Перейти до змісту

Борд-допомога для діток


valerija

  

166 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

один бордівець зголосився купити біля 10кг мандаринів за власні кошти

Дуже дякуємо Nokian'у(!!!): він сам купив мандаринки, необхідні для повноцінних подарунків діткам в Жабці.

Всі кошти, що є у мене, спрямовуються на покупку телевізора.

Люди продовжують допомагати!!!

Є 630грн.

sasha0240, скажіть будь ласка, чи можемо ми ще раз розраховувати на Вашу допомогу?

Коли так, то скажіть який може вийти телевізор і ціну на нього.

Все ще чекаю відповіді)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 502
  • Створено
  • Остання відповідь
Все ще чекаю відповіді)

напиши ПМ. може він тут часто не буває. а сповіщення про нові повідомлення в темі глючать(принаймі в мене)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вы не хотите деткам клоунов нанять???

Если вдруг надумаете,то у меня есть номер отличных клоунов!Они выступают с попугайчиками!Дети от них в восторге!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вы не хотите деткам клоунов нанять???

Если вдруг надумаете,то у меня есть номер отличных клоунов!Они выступают с попугайчиками!Дети от них в восторге!

якби ті клоунти самі ще й безкоштовно додумалися в лікарню сходити, дітей порозважати - ціни б їм не було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вы не хотите деткам клоунов нанять???

Если вдруг надумаете,то у меня есть номер отличных клоунов!Они выступают с попугайчиками!Дети от них в восторге!

Щодватижні діток навідують лікарняні клоуни, які як розважають їх, так і працюють над покращенням їхнього психологічного стану та їхніх батьків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за мандаринки, відвезли вчора в Жабку. Завдяки вашій турботі дітки відчують запах новорічних свят, бо меню у них суто лікарняне, як скрізь. На жаль, фотоапарат у мене зламався. Тож, якщо надішлють обіцяні фото (фотографували з фотоапарата котрогось із батьків, бо заклад теж немає свого фотоапарата), то виставлю тут, на дошці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В зв'язку з тим, що:

- снайт вже відпочиває в Карпатах

- Саша мовчить

- сума на телевізор, здається, є

- треба закрити це питання до НР

ШУКАЮ МУЖЧИНКУ з

- власним авто

- годинкою вільного часу (в період з 10.00 до 16.00 завтра)

- бажанням допомогти

- такого, який кумекає в телевізорах хоч трошки більше ніж я

для того, щоб поїхати в СофтЛайн (???), купити телевізор і завезти його в лікарню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора дітки онкогематології отримали від св. Миколайчика книжечки з колисанками + аудіо до них...)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ШУКАЮ МУЖЧИНКУ

забавно звучить:)

якщо раптом ніхто не відгукнеться - маякуй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно маякую)

ок:) певно зранку.

хто хоче допомогти вибрати телевізора, доставити до діток, та опісля випити кави - маякуйте, в машині ще три місця є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з Оксаною сьогодні було куплено ще один телевізор в обласну дитячу лікарню на другий поверх наліво, маленький.

завезено, та поставлено, включено (поки без антенкі - але це окрема історія)

всі подробиці, думаю, Оксана опише детальніше та викладе фотозвіт для несильно "вірящих" ;)

окремо хочеться подякувати знову ж таки фірмі СофтЛайн, яка ВКОТРЕ продала телевізор за закупівельною ціною.

радує те, що люди, які працюють в цій фірмі, не в перше допомагають. дякую їм велике.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отож.

Маленькій кімнатці - маленький телевізор)))

post-8000-0-95794600-1324478954_thumb.jp

Як виявилось їм катастрофічно не вистачає антен.

Можливо хтось може поділитись)))

Залишок коштів віддам Валерії, щоб вони там собі докупили ті антени, бо в нас сьогодні обставини склались так, що ми просто не встигли (навіть на каву не ходили))) ).

Окремо про Софт-лайн, бо приємно, що там працюють Люди.

Після поїздки по кількох магазинах, знову поїхали на базу.

Без будь-яких попередніх домовленостей.

Просто заїхали туди і сказали, що беремо телевізор в лікарню.

Нам продали по нижчій ціні. ДЯКУЄМО.

Дякую terorist'у за допомогу сьогодні.

ДЯКУЮ УСІМ, ХТО ВІДГУКНУВСЯ НА МІЙ ЗАКЛИК!!!

