Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

13 часа назад, filosof81 сказал:

питання ребром стає з етичної

Вибачте, але це лише з ВАШОЇ етичної точки зору питання стає ребром, якщо ж навести ваш же приклад, то для того ж канібала з якоїсь африканської країни, з етикою все норм. Імхо, тут безперспективно щось доказувати словами, тільки власним прикладом, й то для ближнього кола оточуючих. А то, я так зрозумів, ви вирішили *как не мытьем, так катаньем* 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Починаю боятися... Якщо ми сапієнси, деякі хомо, деякі не дуже -  перестанемо вживати "продукти тваринного походженння":

1. Нас з*їдять ті ж  вовки-лисиці,не побоюсь цього слова - зайці (погугліть про "колобка").

2. А щавельно-капустова армада буде бити по нирках-печіці-і прочих яйцях.

ЦЕЙТНОТ!

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Slavco сказано:

Починаю боятися... Якщо ми сапієнси, деякі хомо, деякі не дуже -  перестанемо вживати "продукти тваринного походженння":

1. Нас з*їдять ті ж  вовки-лисиці,не побоюсь цього слова - зайці (погугліть про "колобка").

2. А щавельно-капустова армада буде бити по нирках-печіці-і прочих яйцях.

ЦЕЙТНОТ!

Прочитайте книгу "Анастасія" і все зрозумієте, і перестанете боятись)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, MANJAK11 сказал:

Вибачте, але це лише з ВАШОЇ етичної точки зору питання стає ребром

вбивство живої істоти яка володіє доволі високим рівнем свідомості просто заради насолоди іншою - це злочин з точки зору будь-якої ЦИВІЛІЗОВАНОї істотиє. Якщо  це для неї не злочин - це просто низький рівень свідомоті

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, filosof81 сказано:

Проблема в тому - що це не просто питання вибору незначних речей. Це питання життя і смерті живих істот. Яких вбивають жахливою смертю - заради тих хто хоче просто насолоджуватися. Для канібала людське мясо просто - смачний делікатес. і з гастрономічної точки зору з ним неможливо сперечатися - питання ребром стає з етичної

Проблема не ваша, і для тих хто це робить теж не проблема, так як це ріст. Я писав про це вище. Деякі люди приходять на землю навіть здобути досвіт війни. У всіх людей різний  рівень розвитку свідомості .В деяких людей те, що ви говорите просто не вкладеться в голові так як віт прийшов для іншого. Кому треба той докопається до своєї правди. А за тіла не варто переживати. Енергія вічна і нікуди не дівається,тільки трансформується. Головне в житті те, що приносить задоволення і радість. Все інше фігня, або контраст. Під себе весь світ не змінюйте, змініть своє близьке оточення. А якщо воно не міняється і вам воно не комфортне, значить воно не ваше)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще одне. Ми прийшли на цей свід насолоджуватись. І якщо люди таким чином насолоджуються, то вони на правильному шляху. Самі головні датчики в нашому тілі - емоції. Отримуєте хороші, позитивні  емоції - правильний шлях, негативні - потрібно щось міняти. Тільки про насолоду смакових рецепторів можу посперечатись. Так як це тільки звичка. І коли я їв м"ясо і мої смакові рецептори отримували кайф, а моя свідомість навпаки мучилась, з"являлись сумніви, погані картинки, жалість, співчуття - я перестав це робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І був я м"ясоїдом тільки через вислови врачів. Але коли я познайомився з одним хлопцем і дізнався що він 9 років вегетаріанець, рідко хворіє і він здоровий бугай, я в той же день став вегетаріанцем. Мединицина ще не все знає і чому вона сьогодні суперечить, завтра буде виправдовувати, якщо подивитись історію так було завжди. Колись мати раба було ОК, а зараз всі боряться за свободу. Я вегетаріанець трохи більше року і відчуваю себе добре, рецептори на 80% відвикли. В більшості випадків коли чую запах м"яса, особливо сирого стає погано. Я став ніби легший, не в вазі а в існуванні) Коротше я рекомендую вегетаріанство, кожен робіть свій правильний вибір!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, filosof81 сказал:

вбивство живої істоти яка володіє доволі високим рівнем свідомості просто заради насолоди іншою - це злочин з точки зору будь-якої ЦИВІЛІЗОВАНОї істотиє. Якщо  це для неї не злочин - це просто низький рівень свідомоті

