Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

то NoutM : в чому пан хоче нас запевнити? Що без мяса неможливо жити? То може почитає пан всю гілку?

Чи китайців в приклад буде наводити?Так в китайців вже є ресторани де за 400-1000доларів можна замовити приготованого шеф-кухарем абортованого малюка.Це рівень цивілізації?

Змінено користувачем zaHARE
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

то NoutM : в чому пан хоче нас запевнити? Що без мяса неможливо жити? То може почитає пан всю гілку?

Чи китайців в приклад буде наводити?Так в китайців вже є ресторани де за 400-1000доларів можна замовити приготованого шеф-кухарем абортованого малюка.Це рівень цивілізації?

Да ні. Не дай Бог когось в чомусь переконувати ) Ми не підлітки і не діти, в голові більшість тарганів у кожного давно сформовані, і вже не так часто ми заміняємо одних тарганів на інших. З теми напевно треба видалятись по причині, що і правда тут будь який діалог переросте в тролінг. Який переходить згодом на особистості. Схожа ситуація з релігією де є атеїсти і віруючі. Але є ще інший клас "воїнствующі" атеїсти і віруючі які ведуть Holywar і постійно нав'язують свою думку. Щось подібне і тут.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, а що з машу готуєте?

А то у мене фантазії не вистачає :blush:

Готувала лише суп та щось типу різото

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А то у мене фантазії не вистачає :blush:

Готувала лише суп та щось типу різото

зварити і в блендер, отримаємо пюре, як хумус

ну а далі додаємо інгредієнти до смаку і хоч ложкою їсти, хоч в корзинки викладати, хоч в лаваш замотувати

а якщо додати агар-агар, і в холодильник то вийде тверденька маса яка поріжеться кубиками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lilechka, наприклад, з машу виходить дивний гарнир до м'яса (телятини порізаної a la bœuf Stroganoff) тушеного на пароварці :smile3: неймовірно влучне та смачне поєднання

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lilechka, наприклад, з машу виходить дивний гарнир до м'яса (телятини порізаної a la bœuf Stroganoff) тушеного на пароварці :smile3: неймовірно влучне та смачне поєднання

Ай, да троль :_07:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, а що з машу готуєте?

А то у мене фантазії не вистачає :blush:

Готувала лише суп та щось типу різото

В Індії бобові називають дал,так можливо більше рецептів знайдете.Там дал їдять щодня.Смакота.Наші горох і квасоля важкуваті.

Ось для проби рецептик:

Кичри(кичори).

Маш рекомендуется замочить на ночь.Рис промываем. Маш уже и так за ночь как следует вымочился. Его тоже промываем в чистой воде.Морковь нарезаем мелким кубиком,цветную капусту разбираем на соцветия, либо мелко нарезаем.Греем масло в казане либо в кастрюле с толстым дном,обжариваем пряности: семена горчицы, кумин и асафетиду.как только семена горчицы начинают трещать добавляем куркуму, перемешиваем и засыпаем морковь обжариваться,через 5-8 минут засыпаем рис,маш,цветную капусту и соль,заливаем водой и перемешиваем.Варим на слабом огне под закрытой крышкой до готовности риса и маша.По консистенции кичри можно превратить почти в кашу,если налить больше воды и дольше томить на плите.вожно и не разваривать в кашу,кому как нравится.

Ингредиенты:

1 стакан риса

0,5 стакана маша (горох)

2 морковки

1/3 кочана цветной капусты (300г)

3 ст. ложки топленого либо подсолнечного масла

1 ч.л. семян черной горчицы

1 ч.л. семян кумина

1/3 ч.л.асафетиды

1/2 ч.л. куркумы

1/2 ч. л соли

4 стакана воды

Це самий простий рецепт,є багато варіантів цієї страви.Страву можна їсти щодня.Нею навіть лікуються.Вона рекомендована при йогічних практиках і як реабілітаційна страва після хвороби.

а більше рецептів тут: http://veggy.by/book...e-iskusstvo.rar

Змінено користувачем zaHARE
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молочка, риба, ікра, яйця також не їсте ?

Не всі їдять. Рибу теж вбити треба щоб ікру дістати

Змінено користувачем Tarzanych
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молочка, риба, ікра, яйця також не їсте ?

Не всі їдять. Рибу теж вбити треба щоб ікру дістати

корову, наприклад, не треба вбивати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молочка, риба, ікра, яйця також не їсте ?

Не всі їдять. Рибу теж вбити треба щоб ікру дістати

корову, наприклад, не треба вбивати

можна просто тримати в тісному холодному приміщені годувати хімікатами і доїти-доїти-доїти, а як надої впадуть - відірватись по повній :(

чи чи досі вірите в рекламу про "щасливих корів на альпійських луках" і про те як НашаРяба "піклується" про курчат?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купую молоко в селі,в бабусі,яка дуже любить свою коровку.Знаю в Миколаєвській області цілу таку ферму,де про корів турбуються і на мнясо нікого не здають.

