Перейти до змісту

Шосейно-МТБ марафон


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

Сколько народу езит на шоссерах? На сколько команд можно рассчитывать?

В минулому році тільки в Хмельницький (Тур братів Стародубів) з Луцька було 11 чоловік

Вже можу нарахувати 15 чоловік ветеранів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 141
  • Створено
  • Остання відповідь

Нарахувати то можна... на Велодень тож була купа народу.., але з них на змагання реально приїде чоловік 7..і це вже плюс..

Ще рівненських, дубнівських і млинівських запросимо..і буд взагалі МЕГА.

Потім, з часом.. можна чіпляти до велогонки гонки біг, плавання і стрільбу і готовий Волинський Айрон мен. Цікаво.. що по таких містах, як Ковель і Ківерці.

Читає хтось бодрду з цих міст? Відгукніться. !!

По гонці.

Коло для шосера Старт в Струмівці, на Рівненській трасі на право.. Звірів, поворот праворуч на Романів.. далі Лище і на Дубнівську трасу.. на Луцьк, на кільці праворуч на обїзну.. на Рівненське кільце і знову на Струмівку там фініш, передача естафети. Шосерів можна випускати попарно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я поїду заміряю шосейне коло на марафон. Танюш.. подумай про МТБ частину траси... так щоб по полях і по лісах. Орієнтуйся на коло приблизно 40 км.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я поїду заміряю шосейне коло на марафон. Танюш.. подумай про МТБ частину траси... так щоб по полях і по лісах. Орієнтуйся на коло приблизно 40 км.

Да есть у меня МТБ круг полукруг. Ты ж покажи начинать от куда. Я предлагаю не от церкви, а там в поле за Романовым, за водокачкой есть дорога к воротнивскому лесу. Там передача. И выезд предпологаю между Белочкой и перекрестком на Гараджу. Есть там тропиночка. Была, во всяком случае, до бурных застроек

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заміряв... фак.. 45 км всього.. (((( від Струмівки до Струмівки через Звірів, Романів, Воротнів, Лище, Луцьк..

Мля.. думав більше.. Мож 2 зробимо?.)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отлично катнули по планируемой шоссейной трассе сегодня, с черешнями и борщевиком-мутантом :smile3:

post-32-0-07648700-1309715035_thumb.jpg post-32-0-55752200-1309715036_thumb.jpg

post-32-0-23375100-1309715040_thumb.jpg post-32-0-22895300-1309715031_thumb.jpg

даже если учесть, что я неожиданно на подвесе рванул 63 км ("а хочешь с нами немного прокатиться?" =), все было замечательно! теперь на очереди тест MTB'шного куска

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заміряв... фак.. 45 км всього.. (((( від Струмівки до Струмівки через Звірів, Романів, Воротнів, Лище, Луцьк..

Мля.. думав більше.. Мож 2 зробимо?.)))))

для 1 шосера 45 км нормально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Більше ніж нормально. Враховуючи що шосейнику прийдеться тримати шалений темп, для того щоб зробити суттєвий заділ дял мтб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мож таки 2 кола?

Шосер 45, МТБ (Танюш.. прикинь приблизно коло), Шосер знов 45..

Ми проїхали втрьох це коло за 1год 35 хв.

Або так.. Шосер 45, МТБ 15-20. Потім знов шосер 45 і фінішне коло МТБ.

Або фінішує шосер....

Пропозиції. !!???

З.І. В принципі.. шосерне коло готове.

З.І.І. Можуть стартувати МТБ тоді всі розтягнуться і шосери не будуть валити групою.. Для МТБ загальний старт не критичний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заміряв... фак.. 45 км всього.. (((( від Струмівки до Струмівки через Звірів, Романів, Воротнів, Лище, Луцьк..

Мля.. думав більше.. Мож 2 зробимо?.)))))

А як там з асфальтом на участку: Звірів, Романів, Воротнів, Лище ?

