Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

10 годин тому, MANJAK11 сказано:

фублін, збочинець

Зарубати собаку - це так само нормально, що і зарубати свиню чи корову. Просто дивлячись на м'ясо собаки, Ви хоч трошки розумієте вегетаріанців.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Навіщо ці крайнощі.  Я не проти вегетаріанців це їх вибір. Але я без м'яса жити не можу.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, silfida сказано:

Навіщо ці крайнощі.  Я не проти вегетаріанців це їх вибір. Але я без м'яса жити не можу.

 

Це логічно, бо Вас змалечку підсадили на нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Deemon сказано:

Я за травоїдних, більше мяса залишиться нормальним ;)
 

Хіба є його нестача? Купа лежить на прилавках і гниє/розкладається :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 05.07.2011 at 17:56, laska сказано:

Сьогодні ця тема спливала неодноразово. Обговоримо? Тим більше, що у нас на форумі є яскраві представники вегетаріанців. zaHARE, ау!

Створила тут, а не в кулінарії, бо це все ж таки спосіб життя.

Від себе, розумію етичні міркування прихильників, фізично почуваюсь краще, коли споживаю рослинну їжу.

На сьогодні це дороге задоволення.

 

Вегетаріанство - це ВИБІР, спосіб життя, світосприйняття. Питання це скоріше риторичне, а тема напевно більш філософська ніж кулінарна.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, OlgaAlterEgo сказано:

 

Вегетаріанство - це ВИБІР, спосіб життя, світосприйняття. Питання це скоріше риторичне, а тема напевно більш філософська ніж кулінарна.

 

Народившись у суспільстві м'ясоїдів, Вам стати вегетаріанцем мабуть так само складно як і чоловіком :)

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

погано тільки те, що нерідко цей вибір починають наліво-направо втирати як мантру, а-ля покайтесь і увіруйте в боби, бо м"ясо це треш, пекло і забуття.
 

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, case_l сказано:

Народившись у суспільстві м'ясоїдів, Вам стати вегетаріанцем мабуть так само складно як і чоловіком

філософія на рівні - дерево=майонез
 

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Deemon сказано:

погано тільки те, що нерідко цей вибір починають наліво-направо втирати як мантру
 

Де саме? І як часто?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, difoto сказано:

Бо на другій хрюшка мімімішна.

 

 

11 годин тому, filosof81 сказано:

Ну якщо є люди для яких це виглядає кумедно - я не дивуюсь чому в цій країні йде війна

просто на першій - походу собака!

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

 

По количеству белка собачатина ничуть не уступает говядине или свинине. А вот если посмотреть на содержание жира и холестерина, то здесь картина получается совершенно иная. В 100 граммах мяса собаки содержится всего 44 мг холестерина, тогда как для свинины и говядины это 55 и 70 мг соответственно.

Таким образом, при практически одинаковой питательной ценности, собачатина характеризуется пониженным содержанием холестерина. Именно этим фактом и объясняются полезные свойства собачьего мяса с точки зрения диетологии.

 

http://krasmeat.ru/poleznyie-svoystva-sobachego-myasa/

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда забивается животное, продукты его жизнедеятельности прекращают выводиться его кровеносной системой и остаются "законсервированными" в мертвом теле. Мясоеды, таким образом, поглощают ядовитые вещества, которые у живого животного покидают тело вместе с мочой. Доктор Оуэн С. Паррет в своей работе "Почему я не ем мяса" заметил: когда варят мясо, вредные вещества появляются в составе бульона, в результате чего тот своим химическим составом практически идентичен моче.
В индустриальных державах с интенсивным типом развития сельского хозяйства мясо "обогащается" множеством вредоносных веществ:
ДДТ, мышьяком /используется как стимулятор роста/, сульфатом натрия /используется для придания мясу "свежего", кроваво-красного оттенка/, ДЕС, синтетическим гормоном /известный канцероген/. Вообще мясопродукты содержат множество канцерогенов и даже метастазогенов. Например, всего в 2 фунтах жареного мяса заключается столько же бензопирена, сколько содержится в 600 сигаретах!

