Перейти до змісту

Шосейно-МТБ марафон


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

то я краще поїду ділянку для шоссерів))

невже всі там будуть на шоссерах..цікаво буде і з гібридами іншими теж позмагатись)

та й просто порівняти результат з шоссером..

Правда ще не ясно чи буде мій друг їхати, ато руку недавно травмував...

Але то мабуть треба окремо тему робити шукаю напарника на естафету)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 141
  • Створено
  • Остання відповідь

Та які проблеми..... 2 кола для шосерів буде ок?

Краще тоді менше коло для МТБ.. але їх наприклад ТРИ.

Як варіант.. стартують МТБ, передають естафету шосерам.. ті їдуть на своє коло.. МТБ відпочивають орієнтовно 1.10 - 1.15.. приїжджають шосери валить МТБ на своє 2 коло. Шосер, знову 1.10 - 1.15 очікування і заключне коло МТБ.

Виходить гонка на 6 годин орієнтовно.

З.І. На гібриді їдь по шосе, знайди собі пару МТБ-шника..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін.. робота цуко.. Тільки толком до борди добрався...

Не факт що наступний тиждень таким не буде....

Треба сьогодні точно визначитись.. робимол чи не робимо парний марафон.. (Тренер.. приєднуйся до організації.)

Тому... такі пропозиції.

Думаю.. сьогодні визначусь і розпишу правила, положення і групи.

Не знаю чи вдасться займатися оргпитаннями.. на тижні.. тому придумаю якийсь адекватний вступний внесок.. щоб цікаво було боротися.

2 Танюша.

Ну як там коло для МТБ.. ?? давай мож сьогодін зустрінемось.. проїдемось поговоримо.

Скажімо.. на 19 в центрі. Хто має бажання долучитись до організації.. теж приїжджайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я пока не могу ничего активно организовывать. Кто не вкурсе - у меня перелом руки. В гипсе буду еще полторы недели, а там будет видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да что не понятно?

Круг давно готов!

Саня, ты за МТБ часть не волнуйся. Ты с остальным давай разбирайся. Гонщиков приглашай. Им же надо еще команды подбирать. Всех, кого лично вижу, я оповещаю, спортсменов, ветеранов, очень мало, кто знает про эту гонку.

Подключайтесь, кто может. Возможно, есть смысл перенести на неделю. Обсуждаем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трассу MTB мы сегодня разметили. по ссылке (GPSies) уже на 95% правильный маршрут (начинается с отметки 7.6 км). длина маршрута ~13.5 км

я еще видео наснимал на брелок. вот такого качества :

если кому интересно, залью больше.

разметка трассы самыми разными лентами (келлис, шимано, просто скотч красный, синий и зеленый), но вполне читабельно. все повороты обозначены, заблудить в принципе трудно

ps. шлем таки мегарулит, в чем я имел возможность сегодня еще раз убедиться =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Разметка временная. Чем шмогла. Все, что в доме нашла, сгодилось. Почти хватило. Если неспеша ехать, то вполне можно и не заблудиться.

От Струмовки в лес не въезжаем, едем вдоль леса и дач. Примерно через километр угол леса, там в лес дорога, по ней, до нашей знакомой развилки, на ней налево. И так далее по треку по часовой стрелке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт! Хотів би влитися до Вашого велоколективу. Катаюся не так давно, тому я думаю, що виступати в гонках мені ще рановато, але це мені дуже цікаво. Хотів би подивитися, познайомитися з Вашим велоколективом, можливо спробувати. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів би влитися до Вашого велоколективу.

нет ничего проще. достаточно просто желания и следить за "покатушечными" темами (кулинарка, вечерний велолаунж)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

немного замечаний не в тему участникам сегодняшней разметочной покатушки. почти все видео, которое я снял в лесу, к сожалению велокоту под хвост.. :dont: и теперь я понял, почему камеру все-таки крепят на шлем, а не на руль :smile3: но по грунтам картинка просто супер :

так что всем советую. из камеры-брелка за 7-13 баксов (зависит от модели. у меня самая дешевая) получается отличный бюджетный вариант велокамеры, которую не жалко взять и уе%@ть потерять :ok2: работает везде, кроме расколбаса :

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АХТУНГ!!!

Треба напарник на шосері для гонки.

Або шосейний вел на пару днів включно з гонкою, поїду соло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тебе ж є ЖПС.. заганяєш трек і вйо.

2 Атаракс.. ти дєвку собію в напарниці шукай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гм. У Славика был день рождения, в воскресенье на 3-х пеньках будет празничать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проїхала сьогодні шосейну трасу. 60% якийсь щебінь залитий смолою (РОЗКОВБАС)- антицелюлітний масаж на все тіло. В Mike525- мінус одна шпиця на шосері,причому на початку рельєфних ландшафтів. Сільські доріжки з собаками, коровами, тракторами, підводами і просто зіваками -це ЗЛО....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Atarax, я уже тоже задумался, не рвануть ли мне соло на найнере - может получиться вполне весело (если не сдохну :smile3:

и кстати, я тоже ищу шоссерную пару :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання на засипку - Скільки кіл, шосейних і мтбшних?

А то я зараз так "багато" катаю, що участь в марафоні може бути під питанням

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...