Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, difoto сказал:

Ти для мене - еталон правильного вегетаріанця!!!

аналогічно :) Живе собі людина, їсть що хоче, нікому нічого не навьязує, нормально спілкуєтся, що спитаєш, відповість, але нікому не доказує, що його образ життя правильніший від інших

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

13 годин тому, MANJAK11 сказано:

аналогічно :) Живе собі людина, їсть що хоче, нікому нічого не навьязує, нормально спілкуєтся, що спитаєш, відповість, але нікому не доказує, що його образ життя правильніший від інших

мені глибоко пофіг як як кожна окрема людина себе травить,

мені звірів шкода

 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, difoto сказано:

Коли раціон бідного селянина, який не може собі дозволити м"ясо або навіть дрова для його приготування возводять в культ цілком забезпечені люди, прикриваючись якоюсь вигаданою історією - для мене це дико. 

я, напевно, можу собі фінансово дозволити м'ясо, "напевно" написав бо не знаю скільки воно зараз коштує

а харчуюся "травою"

 

а в літній період взагалі сирою "травою" бо і жарко щось готувати і часу нема

(прийшов з роботи зробив швиденько салатику, заправив олійкою з виноградних кісточок, поки приготував вел і перевдягнувся - салатик настоявся, з'їв і педалі крутити, приїжджаєш - майже темно)

 

а міф про котлету (з м'яса 7го сорту) на столі кожного робітника навіяний нам комуняками

зараз стільки всього вирощують що о-го-го -

(це не  капутса-картопля-буряк-морква як за комуняк, хоча і цим можна наїстися)

- що можна спокійно жити нікого не вбиваючи і харчувати не тільки камінням

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, nickel сказано:

То ти тому молока не п'єш?

yes sir

я ще й хутра не ношу

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, Zevs_Isver сказал:

я ще й хутра не ношу

 

Ну це зрозуміло. Щоб добути хутро тварину треба вбити, але ж доїння не шкодить тваринам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, nickel сказано:

але ж доїння не шкодить тваринам.

ну як тобі сказати.....

ти ще досі віриш в рекламу про "молоко добрих корів" і про те що ПанКурчак/НашаРяба  виробники яєць дбають про своїх курей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Zevs_Isver сказал:

ну як тобі сказати.....

ти ще досі віриш в рекламу про "молоко добрих корів" і про те що ПанКурчак/НашаРяба  виробники яєць дбають про своїх курей?

Я чесно не розумію, яка шкода тваринам від того, що ми їх доїмо?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, nickel сказано:

Я чесно не розумію, яка шкода тваринам від того, що ми їх доїмо?

і це шкодить і шкодить те що з ними роблять для того щоб "надої не постійно росли" і жахливі умови утримання також не додають їм радості

(а після закінчення "строку служби" їх "утилізують")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

і це шкодить і шкодить те що з ними роблять для того щоб "надої не постійно росли" і жахливі умови утримання також не додають їм радості

(а після закінчення "строку служби" їх "утилізують")

А в Індії можна молоко пити?.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, alexvvv сказано:

А в Індії можна молоко пити?.

в них корова священна тварина,

все що дає - все можна

 

то згідно чуток, я там ні разу не був

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, alexvvv сказал:

А в Індії можна молоко пити?.

 

59 минут назад, Zevs_Isver сказал:

в них корова священна тварина,

все що дає - все можна

 

то згідно чуток, я там ні разу не був

   Можна.Молоко одна з основ харчування.Хоча в сучасному світі й там все міняється.Корів,як і в нас,стає все меньше і меньше.В деяких штатах дозволено їх убивати або скуповувати для вивозу на вбивство.

В Індії дійсно використовують всі продукти,які дає корова. З молока роблять більше тисячі страв.З навозу роблять добриво і екопаливо,а з сечі роблять добрива і ліки(все імпортується на Захід і Японію за немалі гроші). Після смерті корови(від старості),з її шкіри роблять мембрани для музичних інструментів на яких грають у храмах.

 Якщо молоко отримують в місцях де за коровами недостойний догляд,то таке молоко корисне тільки вітамінами. Молоко,то перш за все,любов в рідкому вигляді.Знаю ферми,куди забирають корів,врятованих від бойні(старих,хворих тощо). Там за ними дуже гарний догляд,їх люблять і пестять.І з вдячності вони дають молоко,хоча не мають телят. Також в багатьох країнах світу(Ізраїль,Швеція,Фінляндія,Голандія,Норвегія,Австрія,Канада США) все частіше корови вільно випасаються,вільно пересуваються фермою,заходять на дойку,коли забажають.Новітні доїльні апарати оснащені десятками датчиків самопочуття корови і т.д.В цих країнах рекламу молока можна часто побачити на бігбордах.В Швеції і Фінляндії в школах діти зі всіх напоїв надають перевагу молоку.Його можна пити в їдальні скільки хочеш.