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, filosof81 сказал:

Когда забивается животное, продукты его жизнедеятельности прекращают выводиться его кровеносной системой и остаются "законсервированными" в мертвом теле. Мясоеды, таким образом, поглощают ядовитые вещества, которые у живого животного покидают тело вместе с мочой. Доктор Оуэн С. Паррет в своей работе "Почему я не ем мяса" заметил: когда варят мясо, вредные вещества появляются в составе бульона, в результате чего тот своим химическим составом практически идентичен моче.
В индустриальных державах с интенсивным типом развития сельского хозяйства мясо "обогащается" множеством вредоносных веществ:
ДДТ, мышьяком /используется как стимулятор роста/, сульфатом натрия /используется для придания мясу "свежего", кроваво-красного оттенка/, ДЕС, синтетическим гормоном /известный канцероген/. Вообще мясопродукты содержат множество канцерогенов и даже метастазогенов. Например, всего в 2 фунтах жареного мяса заключается столько же бензопирена, сколько содержится в 600 сигаретах!

Перше твердження брєд, й має смисл хіба до здохлих тварин, а не яких забили, та й то там інші процеси проходять

Ну і по другому твердженню : можна подумати, рослини виключно на *Божій росі* нині вирощуются ? ГМО ? Нє нє слишал. Міндобрива ? Аналогічно. Й так далі. Про те, що всі немісцеві рослини зриваются виключно недозрілі й *доходять* виключно на прилавках, я вже мовчу. Не треба нікого ні в чому переконувати, а то як боротьба за права гомосексуалістів получаєтся. Мені пофіг, що вони там між собою *шпілятся*, але нафіг мені доказувати, що то так добре й природньо ? Ви ж не до колег вегетаріанців цей текст писали, правда ?

  • +1 9
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні це пропаганда вегетаріанства)) ви все правильно про рослини написали -0 але не забувайте що тварин годують цими ж рослинами )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, filosof81 сказано:

Например, всего в 2 фунтах жареного мяса заключается столько же бензопирена, сколько содержится в 600 сигаретах!

Удоснах !

Прийдеться їсти м'ясо на пару. Жарти не буду.

1 година тому, filosof81 сказано:

Когда забивается животное, продукты его жизнедеятельности прекращают выводиться его кровеносной системой и остаются "законсервированными" в мертвом теле. Мясоеды, таким образом, поглощают ядовитые вещества, которые у живого животного покидают тело вместе с мочой.

Звучить грубо.

Та й схоже на маячню якогось барана ,який об'ївся сирої трави.  Як і сказано було вище, таку тезу можна було висловити до тварини, що померла своєю смертю, або від хвороби.  так, тварини також хворіють!

1 година тому, filosof81 сказано:

когда варят мясо, вредные вещества появляются в составе бульона, в результате чего тот своим химическим составом практически идентичен моче.

Дуже розумно!  Просто геніально! Я коли варю м'ясо для супу чи бульйону - перший "бульйон" після 10-15хв кипіння - зливаю.  м'ясо мию під проточною водою і лише тоді ставлю доварюватися. І ніяк інакше!

А щодо сечі, то я завжди вважав, що уренотерпію ці ж вегетаріанці і вегани придумали! 

 

1 година тому, filosof81 сказано:

В индустриальных державах с интенсивным типом развития сельского хозяйства мясо "обогащается" множеством вредоносных веществ:

Ага. А овочі ви в себе на лоджиї вирощуєте? Екологічно чисті? Политі талою водою з альпійських гірських річок ?І земля для них привезена десь із гір Тібету?

Нє?  Купуєте в маркетах?  То купіть прилад для перевірки на гербіциди та пестициди - будете здивовані!  Або занесіть в лабораторію - вам очі відкриють, стосовно "безпечності ваших овочів.