Це значно більш філосовський напрямок ніж вам здаєтся, бо природа в таких злочинах існувала за багато сотень тисяч років до появи людини й буде існувати ще стільки ж, після того, як людство благополучно здохне. Завод, який виробляє клавіатуру, по якій ви строчите й монітор, в який ви дивитесь, знищує за рік набагато більше природи взагалі й фауни в часності, чим середньостатистичне місто мьясоїдів, імхо. Один танкер розливши випадково нафту мабуть знищує риби й морської птиці значно більше ніж *зекономили* всі вегетаріанці планети разом узяті. Тільки чомусь ніхто не волає, що треба від нафтопродуктів відмовлятись, бо це *наступить на горло* багатьом галузям, що забеспечують людський комфорт. Ніхто не ходить з деревьяними клавіатурами й моніторами. Просто ставок замерзне взимку й там *посне* значно більше риби чим виловять рибаки. Так само й мені забеспечує комфорт самому зловити рибу, самому її почистити, самому пожарити, так як я люблю й самому її зьїсти.

 

ЗІ й чого то не чутно массового відкриття притулків для безпритульних тварин вегетаріанцями, раз ви такі високорівнево свідомі. Тих тварин ніхто, в основному, спеціально не вбиває, й тим паче не їсть, але разом з тим їх достатньо *загинаєтся* щороку по підворотням

Передумали їсти мьясо, значить то ваш вибір, я не суджу, правильний він чи ні, він просто ВАШ, але не треба підганяти під ваш вибір то корисність (не корисність) їжі, то безпечність (небезпечність), то цивілізованість, то моральність, бо в більшості випадків ми знаходимось в однаковому становищі у всіх цих аспектах, тільки хтось більш явно, поїдаючи мьясо, хтось меньш явно, користуючись благами цивілізації, для виробництва яких явно чи не явно вбиваєтся так само багато фауни.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Andrey123 сказал:

. Головне в житті те, що приносить задоволення і радість. Все інше фігня, або контраст.

Комусь задоволення принесе розчленувати вас або ваших рідних живцем,  Це так для роздумів.

 

2 часа назад, Andrey123 сказал:

І ще одне. Ми прийшли на цей свід насолоджуватись. І якщо люди таким чином насолоджуються, то вони на правильному шляху. Самі головні датчики в нашому тілі - емоції. Отримуєте хороші, позитивні  емоції - правильний шлях, негативні - потрібно щось міняти. Тільки про насолоду смакових рецепторів можу посперечатись.

Серійні вбивці отримували позитивні емоції від смерті воїх жертв. А коли їх садили за це на електричний стілець - негативні.

 

1 час назад, MANJAK11 сказал:

Завод, який виробляє клавіатуру, по якій ви строчите й монітор, в який ви дивитесь, знищує за рік набагато більше природи взагалі й фауни в часності, чим середньостатистичне місто мьясоїдів, імхо. Один танкер розливши випадково нафту мабуть знищує риби й морської птиці значно більше ніж *зекономили* всі вегетаріанці планети разом узяті.

Нам непотрібно рятувати всіх - це не наш вимір. Ми можемо врятувати конкретних 2 десятка тварин . просто відмовившись їх їсти - і цього для більшості досить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, filosof81 сказано:

Комусь задоволення принесе розчленувати вас або ваших рідних живцем,  Це так для роздумів.

 

Серійні вбивці отримували позитивні емоції від смерті воїх жертв. А коли їх садили за це на електричний стілець - негативні.

 

Нам непотрібно рятувати всіх - це не наш вимір. Ми можемо врятувати конкретних 2 десятка тварин . просто відмовившись їх їсти - і цього для більшості досить

Так, цк все їхні емоції. І вони повинні були їх пережити. А про стілець я не згоден. Потрібно таких людей перевиховувати, або хочаб використовувати з користю з найменшою шкодою для нього. Його вбивства це показник його свідомості. Вона хвора. Коли людина хвора ви її добиваєте чи лікуєте? І не можливо одним словом "НЕПРАВИЛЬНО" і різними статтями, якими кішить в інтернеті, перевиховати чи змінити світогляд, пріорітети людини, підвищити її любов і співчуття. Так що досить доказувати. Викладайте краще тут свої позитивні здвиги які стались з переходом на вегетаріанство, плюси і тоді людям яким це дійсно потрібно на даний момент підтягнуться. А не сваритись і спорити, доказувати один одному. Ви хоч раз бачили щоб суперечка закінчилась позитивно? Вона може просто зупинитись через брак доводів або сил, або переросте в бійку. Нічого хорошого з цього не вийде!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене друг вбив шістьох людей, які були мясоїдами і мені від цього стало легше. Викладайте свої історії.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, filosof81 сказал:

