Перейти до змісту

Шосейно-МТБ марафон


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 141
  • Створено
  • Остання відповідь

Скорее всего, старт будет мтб-шный, один круг, потом - шоссе, и мтб заключительный

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Внесу ясність...

Де там Таня взяла 60% проблемного покриття для шосера не уявляю.

Всі знають дорогу від Струмівки до Звірова.. там все ок... Повертаємо на Романів.. зявляється крупніше зерно покриття.. але.. якщо їхати і дивится на те куди їдеш, то ніяких питань не виникало.. по правій стороні рухаєшся без проблем.. вчора на тій ділянці.. а це вгору, тримав 29-30 не особливо напрягуючись... далі спуск.. хороша дорога.. кілька поворотів по хорошому асфальту, під гірку.. і переїжджаємо на крупніше зерно знову.. півтора два км.. максимум.. Далі перегін паралельно Рівненській.. Вротнів.. там взагалі чудова траса, нахил в сторону руху.. десь 2 км. Перед Лищем є АЖ 1 стрьомний спуск.. на якому треба просто не клацати .. ..ом,))) а дивитись під колеса.. Акуратно проїжджається без питань.. Я їхав на 9-ти атмосферах ззаду і на 8 спереду... ! Вгору дорога чуть побита.. це просто заставляє перемкнутися на меншу передачу і акуратно проїхати, далі нормальне покриття... наступне Лище.. поворот між ставків.. там проїжджаємо не спішно.. але без проблем і сильних трясок. По самому селі дорога ок. Поворот на Дубнівську.. на кільця, і на Рівненську знову. Дорога там люкс.. а фініш взагалі.. під гірку по асфальту хоч яйце коти.. не розібється.. )))

"Проблемних ділянок" якщо реально, то максимум 5-6 км. СУКУПНО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скорее всего, старт будет мтб-шный, один круг, потом - шоссе, и мтб заключительный

А я вже морально налаштувався на 2 шосейних кола :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сукупно ТРИ.

Бо моляться і просяться просто капєц.. ))) Та й не хочеться по жарі народ ганяти.

Запасайтеся підхавом і водою..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут же еще серъезный вопрос с контролерами. Им там все это время стоять на трассе.

В лесу - гнус, в поле - зной. Если дождь, тоже несладко.

Гонщики на гонке - это еще далеко не всё.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну вот если пару не найду, автомат в руки и пойду полицаем контролером :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На шосе контролерів не треба.. там ніде зрізати..

Всі повороти будуть промарковані. Та все по головній дорозі.. блудити по ходу НІДЕ.

З.І. Ну і хто зріже... якраз... готую типове положення про гонки. До марафону.. його озвучу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, вообще, говорю о контролерах, которые следят за безопастностью. Например, по дороге от Вулыка до финиша очень много детей, кур, бабушек и прочего. В Лыще и Романове не лучше. Разве вы там никого не поставите? :_09:

Но, возможно, я и зря паникую...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня последний раз покажу трассу.

Кто может, подъезжайте на Старый рынок к 16.00.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора там їхали.. народу майже не було..

Я прсото свистів.. попереджувально.)))) і всі н*х розбігалися..))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сегодня шикарно прокатились по трассе! но без Тани я бы эту трассу и с пятого раза не нашел :smile3:

из местных ни одного не встретили, кстати. видно Лекс уже всех застращал

ps. еще ветер запомнился. хоть паруса ставь на байк!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Планувалось спочатку 5 кіл... оскільки це .. мав бути таки марафон.)))))) але зважаючи на мольби і просьби.))) БУДЕ ТРИ КОЛА.

Тогда, возможно, и даже скорее всего - ЭСТАФЕТА? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yaryk, ну для Лекса оно давно уже (оказывается) закрыто. ибо самую симпатичную шоссейницу он себе забронировал на сто лет вперед :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера на трассе потеряли Козачка. Никто не находил?

Еще встретили пьяную курицу.

Теперь о главном.

Если гонка не переносится, то я разметить смогу ее только в пятницу вечером (тогда же сможете присоединиться те, кто трассу смотреть хочет). Значит, мне нужна лента до 16.00 пятницы.

Будет, Лекс?

И, вообще, будет ли гонка на этих выходных? Судя по составу, гонять пока нема кому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таки да... ЕСТАФЕТА.

МТБ стартують всі шоблом, там дорога дозволяє, шосери чекають передачі естафети..

Це зроблено для того, щоб якщо хтось блукане на першому колі, шосер це постарався виправити, а на другому вже МТБ-шник знаючи всі нюанси... буде тулити на всі 107%

На шосе можна їхати і на байку... одягнувши не таку шипасту гуму... втриматись за шосером.. тим більше не профіком, як це показала практика не так вже й важко.

А той незначний час.. який він привезе, фінішне звичайно прудкіше... сильний МТБ-шник може легко відіграти.

З.І.

Прогноз погоди не втішний.. щоб не було як у Львові.. то якщо дощ.. то переносимо однозначно.

В нас народ просто довго розкачується.. тому і не регаються.. + не у всіх є можливість це зробити тут.

Стрічку придумаю. на крайній випадок.. буде кольоровий скотч і поставимо таблички.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання з шосером або напарником на шосе для мене все ще відкрите!

Молодий, перспективний велосипедист на гібриді Cube Touring 28".

Якщо підходить - пиши, буду радий їхати в команді з тобою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Блік..

Ну ти дав.. )))

24.07..)))

З часом ще визначаємось.. невідомо, як з доїжджаючиими.

Швидше за все в 11 старт. З 10:20 реєстрація, закривається в 10:50.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поправиви 1 пост в темі з реєстрацією.

З.І. Сьогодні поїду на МТБ коло.. заодно порішаю ще оргмоменти..

на 19:00 в центрі.

Хто хоче приєднуйтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...