 

1 година тому, filosof81 сказано:

Когда забивается животное, продукты его жизнедеятельности прекращают выводиться его кровеносной системой и остаются "законсервированными" в мертвом теле. Мясоеды, таким образом, поглощают ядовитые вещества, которые у живого животного покидают тело вместе с мочой. Доктор Оуэн С. Паррет в своей работе "Почему я не ем мяса" заметил: когда варят мясо, вредные вещества появляются в составе бульона, в результате чего тот своим химическим составом практически идентичен моче.

Я ще більше скажу:

 

Цією фразою оперують вегани і вегетаріанці уже кільканадцять років! :) лол.  нічого нового не придумали і не знайшли.

Тут вичитав цікаві тези. Особливо стосовно рослинної їжі.

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось ви кудись не туди пішли,

треба якусь тему зробити про "Хелсі фуд", для тих хто хоче жити вічно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

треба якусь тему зробити про "Хелсі фуд", для тих хто хоче жити вічно

ну нарешті!

Є подібна тема. Не хочу шукати, щось про корисні продукти , роздільне харчування і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zheny@ сказано:

ну нарешті!

Є подібна тема. Не хочу шукати, щось про корисні продукти , роздільне харчування і т.д.

бо то не справжні вегетаріанці то хелсі-фудери

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, OlgaAlterEgo сказано:

 

Вегетаріанство - це ВИБІР, спосіб життя, світосприйняття. Питання це скоріше риторичне, а тема напевно більш філософська ніж кулінарна.

 

Саме тому вона і в цьому розділі :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо ви всі спорите? Це все така фігня. У кожного свій вибір і він рахує його правильним. Мясоїди не погоджуються з вегетаріанцями і навпаки вегетаріанці з м"ясоїдами, тому що це їх вибір і бачення світу, стиль життя і т.д. І коли хтось цьому суперечить з"являється супротив, виникає суперечка так як по цьому стилю людина жила 10,20,30 років. Це перевертає все її бачення з ніг на голову, тому вона ніколи з цим не згодиться. Людина має пройти свій шлях, досвід щоб зрозуміти. В цьому і є сенс життя пізнавати себе і світ. А ви хочете людей заставити і переконати. Коли я захотів стати вегетаріанцем, точніше мене зацікавив їх вибір, я задав питання чому? Взявши літературу, передивився безліч фільмів, спробував на собі і мені це сподобалось. І ось я вегетаріанець!) . І я дуже радий, що зробив цей вибір. Але дійшов я до цього не з чиїхось переконань, тобто з переконань але я їх сам обрав і мені це ніхто силою не нав"язував.

Всім добра!)))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще одне. Якби вегетаріанство було б просто смішною помилкою, ця тема не викликала стільки суперечок. І не тільки на цьому форумі, а й в усьому світі. Є правда і там і там. Ви самі обираєте де бути. Де комфортніше. Наприклад ще в дитинстві в селі на мої очах різали свиню і я з сестрою це побачив і почав дуже плакати. Потім коли підріс я і сам допомагав вбивати і не плакав. Я прибив в собі це відчуття, тому що мені нав"язали що так треба. Але згодом я вернувся і зробив свій вибір. Тому вибирайте що вам комфортніше, що приносить полегшення і це буде правильно. Ми всі дуже різні і не можемо обирати теж саме. Кожен до цього прийде згодом.

Мабуть все. Всім удачі!

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

100 врачей вышли к Белому дому с призывом отказаться от мяса

http://veganstvo.info/740-100-vrachey-vyshli-k-belomu-domu-s-prizyvom-otkazatsya-ot-myasa.html

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 03.08.2016 at 17:29, Andrey123 сказал:

Навіщо ви всі спорите? Це все така фігня. У кожного свій вибір і він рахує його правильним.

Всім добра!)))

Проблема в тому - що це не просто питання вибору незначних речей. Це питання життя і смерті живих істот. Яких вбивають жахливою смертю - заради тих хто хоче просто насолоджуватися. Для канібала людське мясо просто - смачний делікатес. і з гастрономічної точки зору з ним неможливо сперечатися - питання ребром стає з етичної

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...