Перейти до змісту

ШКОЛА БАТЬКІВ


INsider

Рекомендовані повідомлення

Уважаемый Женя. Сходите пожалуста хотя бы на 1 встречу (бесплатно,я Вас приглашаю), и Вы все сами увидите...

Женя, справа честі - мусиш йти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оксана, ти за мене роботу робитимеш? :) Я справді часу мало маю.

А щодо подібних тренінгів, то я скептик. І реаліст. В свій час, заставляли на роботі ходити (відвідувати) різні тренінги.

Із них 1-2 толкових. Решта - вода у ступі і запудрення мозку.

Із корисного - те, що читали 2 дні (16 годин), можна було вкласти годин у 4-6. Максимум 8. А години - то гроші:) Я до цього веду.

Солнишко права, кожна дитина - індивідуальна, і під загальну гребінку не можна міряти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя я тебе ненавиджу бо ти гроші заробляєш, і більшість з тут відписавшихся теж ненавиджу, бо вони на роботу ходять

буду у всіх темах срати шо всі гавно бо вони гроші заробляють.

я настроївся на твою "волну" ?

ну дайте 50 подяк. я ж тепер теж елемент стада.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник, Я сам себе ненавиджу, що я гроші заробляю. А не дітей виховую :)

Ти часом поводишся, як падонак. Чесно.

Я думку висловив, про такого роду тренінги.

Є десь у Луцьку "Школа батьківства". Бачив вивіску. Є ще якась "Бджілка", в тому ж будинку, де "Кульбаба".

Чому б їх не відвідувати? Загалом, хто вважає, що не справляється із роллю батьків, знайдуть собі тренінги та навчання, консультації та поради.

Я не буду продовжувати. Флейміть далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як можна критикувати, не побачивши, не почувши?

Щось типу:

"- Слышал "Битлз", не понравилось. Картавят, фальшивят, что только в них находят?

- А где ты их слушал?

- Мне Мойша напел."

Так, може і нічого цікавого, може і заробляння, але ж ніхто не був! Чомусь вирішили що це "апріорі" фігня. Тоді давайте вже пошукайте відгуки якісь, так буде принаймні чесно.

Є різні діти, але є і різні батьки! Якщо наприклад, батьків в дитинстві били, виховували агресивно і вони відчувають, що вони так не повинні робили, але поняття не мають, а як по іншому, що їм робити? Читати в інтернеті? Але де факти, що ці записи з інтернету правдиві і діючі? Живе спілкування - це завжди живе спілкування. А раптом хоча б одна ідея допоможе? Вже комусь буде позитив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загалом, хто вважає, що не справляється із роллю батьків, знайдуть собі тренінги та навчання, консультації та поради.

Чувааааак, я тебе люблю. Накінець-то.

Так для цього тема і створена. А відписували хто знає що.

а "істина где-то рядом" була. Ця тема - просто вказівничок для людей які не справляються і можуть це визнати.

і не було сенсу її обговорювати впринципі то.

***from Zheny@: я про що писав у другому пості?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку не варто бути такими категоричними. Не знаючи, що то за семінари, не можна розказувати, які неймовірно позитивні результати будемо мати після їх відвідування і навпаки - не були, не слухали, то не можемо казати, що це погано.

Я тільки не розумію, як можна дати правильні поради цілій групі батьків стосовно одного й того ж питання-проблеми. Діти ж різні, сім"ї різні, виховання різне. Як казала Танюша, - що підходить одній дитині - протипоказане іншій. Якби це були індивідуальні консультації - де б розглядалися відносити в якійсь конкретній родині - то було б чудово. Є сім"ї, де батьки вміють розібратися з проблемою, є такі, які заходять в глухий кут при виникненні будь яких незначних негараздів, тоді й потрібні поради спеціалістів, психологів. Але це все має бути в індивідуальному порядку. Чомусь оті колективні збори не викликають довіри. Якби у мене виникла потреба звернутися за консультацією - то тільки в приватному порядку, щоб психолог мав змогу оцінити конкретну ситуацію.

Але ж то справа кожного. Хто хоче, чи відчуває потребу - той піде на семінар.Хто може сам справитись з труднощами виховання - хвала!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ребята, просто взрывает от возмущения. Я лично закончила эту школу, In-sider, спасибо за инфо про новый набор. Как мама двух детей, хочу сказать, что очень многое смогла взять для себя, что пережить появление второго ребенка с моим старшим ребенком, справиться с ревностью, смогла, почерпнув массу полезного из встреч в этой школе. Я не верю, что никто из вас никогда не думал о том, насколько тяжело быть хорошим родителем. И еще, там каждый случай рассматривается отдельно, никаких шаблонов, все очень индивидуально. Ключевое слово не "коуч", а психолог и педагог, а от себя "очень понимающий человек и Профессионал с большой буквы", кстати, у нее трое детей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досвід і дослідження психологічних моментів Ви відкидаєте?

laska, А скільки ти подібних тренінгів відвідала?

