Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

а взагалі, мене ця тема бісить з самого початку.

Конструктива немає.

Я чекав що будуть рецепти вегетаріанських страв чи ще щось, якісь дієти овочеві чи подібне, а на фіналі срач.

(Зараз скажуть, що я сам його й розвів)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

2 годин тому, filosof81 сказано:

І мясо це очивидна шкода

вище є доказ.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Zheny@ сказал:

 

Їсти м'ясо для людини - норма. І без м'яса дитина якщо і виросте. то явно не така як інші. Не в кращому сенсі!

Якщо виживе!

я можу  вас познайомити - з кількома 20 літніми веганами з народження. Можете поборотися - здорові бички))  Чи подискутувати на інтелектуальні теми)) в шахмати там пограти чи ще що . Я вже не кажу про 5 чи 10 літніх які не відстають в розвитку - а навіть можливо більш здоровіші чи живіші за інших дітей.

 І що в світі більше мільярада вегетаріанців) 

Італія
Ця країна визнана найбільш вегетаріанською в Євросоюзі за підсумками 2009 року. За даними соціологів, за останні п'ять років кількість людей, які відмовилися від м'яса в Італії, зросла з півтора до шести мільйонів.

 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, case_l сказано:

А як первісні люди споживали м'ясо, перш ніж оволоділи вогнем?

Не знаю, не бачив. Але жерли сирим. Потім був процес соління і в'ялення. А вже потім вогонь і т.д.

Звісно, не без корінчиків і рослинок все це було. НЕ спорю. Але НЕ виключно лише рослинна їжа!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Zheny@ сказано:

Вас ?Як давно ти веган / вегетаріанець?

 

я?

ну веган роки 3,

вегетаріанець  - десь 6,

не дуже рахую

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

Не знаю, не бачив. Але жерли сирим. Потім був процес соління і в'ялення. А вже потім вогонь і т.д.

Звісно, не без корінчиків і рослинок все це було. НЕ спорю. Але НЕ виключно лише рослинна їжа!

ой ну не знаю, сіль якби також не зовсім доступною була

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Життя на стільки коротке,що паритися цим, я не знаю чи потрібно^_^,да і ніхто цього не знає,і не спорьте вегетаріанці,Ви просто як спортсмени,присіли на свою тему і Вам так добре,Ви за себе раді і це добре.А я поки наверну:lol:

IMG_0018.JPG

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По поводу докору про зрив яблука з яблуні. Так вони самі хочуть, щоб їх зірвали, адже в них насіння, яке ми не їмо а викидаємо і з яких виростають нові дерева. Не дарма в багатьох деревах плід смачний і поживний, а кісточки отруйні (сенильна кислота).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, yura-patriot сказано:

Життя на стільки коротке,що паритися цим, я не знаю чи потрібно^_^,да і ніхто цього не знає,і не спорьте вегетаріанці,Ви просто як спортсмени,присіли на свою тему і Вам так добре,Ви за себе раді і це добре.А я поки наверну:lol:

 

 

Женя твінка завів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, yura-patriot сказано:

Життя на стільки коротке,що паритися цим, я не знаю чи потрібно^_^,да і ніхто цього не знає,і не спорьте вегетаріанці,Ви просто як спортсмени,присіли на свою тему і Вам так добре,Ви за себе раді і це добре.А я поки наверну:lol:

IMG_0018.JPG

Еда народов мира

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

фублін, збочинець

та їх тут повно :(, їх затягує сюди

кожен вважає за обов'язок запостити, прикольну (на його думку), картинку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Zheny@ сказано:

І до чого це було ?

так само як ти не рівно дихає до нас :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вадім, я непроти  веганів та вегетаріанців і їх подібним, але, коли починається "ви їсте трупи тварин!" "Ви всі не праві, а я Д'артаньян"І т.п. єрєсь - це починає бісити.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Zheny@ сказано:

це починає бісити.