Нам непотрібно рятувати всіх - це не наш вимір. Ми можемо врятувати конкретних 2 десятка тварин . просто відмовившись їх їсти - і цього для більшості досить

прикольна логіка. Хотів добити контрольним в голову, але думаю, ви й самі зрозуміли, в який глухий кут загнали себе цим постом

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, MANJAK11 сказано:

 Хотів добити контрольним в голову, але думаю, ви й самі зрозуміли, в який глухий кут загнали себе цим постом

давай, не томи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 01.08.2016 at 17:39, Ko3bMa сказал:

Відовіді на своє запитання я так і не отримав.

То що там з веганами від народження?

Наскільки я зрозумів, материнське (як і людське) молоко катить. То його можна пити взагалі постійно, все життя? І чим воно чистіше за те ж коров'яче? Корівка - вона ж 100% травоїд.

 

  Не зовсім зрозуміле питання. Якщо питання про молоко матері(людини),то дійсно,можете пити його хоч усе життя.Це питання смаку і того,де ви його будете добувати))).Чим воно чистіше,за коров'яче буде залежати від того,яке життя веде жінка і чим харчується.Корова завжди врівноважена,не курить,не п'є і вживає тільки рослини.Знаю,що в аюрведі жіночім молоком лікують хвороби очей.Також часто жінки в яких є надлишок молока п'ють його самі.

         Коров'яче молоко є кардіотоніком,продовжує життя,омолоджує,дає силу,а особливо дає чоловічу силу,підвищує інтелект. Властивості молока міняються в залежності від породи корови,її харчування,обробки молока,посуду, в якому молоко зберігалось і оброблялось,температури,часу доби,пори року,кількості,доданих інгедієнтів і т.д.Часом дія може бути протилежна.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Cherman сказано:

Та то не логіка, то її відсутність.:) Видно, все-таки, нестача поживних речовин впливає на мозок.:D

 

ай "астряк" :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 8/1/2016 at 17:39, Ko3bMa сказано:

Наскільки я зрозумів, материнське (як і людське) молоко катить. То його можна пити взагалі постійно, все життя? І чим воно чистіше за те ж коров'яче? Корівка - вона ж 100% травоїд.

 

лядське мясце також нормально йде, головне приготувати добре

 

все питання як його добувати

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Стосовно первісних людей.Останні артефакти і дослідження вчених ставлять під сумнів загальноприйняту історію розвитку людини від неандертальця до хомосапієнса.Відповідно й під сумнівом харчування первісних людей.Оскільки найстаріші артефакти вказують,що первісні люди були швидше хліборобами,ніж мисливцями. Хоча є одна поправка - паралельно з цивілізованими людьми,на відокремлених територіях могли жити деградовані племена(неандертальці).І саме деградованим племенам було легше полювати на тварин,ніж займатись хліборобством. Схожі дані можемо знайти в усіх священних писаннях(сад Едемський). Так само під питанням примітивізм первісних людей.Альтернативна версія вказує,що в них не було писемності не тому,що вони були тупі, атому,що не було в ній потреби,оскільки пам'ять людей на той час була абсолютною. М'ясо було заборонено в арміях багатьох знаних полководців,не вживали його в стародавній Греції, Римі,Єгипті,Індії,Китаї.тТа й на території сучасної України більше полюбляли злаки й молоко з медом.

2. Стосовно страшних історій  про вегетаріанців в ЖЖ,ФБ і т.п. Крайнощі є в кожній діяльності.Якщо якась людина не вивчила матчасть перед тим,як щось робити,то це не вказує на хибність цілої платформи.