Саме батьківських -ні, через те не дозволяю собі бути категоричною. А от інші тренінги, щодо своєї спеціальності - відвідувала.

І тут буду категорична, оті страшні для вас "штампи" можуть стати в нагоді при індивідуальному підході.

Ви просто такі самовпевнені, що й не допускаєте можливості отримати корисну інформацію, от саме це мене й смішить.

До речі, про психологів теж не розпинайтесь, оскільки показова тема вже була, яка показала, що вони вам не потрібні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ребята, просто взрывает от возмущения. Я лично закончила эту школу, In-sider, спасибо за инфо про новый набор. Как мама двух детей, хочу сказать, что очень многое смогла взять для себя, что пережить появление второго ребенка с моим старшим ребенком, справиться с ревностью, смогла, почерпнув массу полезного из встреч в этой школе. Я не верю, что никто из вас никогда не думал о том, насколько тяжело быть хорошим родителем. И еще, там каждый случай рассматривается отдельно, никаких шаблонов, все очень индивидуально. Ключевое слово не "коуч", а психолог и педагог, а от себя "очень понимающий человек и Профессионал с большой буквы", кстати, у нее трое детей.

Починається, практика "Гурманістого Краю" дає свої плоди.

Жень, просто як порада. Перенеси темку в "Сім'ю.." телефони заміни на зірочки (хочуть хай гуглять, або через приват) все-таки не справедливо до інших тих хто "матеріально" рекламується.

А для обговорення вона нічим не гірша від всіх інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читаю і дивуюсь, а навіщо тоді школи, адже є інет і гугл. Женя, ти ж математику дитині краще розкажеш сам чи не так? Іноді одне речення почуте на нудному семінарі може змінити життя людини, бо воно буде саме тим, чого не хватало для ефективного кроку вперед. Поважайте інших, тим більше тих, про роботу ви не маєте жодного уявлення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Прежде, чем осуждать кого-то, обуй его обувь и пройди его путь. Попробуй его слезы... Почувствуй его боли... Наткнись на каждый камень, о который он споткнулся. И только после этого говори, что ты знаешь - как правильно жить."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби у тій школі навчили як знайти 3 години часу на відвідування занять по вивченню психології дітей, якщо ледве встигаєш фізично. Так, я воджу діток на гуртки, займаюся вдома, ходимо на цікаві прогулянки, а не ковиряємось в піску, щоб поговорити з мамочками про підгузники і соплі, ніхто мені не прибирає в хаті, не варить їсти, діти охайні і нагодовані. Рідко можу дозволити собі провести час без малечі. І краще я проведу ті кілька годин з чоловіком, з друзями, піду в басейн чи на прогулянку, а за 120 грн. куплю щось смачненького дітворі, чи потрібну іграшку, чи книжку. Згодна, на індивідуальні заняття і разом з дітками, можливо, пішла б. А от вчити батьків бути батьками...не знаю. І думка моя не зі "стадності", бо всі так кажуть, а з реального життя молодої сім"ї з дітьми. Хоча, вирішувати кожному. Хтось піде, діліться думками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби у тій школі навчили як знайти 3 години часу на відвідування занять по вивченню психології дітей, якщо ледве встигаєш фізично. Так, я воджу діток на гуртки, займаюся вдома, ходимо на цікаві прогулянки, а не ковиряємось в піску, щоб поговорити з мамочками про підгузники і соплі, ніхто мені не прибирає в хаті, не варить їсти, діти охайні і нагодовані. Рідко можу дозволити собі провести час без малечі. І краще я проведу ті кілька годин з чоловіком, з друзями, піду в басейн чи на прогулянку, а за 120 грн. куплю щось смачненького дітворі, чи потрібну іграшку, чи книжку. Згодна, на індивідуальні заняття і разом з дітками, можливо, пішла б. А от вчити батьків бути батьками...не знаю. І думка моя не зі "стадності", бо всі так кажуть, а з реального життя молодої сім"ї з дітьми. Хоча, вирішувати кожному. Хтось піде, діліться думками.

відкрию вам секрет, насправді багатьох людей треба вчити просто бути людьми бо вони не вміють цього.

щодо вас - радий що ви так гарно займаєтесь дітьми, але насправді 3 години це не є страшний проміжок часу, через який ваше життя рухне. я не рекламую семінар - так - думки в голос

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Прежде, чем осуждать кого-то, обуй его обувь и пройди его путь. Попробуй его слезы... Почувствуй его боли... Наткнись на каждый камень, о который он споткнулся. И только после этого говори, что ты знаешь - как правильно жить."

Кооооостя, нафіга тягнути сюди цей треш з однокласників:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, так і в мене думки вголос. Я висловив свою власну думку, щодо "тренінг навчить мене бути батьком".

І не ідеальний батько, хоча прагну ним стати. І, повір, я краще потрачу 3 години часу і зароблю ті ж гроші, не для того, щоб потратити їх за 3 години семінару, а щоб все ж на крок наблизитися до "ідеалу" батька. Я краще 3 години і 120 грн витрачу на радість від дитячого сміху. У цирк зводжу чи

Я не беруся критикувати тренера, я висловлюю свою думку, і аргументую її.

