Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Кажуть Спартнаці м"яса майже не їли.
В моєму розумінні спартнаці виглядали якось так:

 

2009-05-14-top-shelf-spartans-2750-copy-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, filosof81 сказано:

Обійдуся без образ)

та ти вже ображений.

можеш більше нічого не казати.

 

7 годин тому, Zevs_Isver сказано:

добре хоч не "жрітє камні" :)

він їх не заслужив ще. Поки відбивна.

 

30 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

Кажуть Спартнаці м"яса майже не їли.

угу, не їли , ага.. чом би й ні. У них в кожного дома був холодильник із замороженими овочами. Гречку чи рис купували регулярно в супермаркетах.

І дуже часто вживали "йогурти"... бо :

 

30 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

В моєму розумінні спартнаці виглядали якось так:

сае так. і з них, десь коло 90+% були підарасами, ой тобто геями, вибачте мою неполітеоректність.. але все ж підарасами. Бойовими підарасами!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нажаль це все ресурси, ресурси нашої планети. Щоб їх не використовувати потрібно очевидно загнутись і ненароджувати дітей. Кожна людина  - це колосальний пожирач ресурсів. Їздиш на автомобілі - десятки тисяч деталей для яких використано в десятки разів більше ресурсів для їх виготовлення - колосальна шкода довкіллю, екосистемам. Носиш одяг - ресурси вирощені на полях для створення яких використано мільйони гектарів природніх ландшаафтів, з повністю зруйнованою екосистемою, водні ресури забрані чи то з підземних надр, чи в найближчих річок - також удар. Фактично - це дія людського інтелекту, якому під силу це все втілити. Людина колонізатор і творець власних екосистем. Я розумію що ми їмо живі організми, організми, які народжені, вирощені і вбиті для мене. Процес дуже неадекватний, цинічний і жахливий. Жахливий настльки, що кожен старається дистанціонуватись розглядаючи кусо хорошого м'яса не як частину розумного живого організму з планами на майбутнє, а як щось що спочатку замаринувал, одягнули на шампур, класно засмажили і зі смаком з'їли. Так легше і не нудить. Натомість я не розумію полювання, особливо полювання в ще збережених природніх зонах де ходить пару тваринок - їх вбивство я не розумію. Ось це для мене перегиб. 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли немає аргументів - залишається лише вразити своїм почуттям гумору - правда низькопробним - але хто чим багатий - тим і ділиться

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, filosof81 сказано:

Коли немає аргументів - залишається лише вразити своїм почуттям гумору - правда низькопробним - але хто чим багатий - тим і ділиться

 

ти не дивуйся, нас тут не люблять

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, Zheny@ сказал:

 

сае так. і з них, десь коло 90+% були підарасами, ой тобто геями, вибачте мою неполітеоректність.. але все ж підарасами. Бойовими підарасами!

 та це не є неполіткоретність - звичайне хамство. Немає жодних  серйозних наукових досліджень про те що спартанці були гомо. Це так міфи ЛГБТ. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

нас тут не люблять

Вас ?Як давно ти веган / вегетаріанець?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, Zheny@ сказано:

сае так. і з них, десь коло 90+% були підарасами, ой тобто геями, вибачте мою неполітеоректність.. але все ж підарасами. Бойовими підарасами!

Мабуть тому вони і вимерли 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, Zheny@ сказано:

сае так. і з них, десь коло 90+% були підарасами, ой тобто геями, вибачте мою неполітеоректність.. але все ж підарасами. Бойовими підарасами!

 

Що ж тоді про москалів казати?

 

 Почти все иностранные путешественники и дипломаты, побывавшие на Руси в XV – XVII вв. (Герберштейн, Олеарий, Маржерет, Коллинс и др.), отмечали широкое распространение содомии во всех слоях общества и удивительно терпимое, по тогдашним европейским меркам, отношение к нему. Английский поэт Джордж Тэрбервилл, посетивший Москву в составе дипломатической миссии в 1568 г., был поражен открытым гомоэротизмом русских крестьян сильнее, чем казнями Ивана Грозного. В стихотворном послании своему другу Эдварду Данси он писал:

Хоть есть у мужика достойная супруга,
Он ей предпочитает мужеложца-друга.
Он тащит юношей, не дев, к себе в постель.
Вот в грех какой его ввергает хмель

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, filosof81 сказано:

 Немає жодних  серйозних наукових досліджень про те що спартанці були гомо.

досліджень?  Цікаво... що досліджувати то?

Є факти .Почитай історію. НЕ те, що в школі в 6-му класі розказували перписані в СРСР на свій лад байки, а нормальні переклади історичних документів десь з Європи. Англії, Франції чи то Німеччини чи Італії.

давній Рим весь просяк гомосексуалізмом, з жінкою спали виключно заради зачаття дитини. І це не лише Рим, і Греція.

Ще скажи, що ти ніколи не чув про те, що середньовічна Європа була центром бруду. Де люди не милися роками!

але тема не про це.

Не їси м'яса - не їж! Не варто про це на кожному кроці всім розказувати, як це круто і т.д.

Я їм м'ясо, і я не кричу про це на всіх форумах де зареєстрований! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, Zheny@ said:

Є факти .Почитай історію.

Євгєній, ваші "факти" яйця виїдженого не варті. Досить розкидатись голосними словами, значення яких ви не розумієте.

Ставите в приклад історію? Ту саму, яку переписують всі, кому не лінь?

 

Ну, і щоб щось по темі було.

Відовіді на своє запитання я так і не отримав.

То що там з веганами від народження?