3. Зараз для нас вегетаріанство-екзотика.Його підводять під філософію,здоров'я,моду тощо.Хоча це просто образ життя,який є нормою для п'ятої частини землян.А колись був нормою для 9/10 частини землян.Колись поїдання м'яса вважалось збоченням і не було таким розповсюдженим як зараз.Зараз поїдання людей вважають збоченням,хоча в Китаї медики вже підводять поїдання абортованих дітей в норму. Кітайці їдять усе!!! Рівень моралі у них мінімальний.Вони схожі на роботів.

Філософія? Так. Абсолютно нормально жити в гармонії з оточуючим світом.Ахімса-ненасилля,це не збочення,це-норма людини розумної,людини інтелектуальної.Не вчиняти насилля заради насолоди це нормально.

Здоров'я? Так. Міф про незамінні амінокіслоти давно спростовано.І люди,які харчуються переважно рослинною їжою не те,що не обділені мікроелементами,вітамінами,амінокислотами,а напаки,отримують їх в більших кілкостях і кращої якості.ВООЗ дало нещодавно заключення по тривалих дослідженнях стосовно шкідливого впливу на здоров'я червоного м'яса.Це зараз розуміють багато спортсменів,які переходять на вегетаріанство.Арні зараз дуже потужно пропагує вегетаріанство.

Економіка? Тут просто нокаут! Тільки в Штатах 90% вирощеного зерна йде на корма для тварин,яких заб'ють на м'ясо.Один біфштекс = 50 порцій каші.Кажете голод?

Екологія? Так! Щоб виростити 1 кг пшениці треба 60л.води..Для отрмання 1кг м'са потрібно від 1500 до 3000!!!! л.води,яку потрібно потім очищувати,інакше вона вбиває все живе(приклад Мексиканська затока).Кажете екологія? Від 18% до 25% усіх парникових газів продукують тваринницькі ферми.Не Автівки,а ферми!!!! Хто бажає можете подивитись скільки амазонських лісі знищили за останні 25 років під пасовища для биків.Прогнозують,що якщо темпи не зменьшаться,то через 50 років Амазонії не буде.

 

І не забувайте,що Камасутра була створена вегетаріанцями.:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не проти вегетаріанців, але більшість доводів настільки натягнута на глобус, що.... краще б вони мовчали і їли свою їжу.

Коли раціон бідного селянина, який не може собі дозволити м"ясо або навіть дрова для його приготування возводять в культ цілком забезпечені люди, прикриваючись якоюсь вигаданою історією - для мене це дико. 

PS навіть у древній Греції багатії їли м"ясо, кидаючи кістки на підлогу, а для бідняків існували субпродукти типу ліверних "ковбасок".

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, difoto сказано:

Я не проти вегетаріанців, але більшість доводів настільки натягнута на глобус, що.... краще б вони мовчали і їли свою їжу.

я тебе часто "достаю" з їжею?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

я тебе часто "достаю" з їжею?

Ти для мене - еталон правильного вегетаріанця!!! Вже років з пять. Ти навіть корисний, бо знаєш, де правильний тофу дістати або ще шось. В мене в сім"ї його люблять дєвки. Але ти ніколи не казав , що тофу - самий правильний сир, а капуста - саме правильне м"ясо.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, difoto сказал:

Я не проти вегетаріанців, але більшість доводів настільки натягнута на глобус, що.... краще б вони мовчали і їли свою їжу.

Коли раціон бідного селянина, який не може собі дозволити м"ясо або навіть дрова для його приготування возводять в культ цілком забезпечені люди, прикриваючись якоюсь вигаданою історією - для мене це дико. 

PS навіть у древній Греції багатії їли м"ясо, кидаючи кістки на підлогу, а для бідняків існували субпродукти типу ліверних "ковбасок".

   Про вигадану історію я чую не вперше.

Років 10 тому в одній з компаній я сказав,що в нас монголо-татарського іга не було,що Куликовської битви не було. В компанії було 2 історика з вищою освітою,діти істориків професорів,які істерично ржали.Зараз вони про це не згадують,бо те що я казав-зараз визнаний факт. Бо їхні тодішні знання базувались на тій літературі,яка була їм доступна. Інша моя знайома писала дипломну про середньовічну Францію і була дико вражена правдою,яка не вписувалась в екранізації Дюма і Голонів.Я не буду вказувати на джерела,я їх не збираю докупи для доказів,зараз можливостей доступу до інформації валом.

  Зауважу,що зі всіх доводів ти вибрав для оспорювання  "найслабший"-історичний.)))  Але то таке,це ж дискусія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...