Перейти до змісту

Шосейно-МТБ марафон


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

Я буду полюбе. Заїдемо ще в Епіцентр за стрічкою.

Прошу всіх, хто має можливість приєднатися і допомогти.

Мож через зайнятість людей буде менше офіціозу, але драйву вистачить на всіх..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 141
  • Створено
  • Остання відповідь

Сегодня я не смогу быть на трассе. Но, так и быть, подъеду завтра перед работой, тоесть, в 6 утра. Проедусь посмотрю, что и как. Если будут желающие присоединиться, буду только рада. Пишите, договоримся, где и во сколько.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію, що гонка нікому не треба.. крім купки ентузіастів.... то мож ми тут даремно карячимось і між домашніми та робочими проблемами пробуємо щось для людей зробити???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня я не смогу быть на трассе. Но, так и быть, подъеду завтра перед работой, тоесть, в 6 утра. Проедусь посмотрю, что и как. Если будут желающие присоединиться, буду только рада. Пишите, договоримся, где и во сколько.

Пиши где и во сколько, я подъеду точно - помогу чем смогу, может где разметку подновить....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію, що гонка нікому не треба.. крім купки ентузіастів.... то мож ми тут даремно карячимось і між домашніми та робочими проблемами пробуємо щось для людей зробити???

Зможу завтра зранечку під'їхати. Пишіть на скільки годин зустріч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До гонки я ще не готовий, тому можу запропонувати свої послуги з допомогою, наприклад - контролер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уфф, разметили.. только теперь я понял, какой действительно титанический труд - разметить "несчастные" 15 км :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цуко.... тільки приїхав додому... )) Втомлений і задоволений.. По трасі проїхались оглядове коло.. все люкс, розмітка читається відмінно.. ЗАвтра чуть поновите..і все буде ок.. якесь бидло в 1 місці постійно зриває.. (коли з дач в ліс вїжджаєш).. та поствимо Роланда... думаю.. проблем не буде..)))

Танюш.. є зміни.. ми там чуть блуканули... то розмітили свіжим.. Рухайтесь по біло-червоні розмітці "Келіс". По ній нас.. доречі.. знайшов без проблем Тимцо.

В 8 до мене заїде Ді..і ми поїдемо розмітимо шосейне коло.

Задумка .. прсото п..єц... ))) Класне вийшло коло.. БОМБА.. ТАНЮША МОЛОДЕЦЬ.

Дякую сьогодні за допомогу Саші, Шкодеру, Лілі, Ярику, Калашнікову, Макару, Віці, Роланду.... кого забув звиняйте..)))

Завтра буде треба допомога коньтролерів, реєстраторів і суддів. Приєднуйтесь.

Мій номер "0503 сім 828 сім сім" телефонуйте, розповім куди і на скільки приїхати.

До зустрічі друзі. Має бути бомбезна покатушка... ))) Незабутні враження обіцяю. Приїжджайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задумка .. прсото п..єц... ))) Класне вийшло коло.. БОМБА..

Я так поняла, вы его урезали.

Как-нибудь покажу тебе, действительно, мой вариант, посмотрю, как тебе понравится ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спішу на роботу але відпишусь..

було класно...дух змагань і все таке...перший раз приймав участь у такого роду змаганнях.

Вел у мене тіки 1,5 місяці...але вистачило сил подолати шосейне коло.

Хоч і гібрид...але останніх км 8 сил фізичних майже не залишилось..треба тренуватись краще..але задачу мінімум виконав до фінішу доїхав, вдалось навіть обігнати іншого гібрида...

Не без допомоги звісно іншого гонщика який тянув мене більшу половину траси.Нажаль не знаю його імя) Відпишись в личку плз.

Ну то я про себе а тепер про самі перегони.

Є плюси і мінуси..

Велике дякую усім хто був причетний до організації цього дійства. :smile-zachot:

Було класно, воно того варте.

Ато сидіти на роботі перед компютером всі гаразді..а от проїхати в хорошому темпі 1,5-2 год не кожен гаразд.

Побільше потрібно таких заходів.

Жду з нетерпінням наступних перегонів.

Да були проблеми з розміткою...поїхав не туди намотав 6 км лишніх...

але мені здайється що все прийде з часом і ці питання вирішаться.

Ще раз всім вдячний!!

:0011:

погнав на роботу..заздрю тим хто сьогодні вихідний :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

начну с грустного. тех баранов, которые срывали несколько раз подряд разметку (даже сегодня утром успели) пусть е@ут собаки следующие семь лет.

а теперь о приятном. марафончик включал в себя немного квеста, чуть ориентирования и просто массу драйва! особенно я это почувствовал на втором MTB'шном круге, когда разметка уже была восстановлена (респекты R01and и Dr.Martenz!) и 36 минут пролетели как одно дыхание :ok2:

благодарю всех, кто придумал такую замечательную гонку (и висит сейчас в табуречной), проложил трассу (odna - you are the best!), разметил, организовал, собрал все вместе; руководство магазинчика, под которым был устроен штаб; конечно же замечательную погоду, которая здорово охладила пыл уже после гонки, а не во время. разумеется, моего напарника по гонке, KO3AKCIPKO, который выложился на все сто и проехал шоссе (и еще за куртку, которая здорово пригодилась в грозу)

вот так, собравшись вместе, получается действительно уникальное событие, где каждый может найти себе оттяг :ok2:

ps. еще добавлю, что на углах MTB'шной трассы очень не хватало "маршаллов" класса Кума и Вануса..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

когда разметка уже была восстановлена (респекты R01andМартензу!)

я з seregacher не пропускав машини під час руху учасників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так поняла, вы его урезали.

Как-нибудь покажу тебе, действительно, мой вариант, посмотрю, как тебе понравится ;)

из замеченных мной, изменили два момента :

1. разворот на 270 градусов после трамплина по горке. причина - просто нереально сделать разметку (кстати, именно там ее постоянно срывали), да и кто в здравом уме поедет на левую горку? разве что контролер загонит :smile3:

2. фрагмент с ямой посреди трассы. мы его как-то упустили во время вчерашней разметки - просто не нашли..

а в остальном все по феншую :ok2:

и протяженность осталась прежняя, что было отлично видно по спидометру. после закрытия гонки 42 км, из которых 10 - от дома до старта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мля.. написав такий прикольний пост і глюки схавали... (((

Тому коротко.. Для себе бачу тільки 1 вагомий мінус.... це те, що дощ не пішов на годину раніше. :D :D :D :D

А якщо серйозно.. то я вас всіх люблю. З вами прикольно ганятися, працювати і душевно посидіти за кухлем соку. Дякую ВСІМ учасникам.

Особлива подяка ВСІМ, хто хоч якось долучився до організації трас, регулювання руху на Струмівських автобанах і тим МТБ-шникам.., які побачили шосейну розмітку :D :D :D :D

Зразу планую слідуючий захід... Поїхати на вихідних в ліс і утилізувати ВСЮ розмітку нахрен. :lopata:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...