Перейти до змісту

Вегетаріанство


laska

Рекомендовані повідомлення

8 хвилин тому, bigroomhouse сказано:

Я в Намасте спробував гарячий напій лимонно-пекучий, без цукру, і забув як називається. Він виглядом схожий на лимонний сік, і в ньому шматочки лимону плавали. Може хтось підкаже ? Дуже мені сподобався.

"імбирний чай"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...
  • Відповідей 1,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Long term vegetarian diet changes human DNA raising risk of cancer and heart disease

 

A_picture_of_vario_3146135b-large_trans+

 

Populations who have had a primarily vegetarian diet for generations carried a genetic mutation which raised risk of cancer and heart disease

Довготривале вегетаріанство змінює гени і може спричинити рак та проблеми серця

хоча тут же є купа досліджень що скажуть навпаки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, b0rg сказано:

 

Довготривале вегетаріанство змінює гени і може спричинити рак та проблеми серця

хоча тут же є купа досліджень що скажуть навпаки

який відсоток людей, що вмирає від раку є вегетаріанцями?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

In the 2015 paper from EPIC-Oxford (19), there was no difference in all cancer mortality between vegetarians (including vegans) and regular meat-eaters (0.93, 0.82-1.05). Vegetarians had lower rates of death from pancreatic (0.48, 0.28-0.82) and lymphatic (0.50, 0.32-0.79), but not colorectal, lung, breast, or ovary cancers.

After excluding participants who changed diet categories during the study, vegetarians had a lower risk of all cancer (0.82, 0.72-0.94), and similar findings as above for the other cancers.

Vegans suffered from 67 deaths from cancer, with a rate not significantly different from regular meat-eaters (1.14, 0.88-1.47).

Практично однаковий відсоток вегетаріанців та м"ясоїдів вмирає від раку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, lilechka сказано:

Практично однаковий відсоток вегетаріанців та м"ясоїдів вмирає від раку

це добре, не доведеться здохлятину їсти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, lilechka сказал:

Практично однаковий відсоток вегетаріанців та м"ясоїдів вмирає від раку

  Дослідження не зовсім "чисте".Для дослідження брали вегетаріанців на даний момент,а не вегетаріанців від народження.Оскільки багато вегетаріанців припинили їсти м'ясо в зрілому віці.Я дивився статистику онкозахворювань по країнах світу,так от,в Індії близько 40%-50% вегетаріанців від народження,інша частина вживає м'ясо досить рідко.То порівняно з країнами Заходу у них захворюваність в 10-20 разів!!! нижча.Джерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 minutes ago, zaHARE said:

  Дослідження не зовсім "чисте".

Де ви бачили "чисте" дослідження? Хто фінансує - такі і результати :D

Вегетаріанці від народження? Ета как? Приколи типу "не їдять мняса з дитинства бо тупо немає за що його купити" або "не їдять мняса з дитинства бо в селі, де народився, ніхто його не їсть" не катять. Будь-ласка, з біологічної точки зору. І без дхармипутри і досліджень інших вегетаріанських "вчених", якщо ваша ласка.

А, і ще одне. Материнське молоко теж вважається за фуфуфу вегетаріанцями "від народження", чи тільки мнясо невинно убієнних тварин?

 

А, і чуть не забув. Ніц особистого, ваша тема і всьо такоє. Просто в цьому куточку більше прошарених людей крутиться, от і питаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Ko3bMa сказано:

А, і чуть не забув. Ніц особистого, ваша тема і всьо такоє. Просто в цьому куточку більше прошарених людей крутиться, от і питаю.

 

а ще можна зайти в поліклініку\лікарню і спитати - "хто тут вегетаріанці"... і порахувати %

 

p.s. материнське молоко не "фуфуфу", як і людське залом... як і м'ясо... просто ні ринок ні законодавство ще не готові до цього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Ko3bMa сказано:

А, і ще одне. Материнське молоко теж вважається за фуфуфу вегетаріанцями "від народження", чи тільки мнясо невинно убієнних тварин?