Взагалі основна користь коров'ячого молока-це здатність позитивно впливати на свідомість.Воно заспокійливе,особливо для жінок.Молоко називають рідкою релігією. Воно будить в людині духовні зародки.Саме молоком і медом харчувався Ісус.

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, zaHARE сказано:

Саме молоком і медом харчувався Ісус

не веган, тому, мабуть, про це не чув...

але чув, що розмножував для людей хліб, рибу, вино (та пийте, але не впивайтеся!), а не молоко й мед...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, rrid сказал:

не веган, тому, мабуть, про це не чув...

але чув, що розмножував для людей хліб, рибу, вино (та пийте, але не впивайтеся!), а не молоко й мед...

 Вже говорено про це переговорено і стосовно риби і стосовно вина. Не буду тут це коментувати.Всі питання до християн))). Знаю тільки,що пророками сказано було,що в непорочної діви народиться дитя,яке все життя буде харчуватись молоком і медом.А пророки не брешуть,інакше розвалюється вся концепція Божого Сина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, zaHARE сказал:

 Вже говорено про це переговорено і стосовно риби і стосовно вина. Не буду тут це коментувати.Всі питання до християн))). Знаю тільки,що пророками сказано було,що в непорочної діви народиться дитя,яке все життя буде харчуватись молоком і медом.А пророки не брешуть,інакше розвалюється вся концепція Божого Сина.

То нащо на Ісуса посилаєшся, якщо потім до християн відправляєш? Та й сказано було, що буде харчуватися медом та молоком поки не навчиться відрізняти добро від зла. А далі?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, rrid сказано:

але чув, що розмножував для людей хліб, рибу, вино (та пийте, але не впивайтеся!), а не молоко й мед...

риба перетворювалась у брокколі і картоплю-пюре, а вода - не в вино, а в березовий сік з апельсинами - не перевирайте біблію!

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Zevs_Isver сказано:

і це шкодить і шкодить те що з ними роблять для того щоб "надої не постійно росли" і жахливі умови утримання також не додають їм радості

(а після закінчення "строку служби" їх "утилізують")

Міф.  такий міф, шотопздц!

Якщо корову не подоїти, то її груди-вим'я захворіє. Молоко там перекисне і т.д. і тваринка помре в муках! Але ж ти про це не знав. Бо просто не знав.

Запитай у будь-якої жінки ,яка кормила груддю, що буває, коли дитина не розсмокче грудь, і коли молоко там залишається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

1 hour ago, Zheny@ said:

Міф.  такий міф, шотопздц!

Якщо корову не подоїти, то її груди-вим'я захворіє. Молоко там перекисне і т.д. і тваринка помре в муках! Але ж ти про це не знав. Бо просто не знав.

Запитай у будь-якої жінки ,яка кормила груддю, що буває, коли дитина не розсмокче грудь, і коли молоко там залишається.ґ

Це ж ніяк не заперечує те, про що Зевс сказав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мифом на миф отвечать - очень мудро ;)

Почитай сначала немного про коров, их лактацию и отёл, а потом уже сочиняй сказки про то, как нифига они не умирают в муках ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"а єщьо тьолкам нравится когда іх за сіські дёргают" - також залізний аргумент в проекції на людський вид...

(мене так намагаються переконати після 3 го стакана)

 

якщо самку ссавця(млекопітающего) рік доїти, а потім різко перестати - звичайно їй буде погано

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у женщины без ребёнка молоко течёт? ;) Корова не по людскому подобию устроена? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, ursa сказано:

А у женщины без ребёнка молоко течёт? ;)

Урса, годі підморгувати. Тролінг - не твоя фішка.

10 годин тому, ursa сказано:

Почитай сначала немного про коров, их лактацию и отёл, а потом уже сочиняй сказки про то, как нифига они не умирают в муках

Та читав я. В тещі перепитував. та корів тримає останніх років 30. Але це ж, мабуть, не показник, вірно?

Стосовно корови, яка народила теля - то її необхідно доїти. Інакше мастит, це в кращому випадку.  В гіршому - писав вище.

Якщо все обійдеться, то молоко перегорить і корова не даватиме молока. І піде на бастурму. 

Тому, щоб підтримувати  процес лактації, її необхідно постійно доїти. Вчасно водити до бика і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zheny@ сказано:

Стосовно корови, яка народила теля - то її необхідно доїти. Інакше мастит, це в кращому випадку.  В гіршому - писав вище.

і хто ж корів доїв до того я ХомоСапієнс з'явився? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zevs_Isver сказал:

і хто ж корів доїв до того я ХомоСапієнс з'явився? 

 

а то вже не важливо, без хомосапієнс корови вже навіть не народжують самі, взагалі, ну хіба які виключення

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...