Перейти до змісту

Тарифи Інтернет провайдерів


Провадйери міста Луцька  

459 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 61
  • Створено
  • Остання відповідь

ага, добре що у вас вибір є, у приватних будинків вибору немає, туди ніхто не тягне лінію, добре коли телефон є, можна щось придумати, а так за власний кошт хіба. Мені всі провайдери у масті відмовили, був тел. стаціонарний тож підключив Укртел.

П.С. Проживаю в приватному будинку біля Братського мосту (недалеко від ЕТМ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, добре що у вас вибір є, у приватних будинків вибору немає, туди ніхто не тягне лінію, добре коли телефон є, можна щось придумати, а так за власний кошт хіба. Мені всі провайдери у масті відмовили, був тел. стаціонарний тож підключив Укртел.

П.С. Проживаю в приватному будинку біля Братського мосту (недалеко від ЕТМ).

переселяйтесь :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Airbites

Цікаво, скільки гігібіт коштуватиме?

для чого вдома 1Гб? це швидкість чисто для понта бо роутер який 1Гб пропускає та роздає хоча б по езернету (за вай-фай взагалі говорити не варто при мові за такі швидкості) коштує немало, а включати на пряму на один комп 1 Гб це взагалі нема сенсу бо він використовуватись не буде на повну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для чого вдома 1Гб? це швидкість чисто для понта бо роутер який 1Гб пропускає та роздає хоча б по езернету (за вай-фай взагалі говорити не варто при мові за такі швидкості) коштує немало, а включати на пряму на один комп 1 Гб це взагалі нема сенсу бо він використовуватись не буде на повну.

Ти вважаєш, якщо я можу потягнути 300 грн\міс інету в 1гб\с то 1000грн. за роутер то дуже дорого? (http://rozetka.com.ua/tp_link_tl_wdr4300/p241139/)

Зі: я так питав, з цікавості, насправді я 100мб\с рідко використовую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о 1000грн. за роутер то дуже дорого?

Дорого. Є і за 700

для чого вдома 1Гб? це швидкість чисто для понта

Чому понта? А 2 телевізора і IPTV ЧИ взагалі HDTV online. Комп, ноут планшет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в якості офтопа, хочете прикол?)

я у США за домашній інтернет плачу по 60 доларів в місяць за 25 мбіт, провайдер COX. це з орендованим роутером. Пінга на наші сервера люта-в танки мінімальний пінг 150, а ввечері 200. На американські серваки пінг 35-40. Плюс чимало торентів закриті частково або повністю-наприклад, рутор.орг не відповідає взагалі, а екс.юа просто закрив доступ до розділів у США. Зате рутрекер і українські торенти-це наше все, качає як має бути)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о 1000грн. за роутер то дуже дорого?

Дорого. Є і за 700

Тю, то в мене такий, а я і не знав :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов недавно в поштовій скринці буклет БіттерНет. Провайдер ніби як тернопілський, ціни непоганні + "акції". Хтось щось можливо чув?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...