 

аж настільки щоб спеціально вишукувати теми (групи фКонтакте) де "єретики" є і постити картинки з свіжоприготовленим шашличком і тупенькими підписами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

аж настільки

аж настільки. От тільки де я групи в ВК шукав, не пам'ятаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zheny@ сказано:

аж настільки. От тільки де я групи в ВК шукав, не пам'ятаю.

десь є,

однієї теми на борді точно замало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, case_l сказал:

Еда народов мира

 

 

 

 

 

 

 

 

Фотка дуже жорстока я б таке не постив

 

 

але знайдіть  різницю з оцим  - і чому перше викликає обурення і друге ні?

 

 

0eac6964649e84654a4f7d4ec16c91f4.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, difoto сказал:

Бо на другій хрюшка мімімішна.

Ну якщо є люди для яких це виглядає кумедно - я не дивуюсь чому в цій країні йде війна

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще в минулому столітті один америкос-вчений склав науково обгрунтовану і підтверджену систему, при які суспільствво буде толерувати будь-що, наприклад канібалізм. Саме по ній було толеровано гомосексуалізм.

Все дуже просто: головне почати обговорення в суспільстві, зібрати конференції на теми новозеландського канібалізму, висловити ряд думок і запустити тему в соціум; за деякий час виокремити групу прихильників канібалізму і визначити її як просто іншу групу з іншою думкою; потім почати боротись за права даної групи, проти дискрімінації інших поглядів і років за 50 канібалізм буде внормовано і можливо законодавчо закріплено. 

  • +1 9
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, romaxa11 said:

Ще в минулому столітті один америкос-вчений склав науково обгрунтовану і підтверджену систему, при які суспільствво буде толерувати будь-що, наприклад канібалізм.

https://ru.wikipedia.org/wiki/Окно_Овертона

 

Ну якщо є люди для яких це виглядає кумедно - я не дивуюсь чому в цій країні йде війна

Яка війна? Депутат сказав, що "війни нема". Президент каже, що це АТО, так що "не грайтесь в словоблудство".

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, Zheny@ сказано:

 

Їсти м'ясо для людини - норма. І без м'яса дитина якщо і виросте. то явно не така як інші. Не в кращому сенсі!

Якщо виживе!

Ученые сравнили риск смерти вегетарианцев и обычных людей

 
[ 2016-08-02 16:29 ]

Ученые сравнили риск смерти вегетарианцев и обычных людейБелок необходим для строительства и восстановления мышц и костей, выработки гормонов, а также поддержания функциональности организма в целом. Однако очень важно, какой природы потребляемый вами белок.

Команда исследователей из Центральной больницы штата Массачусетс (Massachusetts General Hospital), США, совместно с Гарвардской медицинской школой (Harvard Medical School), США, сравнила риски смерти для лиц, придерживающихся растительной белковой диеты, и тех, кто употреб­ляет животный белок.

Для своего нового исследования, результаты которого опубликованы в журнале «JAMA Internal Medicine», ученые изучили результаты 2 крупных исследований, проведенных в США, которые охватили 131 342 мужчин и женщин, средний возраст которых составил 49 лет. Исследователи изучили ежедневные диеты участников, количество белка и его природу, а также количество потребляемых калорий.

Оказывается, что у тех, кто питался белками растительного происхождения, отмечали на 10% ниже риск общей смерти и на 12% — риск смерти от остановки сердца, нежели лица, придерживающие диеты с белками животного происхождения.

Источниками растительного белка являются: зеленый горох (1 порция — 8 г белка), фасоль (13 г), нут (14 г), киноа (15 г), эдамаме/зеленые соевые бобы (18 г).

Замена 3% регулярно потребляемого обработанного красного мяса (бекон, колбасы, копчености, бургеры) на белки растительного происхождения снижает риск смерти на 34%. Замещение 3% потребляемых белков из яиц белками растительного происхождения снижает вероятность смерти на 19%, а 3% необработанного мяса растительными белками – на 12%.

Авторы исследования утверждают, что замена белков животного происхождения (особенно обработанного красного мяса) на растительный белок представляет существенную пользу для здоровья. Таким образом, рекомендации общественного здравоохранения должны быть направлены на изменение и улучшение источников потребляемого белка.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...