Перейти до змісту

Сплата комунальних платежів через інтернет!


Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, Saddy сказал:

у мене така ситуація:

по основному лічильнику ніби все ок.

по лічильнику в кухні (з літерою А) - за червень подав ті ж самі показники, що за травень, тобто споживання 0 кубів. Боргу не було. Тобто нараховано повинно бути 0 грн.

в комунал.луцьк - на рахунку основному, так як ти кажеш - за основний рахунок сума за к-сть кубів яку я подав за червень (в графі "борг"), в графі "нараховано", де мають бути нарахування за другий лічильник, сума 3,56 грн., а у вкладдці за лічильник з літерою А - вказано борг -1,03 (тобто переплата) і нараховано 1,03. до сплати 0,00.

Ти б краще фотки б скинув, було б зрозуміліше. Можливо оці 3,56 це наслідок змін у фіксації показів лічильника, а саме по прикладу луцьктепла Водоканал почав рахувати десяті і соті частини куба (після коми), бо раніше показники подавалися цілим числомю Мені так прийшов рахунок на гарячу воду, хоча я нею не користувався 2 роки :). Тобто в тебе показник, наприклад 111,59, а був 111, от і різниця в 0.59 м3 це 3,56 грн.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 423
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

3 годин тому, Saddy сказано:

у мене така ситуація:

по основному лічильнику ніби все ок.

по лічильнику в кухні (з літерою А) - за червень подав ті ж самі показники, що за травень, тобто споживання 0 кубів. Боргу не було. Тобто нараховано повинно бути 0 грн.

в комунал.луцьк - на рахунку основному, так як ти кажеш - за основний рахунок сума за к-сть кубів яку я подав за червень (в графі "борг"), в графі "нараховано", де мають бути нарахування за другий лічильник, сума 3,56 грн., а у вкладдці за лічильник з літерою А - вказано борг -1,03 (тобто переплата) і нараховано 1,03. до сплати 0,00.

 

Лічильник з буквою А це завжди кухня?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Oli сказал:

Лічильник з буквою А це завжди кухня?

ну в мене та усіх моїх знайомих - так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, vaz75 сказал:

Тобто в тебе показник, наприклад 111,59, а був 111, от і різниця в 0.59 м3 це 3,56 грн.

воно то може й так, але я подаю в особистому кабінеті цілі показники.

я от думаю, чи це часом не наслідок ось такого:

 

Постачальник доправляє воду тільки до будинкового лічильника. Що далі – вже не його проблеми, бо гроші братиме за отим єдиним показником. Якщо в десятиквартирному будинку кожен використав 1 куб води за власним лічильником – разом 10, а загальний накрутив 11, то зайвий куб називають втратами і розподіляють на всіх жителів додатково. Більше читайте тут: https://tsn.ua/groshi/novi-komunalni-pravila-ukrayinci-ne-rozumiyut-navischo-zdalisya-lichilniki-na-budinok-971927.html

Змінено користувачем Saddy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Saddy сказал:

воно то може й так, але я подаю в особистому кабінеті цілі показники.

я от думаю, чи це часом не наслідок ось такого:

 

Постачальник доправляє воду тільки до будинкового лічильника. Що далі – вже не його проблеми, бо гроші братиме за отим єдиним показником. Якщо в десятиквартирному будинку кожен використав 1 куб води за власним лічильником – разом 10, а загальний накрутив 11, то зайвий куб називають втратами і розподіляють на всіх жителів додатково. Більше читайте тут: https://tsn.ua/groshi/novi-komunalni-pravila-ukrayinci-ne-rozumiyut-navischo-zdalisya-lichilniki-na-budinok-971927.html

А що, у вас є будинковий лічильник (то прерогатива новобудов)? І всі жильці мають лічильники?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, vaz75 сказал:

А що, у вас є будинковий лічильник (то прерогатива новобудов)? І всі жильці мають лічильники?

на рахунок всіх жильців не знаю, але заг.будинковий на воду точно є. навіть на сайті водоканалу є відмітка з датою встановлення

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5-поверховий хрущ в центрі теж з будинковим лічильником. Стали платити суттєво більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Oggy сказал:

Стали платити суттєво більше.

донараховують різницю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, Saddy сказал:

донараховують різницю?

Так, плюс 1-2 куби в середньому від показників квартирного (2 підїзди по 20 квартир).