Ще вроді біля Дубно був чувак,який викупляв корів,яких хотіли здати на мнясо і вони мають зараз гарний догляд і дають молочко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купую молоко в селі,в бабусі,яка дуже любить свою коровку.

вона то любить, але на ковбасу всеодно здасть потім.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивився колись передачку про виробництво яєць

а "заході" користуються популярністю яйця не з птахофабрик, а з ферм де кури живуть на "вільному випасі"

показували ферму, травичка, дерева, будиночки, відбірний корм - ідилія

фермер розказував як кури добре живуть, але коли через 2-3 роки стають гірше нестися - їх утилізують, в подробиці процесу він не вдавався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивився колись передачку про виробництво яєць

а "заході" користуються популярністю яйця не з птахофабрик, а з ферм де кури живуть на "вільному випасі"

показували ферму, травичка, дерева, будиночки, відбірний корм - ідилія

фермер розказував як кури добре живуть, але коли через 2-3 роки стають гірше нестися - їх утилізують, в подробиці процесу він не вдавався

в старих курей м'ясо погане, але якийсь паштет чи ковбасу ще можна зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в старих курей м'ясо погане, але якийсь паштет чи ковбасу ще можна зробити.

немає поганого м'яса - є слабенький блендер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купую молоко в селі,в бабусі,яка дуже любить свою коровку.

вона то любить, але на ковбасу всеодно здасть потім.

Казала,що ні однієї коровки на ковбасу не здала.Для неї вона,як член родини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Готував вчора салат "Шуба". "Намасте" використовує сулугуні + листки норі замість оселедця. Які ще варіанти можуть бути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Готував вчора салат "Шуба". "Намасте" використовує сулугуні + листки норі замість оселедця. Які ще варіанти можуть бути?

я роблю з маринованою "морською капустою" і цибулькою ну і картопля, буряк, олійка

головне дати постояти в холодильнику ніч, щоб настоялась

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для ностальгуючих за рибкою :_04: :

Робимо густий кляр(краще з горохового борошна) в кляр даємо солі і спецій за смаком.

Адигейський сир нарізаємо товстою соломкою(десь в палець товщиною і пів пальця довжиною)

Норі розрізаємо на квадрати шириною як порізаний сир,довжиною в дві ширини.

Змочуємо норі і загортаємо в нього брусочок сиру.

Вмочуємо це в кляр і викладаємо на пательню з гарячею олією(олії налити десь на 1 см)

Обсмажуємо і викладаємо в друшляк,щоб олія зійшла.

Далі подаємо до рису,макарон,картопельки.

Смачного!

Змінено користувачем zaHARE
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм,

ще можна в норі загорнути відбивні з гливи..

коли їм морську капусту то думаю чи то морська капуста пахне рибою, чи то риба пахне морською капустою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли їм морську капусту то думаю чи то морська капуста пахне рибою, чи то риба пахне морською капустою
а я думаю, нафіга я її знову купив і як її тепер з'їсти.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось що є цікавим і не зрозумілим для мене.

Молочні продукти це ж сир, молоко, сметана продукти твариного походження - що ж виходить, що сироїди це не вегетаріанці ?

Прочитав вище, щоб дістати молоко тварку не вбивають, однак це не змінить звідкіля, це так мило себе обманювати аби скуштувати смачне :) Напевно певний підвид самообману та підлаштовування реального світу та положення речей під свій видуманий "гуманітарій-гербарій".

А як бути з одягом, взуттям, ліками ?

Контролюючий постріл :)

Биологи из университета Эксетера не просто доказали, что растения, в частности, овощи могут общаться между собой, но и записали на видеокамеру, как один представитель флоры предупреждал другого о грядущей опасности. Сигналы SOS могут посылать друг другу также цветы и деревья.

Як далі жити ?

І прошу, дуже прошу - не будьте такими агресивними, що на структурний діалог Ви сиплете скаргами адміністраціі :)

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Структурного діалогу немає.Для початку хоча б гілку прочитайте.Там вже все розжовано. На які види вегетаріанство розподіляється і чому.

Вже постили тут і про молоко і про живих рослин і т.п.Все аргументовано пояснювалось. Якщо Вам ліньки читати, то кілька запитань:

1. Ви особисто вбиваете собі тварин в їжу чи купуєте готове в магазині(на базарі)?

2. Коли забивають тварину вона пручається,кричить?А коли доять корову,вона кричить,пручається?

3. Що економічно та екологічно вигідніше на 1-му гектарі землі-вирощувати пшеницю чи викормити свиню,бичка тощо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як бути з одягом, взуттям, ліками ?

а що окрім "кожи і мєха" вже немає чого вдягнути?

Як далі жити ?

шкодячи якнайменше

І прошу, дуже прошу - не будьте такими агресивними, що на структурний діалог Ви сиплете скаргами адміністраціі :)

:) :) (два смайлика)

манія величі і манія переслідування на фоні весняного авітамінозу і спермотоксікозу

стосовно "діалогу" zaHARE вже відповів

писати бояни з інтернету типу "в трави також є душа - жеріть каміння" то не діалог

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...