там вдвічі дешевше, і там могли б мати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В інфекційній лежить (в 213) хлопчик (з дитбудинку)

сам

йому 1 рік.(і за ним майже ніхто не дивиться)

Хто що може принесіть.

(він сам собі співає колискові)

Ми подарували йому вже декілька іграшок.Купили підгузки.

Він хоче спілкуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю трохи речей, треба?

Якщо можливо,зробіть пару фоток й киньте сюди. Може ми йому на борді ще й маму з татом знайдемо)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В інфекційній лежить (в 213) хлопчик (з дитбудинку)

сам

йому 1 рік.(і за ним майже ніхто не дивиться)

Хто що може принесіть.

(він сам собі співає колискові)

Ми подарували йому вже декілька іграшок.Купили підгузки.

Він хоче спілкуватись.

Что ему еще надо? Напишите пожалуйста, может медикаменты какие?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В інфекційній лежить (в 213) хлопчик (з дитбудинку)

сам

йому 1 рік.(і за ним майже ніхто не дивиться)

Хто що може принесіть.

(він сам собі співає колискові)

Ми подарували йому вже декілька іграшок.Купили підгузки.

Він хоче спілкуватись.

то що ще потрібно малому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...