УСІМ ГАРНИХ СВЯТ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачайте :_08:, дійсно рідко відвідую тему, повідомлень в приват ненадходило, якщо потрібна буде допомога можете телефонувати буду допомагати чим зможу 0503786705 Олександр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вдома лежить справний монітор Самсунг 755д (здається так), великий такий. Може в когось ще системний блок і клавіатура з мишею(хоча миша і в мене знайдеться)?

Хотілось би подарувати потребуючий сімї чи школі/лікарні.

Oksana04, може підкажете як наша добра фея, кому передати цей монітор(якщо потрібно)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вдома лежить справний монітор Самсунг 755д.

Хотілось би подарувати потребуючий сімї чи школі/лікарні.

Oksana04, може підкажете кому передати цей монітор(якщо потрібно)?

Тут вже якось на початку теми поривались скласти комп, та все затихло...

Отже, можете створити темку у відповідному розділі.

Я б розцінила це, як підвішену каву)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купили три антени по 35 грн. і один шнур до відеомагнітофона за 35 грн. Антени вже поставили до телевізорів. Хоча працюють все ще не дуже, треба настроїти, але дивитися вже можна. Дякую всім!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купили три антени по 35 грн. і один шнур до відеомагнітофона за 35 грн. Антени вже поставили до телевізорів. Хоча працюють все ще не дуже, треба настроїти, але дивитися вже можна. Дякую всім!!!!!!!

Документ Microsoft Word.doc

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Висловлюю подяку п. Наталі за надані чергові книжечки з загадками, які сьогодні були передані у відділення! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене від телевізора є така антена типу "ріжки".

Можливо вона буде працювати у Луцьку, чи всетаки потрібне щось потужніше я не знаю! Сам перевірити немаю змоги. Якщо вас це зацікавить, такби мовити на перспективу (5 телевізору). Буду думати як її передати Вам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене від телевізора є така антена типу "ріжки".

Можливо вона буде працювати у Луцьку, чи всетаки потрібне щось потужніше я не знаю! Сам перевірити немаю змоги. Якщо вас це зацікавить, такби мовити на перспективу (5 телевізору). Буду думати як її передати Вам.

Дякую, але думаю, що треба щось потужніше, бо з ріжками антени вже є. Хочу на днях запросити майстра, щоб подивився й оцінив, що ще потрібно, щоб телевізори добре працювали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У передноворічно-Різдвяні свята кожен з нас мріє про щось хороше, шукає подарунки для рідних людей, чекає нового щасливого року.

Дітки з онкогематології теж сподіваються на краще й мріють про щасливе майбутнє. А ще вони мріють про подарунки. Це дуже чудово, що вони ще чогось хочуть, незважаючи на прикрі болючі процедури, пов’язані з їхнім лікуванням. Їхні бажання доволі скромні. Ми хочемо подарувати їм цю щасливу мить! Однак самі не можемо впоратися, тож просимо вас, дорогі бордівці, допомогти у здійсненні дитячих мрій. Щоб уникнути кількаразових однакових подарунків, прошу наперед подзвонити до мене за тел: 0950376700, (Валерія) й уточнити, чи придбано вже цей подарунок, чи ні. Щодня також буду розміщувати інформацію про перебіг нашої спільної справи тут, на дошці.

Аня, 4 р., гострий лейкоз (ремісія), Турійський р-н – лялька Барбі

Еріка, 3 р., нефробластома правої нирки – пазли з великих частин або кубики, щоб складати

Аліна, 13 р., гострий лейкоз (ремісія), Луцький р-н – праска

Аня, 2 р., гепатобластома – м’яка іграшка цікава – ЗАРЕЗЕРВОВАНО

Оля, 16 р., лімфогрануломатоз, м. Володимир-Волинський – велика м’яка іграшка світлого кольору – ЗАРЕЗЕРВОВАНО

Ярина, 13 р., лімфогрануломатоз, Луцьк – лялька для зачісок із засобами для укладки

Алла, 15 р., остеосаркома правої лопатки, Луцький р-н – м’яка іграшка велика – ЗАРЕЗЕРВОВАНО

Арсен, 4 р., гострий лейкоз – залізна дорога

Назар, гострий лейкоз, м. Камінь-Каширський – хороший футбольний м’яч

Богдан, 10 р., гострий лейкоз, м. Горохів – машинка на пульті

Оксана, 11 р., гострий лейкоз, Камінь-Каширський р-н – лялька Барбі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вкажіть будь ласка ще номер картки куди можна скинути гроші для придбання подарунків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...