Наскільки я зрозумів, материнське (як і людське) молоко катить. То його можна пити взагалі постійно, все життя? І чим воно чистіше за те ж коров'яче? Корівка - вона ж 100% травоїд.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Zheny@ сказал:

 

Є факти .Почитай історію. НЕ те, що в школі в 6-му класі розказували перписані в СРСР на свій лад байки, а нормальні переклади історичних документів десь з Європи. Англії, Франції чи то Німеччини чи Італії.

давній Рим весь просяк гомосексуалізмом, з жінкою спали виключно заради зачаття дитини. І це не лише Рим, і Греція.

 

Про  збочення в давньому Римі мені відомо - є підтверджені наукові факти. Але мова йде конкретно про спартанців .І хоч  це  тема про вегетаріанство - із задоволенням прочитаю наукову працю  де описано що спартанці  були гомо. Можете дати ссилку. Підкреслюю конкретну наукову працю - а не домисли авторів ЛГБТ сайтів. Буду вдячним.

 

19 минут назад, Zheny@ сказал:

Не їси м'яса - не їж! Не варто про це на кожному кроці всім розказувати, як це круто і т.д.

Я їм м'ясо, і я не кричу про це на всіх форумах де зареєстрований! 

Я теж не пишу на всіх форумах що я веган. Але тут є конкретна тема про вегетаріанство - і я висловлюю свій досвід. Але вас це дратує. ) То можливо вам просто не варто на цю тему заходити. Є ж інші теми - можливо ви можете реалізувати свій талант і почуття гумору там)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

 

Що ж тоді про москалів казати?

 

 Почти все иностранные путешественники и дипломаты, побывавшие на Руси в XV – XVII вв. (Герберштейн, Олеарий, Маржерет, Коллинс и др.), отмечали широкое распространение содомии во всех слоях общества и удивительно терпимое, по тогдашним европейским меркам, отношение к нему. Английский поэт Джордж Тэрбервилл, посетивший Москву в составе дипломатической миссии в 1568 г., был поражен открытым гомоэротизмом русских крестьян сильнее, чем казнями Ивана Грозного. В стихотворном послании своему другу Эдварду Данси он писал:

Хоть есть у мужика достойная супруга,
Он ей предпочитает мужеложца-друга.
Он тащит юношей, не дев, к себе в постель.
Вот в грех какой его ввергает хмель

А ці чомусь не вимерли. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А іншим нав"язувати не варто. М"ясоїдство теж норм (просто для мене це не нормально). Це тільки мій вибір. Кому цікаво, можу прочитати дуже довгу лекцію чому я зробив такий вибір і вважаю це правильним. Хоча трішки м"яса в наших широтах можна їсти, так як в нас є зима. Але в наш час в магазинах зимою куча різної "живої" їжі, тому я рахую що від м"яса можна утриматись. Хух!

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарахунок навязування - йду  по вулиці  - кругом бігборди, таблички,вивіски - ковбаси, консерви,органи тварин та інша фігня. І щось за багато років на пальцях полічити пропаганду вегетаріанства такого плану. Тому питання хто і що навязує цілком очевидне. Я наприклад абсолютно нормально ставлюсь до інших людей ,які мають інші кулінарні смаки - і мої знайомі можуть довго не знати моїх гастрономічних особливостей. І в цій темі пишу тільки тому - що вона для цього була створена. Але я дуже не люблю коли люди починають говорити на чорне - біле. І мясо це очивидна шкода - з будь-якої точки зору - здоровя,етики,економіки, моралі та духовності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@filosof81 а тобі не шкода яблуню, з якої щороку насильницькими методами видирають її плоди задля твоєї забаганки?

Але можеш не відповідати. Тому що у світі, де люди вбивають людей, думка тих, хто дбає про те, щоб люди не вбивали рослини або тварин мене не цікавить. 

PS доречи - а що ти так агресивно проти підарасів настроєний? Гомофоб, чи шо?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все таки перерізати горлянку тварині, що не кожен поціновувач м'яса може зробити  і зірвати яблуко з яблуні, які з неї падають щороку самі - це дуже різні речі.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, difoto сказал:

@filosof81 а тобі не шкода яблуню, з якої щороку насильницькими методами видирають її плоди задля твоєї забаганки?

 

яблука не втікають від мене коли їх хочуть зїсти, мені не потрібно їх патрошити  і варити щоб зїсти...

 

41 минуту назад, difoto сказал:

@filosof81

Але можеш не відповідати. Тому що у світі, де люди вбивають людей, думка тих, хто дбає про те, щоб люди не вбивали рослини або тварин мене не цікавить. 

 

люди тому вбивають один одного - що спочатку вони вбивали тварин і вважали це нормою, зло породжує таке ж зло, приходить час розплати.

 

47 минут назад, difoto сказал:

@filosof81

 

PS доречи - а що ти так агресивно проти підарасів настроєний? Гомофоб, чи шо?

Я не проти гомів як конкретно особистотей , це їх справа. Але я проти пропаганди гомофобії, доволі жорстко.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Ko3bMa сказано:

Відовіді на своє запитання я так і не отримав.

де запитання?

2 годин тому, Ko3bMa сказано:

То що там з веганами від народження?

нав'язується, як і релігія.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, Zheny@ сказал:
3 часа назад, Ko3bMa сказал:

То що там з веганами від народження?

 

нав'язується, як і релігія.

 

А поїдання мяса  - це в дитині проявляється спонтанно - виловлює і ковтає рибок з акваріуму, пожирає хомячків і свинок .))

 

Харви Даймонд, известный специалист по здоровью и питанию, сказал: "Дайте ребенку яблоко и кролика, и если он съест кролика и станет играть с яблоком, я подарю вам новую машину!"

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, filosof81 сказано:

А поїдання мяса  - це в дитині проявляється спонтанно

 

Їсти м'ясо для людини - норма. І без м'яса дитина якщо і виросте. то явно не така як інші. Не в кращому сенсі!

Якщо виживе!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...