Змінено користувачем Oggy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Oggy сказал:

Так, плюс 1-2 куби в середньому від показників квартирного (2 підїзди по 20 квартир).

фігасє, некісла утєчка десь в підвалі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12.07.2018 at 13:04, natalka) сказано:

А ще з гарячою не розібралась. В цьому місяці написала їм лист на емейл з показниками лічильників - ніхто нічого не врахував... Телефони не відповідали ніякі. Форма на сайті не працює і не розрахована на 2 лічильника.

А терміни мене взагалі дратують. Одним нада подавати з 25 по 5 число,  іншим з 27 по 29 і 1-го вже пізно.

Дістали, я ще маю пам'ятати кому і коли подавати :angry:

 

ем а гарячу вже теж обов"язково подавати?... ато я поки сам заношу ще її в комунал.луцьк.уа і поки все норм...вроді ніде ніяких боргів не вилазить... цього місяця наприклад взагалі не передав жодного кубу, оскільки весь місяць суто бойлер був...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 13.07.2018 в 21:45, Pavelix сказал:

ем а гарячу вже теж обов"язково подавати?...

ну вони хочуть http://www.teplo-dkp.lutsk.ua/ua/peredaty_pokaznyky_lichylnyka/

пишуть що треба, хоча боргів також я ще не бачила за гарячу.... поки що.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, natalka) сказал:

ну вони хочуть http://www.teplo-dkp.lutsk.ua/ua/peredaty_pokaznyky_lichylnyka/

пишуть що треба, хоча боргів також я ще не бачила за гарячу.... поки що.

З тим Луцьктеплом взагалі одні проблеми. На сайті показники скинув, вони їх не врахували. Заповняєш форму і не знаєш прийняли вони показники чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10.07.2018 at 08:53, NeoN сказано:

Додався на Луцьк водоканалі, останній платіж взяв з електронної квитанції.  Зареєстрували.  Захожу - останній платіж пише зовсім не той, що я вводив, ну але бог з ним, місія ніби  виконана. Але дивлюся заборгованість, а вона зовсім не сходиться з https://www.komunal.lutsk.ua/ , а я дивився і орієнтувався в оплаті на них. І от питання, може я плачу вже декілька місяців, а рахунок ніколи оплаченим не буває?

Я думаю, що справа в тому ( і не тільки по водоканалу, а і по електриці, і по газовиках), що в "комунал" висить інфа та, що з'явилась на момент оновлення даних (на момент передачі "цифр" від комунальників до обчислювального центру), а коли ти заходиш на сайт самого постачальника, ці дані (ті цифри) автоматом оновлюються (перераховуються) саме на день (на момент) твого відвідування їхнього сайту.

Змінено користувачем jack74
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще хочу звернути увагу всіх на те, що за теплу воду ви то платите "тепловикам", але за СТОКИ гарячої води ви платите тому ж "водоканалу", тому в кого є централізоване гаряче водопостачання, то за саму гарячу воду ви платите "ЛуцькТеплу", а за відведення цієї води по тому ж самому "гарячому" лічильнику платите вже "Луцькводоканалу".

Тобто, "Луцьктеплу" ви платите лище за ПОСТАЧАННЯ ГАРЯЧОЇ води, а "Водоканалу" ви платите і за ПОСТАЧАННЯ ХОЛОДНОЇ води, і за СТОКИ ХОЛОДНОЇ води, і ще й за СТОКИ ГАРЯЧОЇ води.

Може для багатьох це зрозуміло, але для когось це може й "відкриє істину"

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
2 hours ago, Volyniaka said:

Сайт "Луцькводоканалу" знов всіх посилає?

Годину тому вніс показники, жодних проблем.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

луцьктепло виставило чималий борг за гарячу воду - я розумію, що це може бути типу забрали переплату по субсидії і повернулися до стану рахунку до субсидії.

Але боргів перед луцьктеплом ніколи не було. так і сума якась дивна. 

в липні (за червень) подав 0 кубів

в когось є подібна ситуація?

Змінено користувачем Saddy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Saddy said:

в когось є подібна ситуація?

 

Можливо щось схоже:

 

Spoiler

 

 

Змінено користувачем yu2007
  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, yu2007 сказал:

Можливо щось схоже:

думаю, один в один.

проте я плачу через термінал ощада, а покази передавав в луцьктепло по смс.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, Saddy сказал:

думаю, один в один.

 покази передавав в луцьктепло по смс.

А вони приймали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...