Якщо мама виживає після кормління, то ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 04.04.2016 at 15:02, Deemon сказано:

приходилось\заставляли?:)
 

А була альтернативна кухня у дитячих садках і школах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 2 тижня потому...
On 08.06.2016 at 20:25, zaHARE сказано:

 

 

Ти ялинку купуєш чи сосну?

ЧИ купив штучну?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Zheny@ сказал:

 

Ти ялинку купуєш чи сосну?

ЧИ купив штучну?

Років 12 тому купили штучну і ї ставимо.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от я ні.

І вирощену курятину і свинину, і ялинки, яких в рік садять по 10 000 штук.

Отакий я ізвєрг.

Навчаться м'ясо вирощувати штучно - все одно буду його їсти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, Zheny@ сказал:

а от я ні.

І вирощену курятину і свинину, і ялинки, яких в рік садять по 10 000 штук.

Отакий я ізвєрг.

Навчаться м'ясо вирощувати штучно - все одно буду його їсти.

 Та хіба я в тебе з рота видираю?)))) Я от не можу підняти руку на невинне створіння і перерізати йому горлянку,тому й пощу в цій темі інфу,що тварини також мають почуття,люблять життя,людлять своїх діток,люблять волю.

 А "штучне" м'ясо вже давно роблять і наші ковбасники його досить у великих кількостях додають у свою продукцію для здешевлення собівартості.Ніхто й не помічає)))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Cherman сказал:

Я, думаю, під час виробництва ковбаси, не страждає жодна коровка чи свинка.:)

  На жаль,поки страждає.І не одна-мільйони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Безсенсово сперечатися з тим хто не практикував вегетаріанство хоча б рік -два. Тільки людина яка харчувалася і так і так - довгий проміжок часу ,може зрозуміти і порівняти. Я  не вживаю мясо близько 6 років. Різницю відчуваю. Були тижні коли я інтенсивно працював фізично + вечері тренування. - Без проблем, без мяса. В мене є друзі - в яких діти не їдять мяса з народження -  в когось по 5, в когось 15 років. Тому мій особистий досвід  і досвід моїх друзів показує,яка реальність. і що є що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, filosof81 сказано:

Безсенсово сперечатися з тим хто не практикував вегетаріанство хоча б рік -два. Тільки людина яка харчувалася і так і так - довгий проміжок часу ,може зрозуміти і порівняти. Я  не вживаю мясо близько 6 років. Різницю відчуваю. Були тижні коли я інтенсивно працював фізично + вечері тренування. - Без проблем, без мяса. В мене є друзі - в яких діти не їдять мяса з народження -  в когось по 5, в когось 15 років. Тому мій особистий досвід  і досвід моїх друзів показує,яка реальність. і що є що.

Больше месяца как затихла канонада(или даже больше если считать с окончания главной битвы), но обязательно найдется борцун-некромант за свободу от отбивных и в очередной раз будет бытся каждому в лицо с возгласами что он уже зеленый чуть больше чем полностью, а ты ешь мяса и вообще я Д'артаньян - все мясоеды. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ad hominem, или argumentum ad hominem (лат. «аргумент к человеку») — аргумент, основанный на личности оппонента, а не на сути дискуссии, объективных фактах и логических рассуждениях. или проще некоторые люди при спорах, когда у них кончаются аргументы для защиты своей позиции, переходят в другую фазу ведения диалога: они атакуют личность оппонента (или позицию).  Я  высказывал свою точку зрения, вы можете быть с ней не согласны - это ваше право. Но хамить человеку(даже косвенно) которого вы не знаете - это просто  отсутствие элементарной культуры .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 30.07.2016 at 12:38, filosof81 сказано:

Я  высказывал свою точку зрения, вы можете быть с ней не согласны - это ваше право. Но хамить человеку(даже косвенно) которого вы не знаете - это просто  отсутствие элементарной культуры

молодець - піди з'їж відбивну телячу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Zheny@ сказано:

молодець - піди з'їж відбивну телячу.

 

добре хоч не "жрітє камні" :)

 

але тема корисна, магічно притягує "хіщніків" і "міслівцев"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...