Стрємний участок кусок об"їздної з дубнівського перехрестя до рівненського.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заміряв... фак.. 45 км всього.. (((( від Струмівки до Струмівки через Звірів, Романів, Воротнів, Лище, Луцьк..

Мля.. думав більше.. Мож 2 зробимо?.)))))

А як там з асфальтом на участку: Звірів, Романів, Воротнів, Лище ?

Стрємний участок кусок об"їздної з дубнівського перехрестя до рівненського.

асфальт там в порядку. не автобан, але краще за всі наші дороги. і підйомчики приємні, не ригалово. коротше кажучи: класний маршрут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що?

23-24 є пропозиція провести цю гонку.

Хто за? Хто буде допомагати в проведенні?

Треба реально в 2-3 місцях поставити людей біля табличок.. бо в селах їх точно стягнуть.

по МТБ колу... є вже якісь напрацювання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По МТБ идеи есть, погода мешает определиться. С шоссе в этом плане меньше проблем.

Я буду помогать в подготовке, но на гонке меня, скорей всего, не будет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто тоді візьме на себе відповідальність за МТБ коло?

Є добровольці? ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сегодня была своя, маленькая Боярка :smile3: а точнее, правильный, годный говнорейс :smile3:

post-32-0-22373400-1310073442_thumb.jpg

средняя продолжительность MTB круга - 15 км. вот тут какое-то подобие карты. общий набор высоты небольшой - около 200 метров. главный фан : лужи, ямы, глина, колеи, промоины, ветки, и вообще трасса состоит из мелких пакостей чуть более, чем полностью :ok2:

лес, конечно, очень маленький для продолжительной трассы. разве что сделать часть круга вокруг леса и часть по нему. тогда километров 25 точно наберется.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я вот подумала, что мтб можно и даже нужно сделать два круга. На первом кругу наделаешь ошибок (на этом 100%), на втором сможешь их исправить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на втором сможешь их исправить.

Или усугубить :D

Но вообще лучше три круга, т.к. второй обычно получается самым тяжёлым :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эта трасса имеет такую специфику: очень зависит от погоды ее сложность. В сухую погоду - скоростная трасса, если будет идти дождь - тренировочная, детская "Боярка". Такчто, в сухую погоду можно сделать и четыре круга, а в дождь - нас проклянут гонщики на первой половине первого круга

пс: Обратите внимание - тема еще до сих пор называется Шоссейная командная разделка. А мы в ней уже столько га%нища намесили :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перейменовано!!! )))

Що по категоріях?

1. Соло (можна на 2 велах)

2. Ветерани (по сумі років учасників)

3. Мікст. (М-Ж)

4. ММ опен. (вся шобла)

5. Еліта (Спортсмени.. до них прирівнюється і Динамо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів запитати...якщо їхати на гібридові..там реально по мтб-й ділянці їхати?(Звісно якщо дощу не буде).

Ато поїхати розвідати трасу самому якось не виходить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів запитати...якщо їхати на гібридові..там реально по мтб-й ділянці їхати?(Звісно якщо дощу не буде).

Ато поїхати розвідати трасу самому якось не виходить...

на гибриде будет однозначно тяжко (зависит от техники, конечно), но ехать можно. будет не хватать хода вилки и управляемости. то есть тебе прийдется притормозить там, где MTB'шник на широкой резине наоборот притопит

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все класно, ідея мені подобається і я прийматиму участь (ще не вирішив в якій категорії).

Але для того, щоб це дійство могло називатись "марафоном", потрібно щоб кожен учасник був на трасі мінімум 3 години, ІМХО.

Інакше це буде просто гонка. Тому, пропоную або збільшити кількість кіл або визначитись з назвою ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поддерживаю. 45 км шоссе - это не марафон. Я предлогала эстафетой просто назвать. Без марафона. Шоссе+МТБ эстафета.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може спробувати зменшити протяжність траси для шосерів (якщо це можливо) і таки зробити кілька кіл?

Ну, не цікаво буде їхати лише одне коло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...