Перейти до змісту

Тарифи Інтернет провайдерів


Провадйери міста Луцька  

459 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 61
  • Створено
  • Остання відповідь

Датагрупу присвячена вже не одна тема, тому попрошу шквал своїх емоцій далі тих тем не виносити.

У цій темі тільки тарифи.

Додав голосувалку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Датагрупу присвячена вже не одна тема, тому попрошу шквал своїх емоцій далі тих тем не виносити.

У цій темі тільки тарифи.

Додав голосувалку.

подправь голосовалку,а то по 2 варианта выбора выходит там где расходы на интернет .Сделай что то типа 25-49,50-74,75-100 >100

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подправь голосовалку,а то по 2 варианта выбора выходит там где расходы на интернет .Сделай что то типа 25-49,50-74,75-100 >100

+ треба добавити можливість вибору декількох провайдерів, бо я, наприклад, мушу і надалі користуватися Київстаром, через погане обслуговування Датагруп.

А голосувалка "Чи задоволені ви якістю послуг, які надає ваш провайдер?" показує середню температуру по палаті, не більше. Якби прив'язати до провайдера, то було б гарно видно, які споживачі задоволені своїм провом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подправь голосовалку,а то по 2 варианта выбора выходит там где расходы на интернет .Сделай что то типа 25-49,50-74,75-100 >100

Готово.

+ треба добавити можливість вибору декількох провайдерів, бо я, наприклад, мушу і надалі користуватися Київстаром, через погане обслуговування Датагруп.

Ні, не потрібно цього робити, буде бардак.

Якщо якість Датагруп не влаштовує - ніхто не заставляє продовжувати ним користуватись.

Обирайте варіант, яким користуєтесь найчастіше.

А голосувалка "Чи задоволені ви якістю послуг, які надає ваш провайдер?" показує середню температуру по палаті, не більше. Якби прив'язати до провайдера, то було б гарно видно, які споживачі задоволені своїм провом.

У даній форумній конфігурації така можливість відсутня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юзаю ого вже давненько, мабуть років з два три, якість впринципі більш менш, зараз за 5 мбіт плачу 50 грн. - це макс що може моя лінія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це старий провайдер, ще з часів діал-апу.

зараз він присутній в різних місцях Луцька, подекуди навіть там, де окрім ОГО немає інших.

сам ним користуюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

хто може порадити провайдера у луцьку вул.Конякіна 15к (колізей) airbytes ogo--выдсутнэ покриття.домашній номер від фотакому (провайдер датагруп як розумію) трішки не впевнений у ньому чи нормальний?

й як варіант,який знаю залишився аверс так як проведене кабельне...

може є альтернатива?? 2 мгбт цілком достатньо але хотілось би стабільносиі роботи.

відповідайте в тему або ПП.всід дякую за допомогу!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це старий провайдер, ще з часів діал-апу.

зараз він присутній в різних місцях Луцька, подекуди навіть там, де окрім ОГО немає інших.

сам ним користуюсь.

Цей провайдер дочірнє підприємство Приватбанку, вони не тільки діал-ап доступ дають а й звичайний високошвидкісний інтернет по езернету, тарифи тут - http://www.privat-online.net/tariff_new/tvid1klu.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто може порадити провайдера у луцьку вул.Конякіна 15к (колізей) airbytes ogo--выдсутнэ покриття.домашній номер від фотакому (провайдер датагруп як розумію) трішки не впевнений у ньому чи нормальний?

й як варіант,який знаю залишився аверс так як проведене кабельне...

може є альтернатива?? 2 мгбт цілком достатньо але хотілось би стабільносиі роботи.

відповідайте в тему або ПП.всід дякую за допомогу!!

airbites є можливість підключення ...уточняйте краще...і...вулиці правильно пишіть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це старий провайдер, ще з часів діал-апу.

зараз він присутній в різних місцях Луцька, подекуди навіть там, де окрім ОГО немає інших.

сам ним користуюсь.

Це сарказм. :) Я знаю про Приват-Онлайн. Це на кшталт інтернет від гастроному. Вони в свій час намагалися клієнт-банки по своєму інтернету з'єднувати. Фірми підтягували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Только заглянул в эту темку, скажу пару слов относительно таблицы. Почему не указана тарификация DataGroup для ADSL? Для общей статистики сравнения, думаю, что стоит указать данные тарифы, тем более что цены относительно скорости не маленькие: 100 грн. за 8 Мбит/с, из которых к примеру на ГПЗ реальных получаем только 6 Мбит/с при не загруженном канале.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

табличка - ВеріВел, щеб карту-схему покриття кабелями будинків Луцька інтернет провайдерами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Да, действительно, не городские жители (пригород и дальше), примерно, как я в 15км от Луцка пользуются услугами беспроводного интернета. Вынуждены пользоваться. Хорошо бы было создать табличку и по провайдерам с беспроводными услугами:))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Доброго дня. Я живу в районі Цукрового заводу, провайдер зараз ОГО, але він мене не влаштовує ні швидкістю ні якістю. Скажіть який ще домашній інтернет можна підключити в цьому районі? Дуже дякую :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Я мав на увазі чому намеє в списку такого провайдера як "Інфоком" в опитувані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...