Zeuss, переїдемо, заберу ціну, а лишу номер телефону, може комусь стане у пригоді.

laska, я не готовий, чесно, не готовий віддати гроші (не такі й великі, на пиво можна більше витратити) і 3 години часу, цінного і корисного часу (та, мабуть, і більшість людей) за сумнівний тренинг, де мене мають навчити бути батьком. Я не сперечаюся, я впевнений, що дещо нове (а може й усе) я там почую.

P.S. наші батьки нас виховали і без тренінгів. І ми стали людьми. А комусь і тренінги не допоможуть.

Переїхали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блiн,i чому в мене такий ассоцiативний рядок складается ? : семiнар,тренинг=Вартова Башта=США=коммiвояжер=Бiле братсво=секта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пост мiй був значно бiльший, але якраз переносили тему i не проканав, другий раз писати лiнь :) Всерiвно це мало кому цiкаво :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

laska, я не готовий, чесно, не готовий віддати гроші (не такі й великі, на пиво можна більше витратити) і 3 години часу, цінного і корисного часу (та, мабуть, і більшість людей) за сумнівний тренинг, де мене мають навчити бути батьком. Я не сперечаюся, я впевнений, що дещо нове (а може й усе) я там почую.

P.S. наші батьки нас виховали і без тренінгів. І ми стали людьми. А комусь і тренінги не допоможуть.

Переїхали.

Женя, при всій повазі до тебе, я не агітую тебе йти на тренінг, а лише застерігаю не бути категоричним.

Особисто сама пройшла колись тренінг по Міжнародному гуманітарному праву. Я тоді теж була впевнена, що якісь білоруські"сцикухи" пардон, не навчать мене методів і прийомів більше ніж я осягнула в нашому крутому ВНУ.

А виявляється можуть і навчити. Тоді вони показово продемонстрували вправу на котрій можна відчути усю глибину поняття "війна". Яке ми, як історики, звикли викладати теоретично, у співвідношенні кількості і якості виготовленої зброї, протиставленої армії і методів військової тактики.

Натомість, ми пройшли просту вправу. Я її вже демонструвала на Борді в політиці.

Усім учасникам роздавались три листочки, на котрих ми писали речі, місце і людей, котрі нам близькі і без котрих нам важко уявити своє існування на землі.

А тоді Тренер підходила і казала: я війна, віддайте мені те, що вам менш цінне. Ми віддавали по папірцю добровільно. А потім вона проходила і своє рукою брала папірці сама, не питаючи і промовляючи: Я Війна і не питаю у вас що забирати - а забираю сама.

От тоді я відчула шкірою,хай не буквально, але уявно, що таке "війна". Я якось і на роботі провела показовий тренінг і побачила всю ненависть в очах учасників, коли забирала папірці.

Це так, для роздумів...Чи хтось чомусь може навчити...і чи варті ці знання...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого нафігачили за день!!!!

Насправді зараз просто мегапроблема з вихованням дітей.

90% батьків,вважають що знають як це робити,але факти говорять про зворотнє.

Раніше діти виростали в традиціях сім'ї,родини,була культура.Бабусі,дідусі,дядечкі,тіточки і т.д.

Зараз школа,одноокий гуру(коуч) і гугл.Вихователі в садочках взагалі вважають що Том і Джері зроблять всю роботу за них.

Сам зараз слухаю семінари з виховання дітей провідних психологів в цій галузі.Бо не вважаю,що знаю як правильно виховувати дітей.Та й діти зараз вже не ті.

ЗІ:Сталін став жорстоким тільки тому,що його неправильно виховали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насправді зараз просто мегапроблема з вихованням дітей.

Тому що простіше всього посадити дитину перед телевізором,

простіше купити дорогу цацку, ніж сісти і зробити щось з дитиною самому..

Обираються найпростіші шляхи, найменшого супротиву, найменших витрат часу.

Особистість у майбутньому - це 50% гени, 50% виховання Так вчили мене.

Але, найголовнішим чинником, при всіх наших реаліях і проблемах,

залишається любов до своєї дитини.

Вони відчувають, коли їх люблять, коли вони потрібні. Так, не всі можуть

дозволити собі проводити з дітьми по півдня (робота і т.д), але, люблячи свою дитину,

щиро люблячи, ви перекриваєте все.

Колись вичитала таку фразу : частіше цілуйте своїх дітей, частіше пестіть і їх мозок буде вдосконалюватися..(не дослівно цитую,

по пам"яті)

Знову ж таки, я себе Сухомлинським не вважаю, то суто моя думка. Можливо вона і хибна,

можливо дещо помпезно я її подала. Я справді так думаю. Мені мій син дався ой як нелегко

і мені, повірте, як нормальній людині страшно, що щось я вкладу не те,

щось можливо недодам. Але таке життя. Борюся.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, а є ще поняття гіперопіки, раджу ознайомитись, бо я з цим стикалась! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...