Перейти до змісту

Шосейна гонка ОБГОВОРЕННЯ


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

2. Лідирування дозволено ТІЛЬКИ за учасником гонки. (НІЯКИХ МАРШРУТОК!!!) :g16:

во, я только об этом подумал. удачно пойманный "лифт" - это ж +500 к результату гонки :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 151
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

2. Лідирування дозволено ТІЛЬКИ за учасником гонки. (НІЯКИХ МАРШРУТОК!!!) :g16:

А як же тролейбуси, ЗИЛи, ГАЗони??? :(

О, так можна буде мтбшнику зачепитись за шосера, який буде обганяти. Це вже є гут :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніякого транспорту.. зніму з гонки зразу.!!! Доречі.. цю ідею мені вперше озвучив Урса. :smile-zachot:

А по другому питанню.. в тому і прикол.. що Шосер.. догнавши МТБ (якщо дійсно дожене.. не факт доречі) буде змушений так його обігнати.. щоб то йн есів йому на хвіст..а це важко, технічно, збиває ритм.. і т.д. Не все так просто одним словом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по другому питанню.. в тому і прикол.. що Шосер.. догнавши МТБ (якщо дійсно дожене.. не факт доречі) буде змушений так його обігнати.. щоб то йн есів йому на хвіст..а це важко, технічно, збиває ритм.. і т.д. Не все так просто одним словом.

фігня. догнав, відпочив на колесі і провів атаку. навряд чи мтбшник зможе ефективно відповісти на атаку шосера. хоча, що тут гадати, в понеділок все побачимо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную аматорів випускати з більшим інтервалом ніж хвилина. Група буде різноманітна - можуть позбиватися в кучу. Давайте розглянемо варіант наприклад в 2-3 хвилини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте розглянемо варіант наприклад в 2-3 хвилини.

Минуты достаточно - есть стимул "гнаться за лидером" и "сбрасывать хвосты" ;)

навряд чи мтбшник зможе ефективно відповісти на атаку шосера.

Эх, молодёжь... :)

Обходит он тебя слева, и когда его переднее колесо выходит на уровень твоего заднего - резко виляешь влево, он лупится в твой обод, складывает свой и ложится об асфальт, а ты, слегка качнувшись, ждёшь следующего :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, хвилини достатньо.. збиватись у групу ніхто не буде.. бо якщо ти побачив, що тебе догнали.. а це вже тобі хвилину привезли..))) то в тебе 2 варіанти або скидати причепу набираючи швидкість, або сповільнюватися. Не бажано нікого таскати.. бо він не тільки відпочине, а ще й покращить свій результат рвонувши за кілька км до фінішу.. або дочекається ділянки з гіршим покриттям (для атаки МТБ цілком ймовірно), або під гірку тебе обжене.

Обгон варто робити швидко і на великій відстані від суперника... тоді шанс, що він за тебе зачепиться мізерний.

2 Урса... ох я поржав..)))))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вопрос: гонка всепогодная? т.е. если я просыпаюсь с утра, а за окном как в фильме "Послезавтра" (или "Позавчера", не помню :-) ), то все равно есть смысл ехать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мне кажется за утрясанием технических проблем вы немного забыли о том что планируете гонку на дороге общего пользования.

1. Это не гонка в прямом понимании, старт участников - раздельный.

2. Велосипедист - равноправный участник дорожного движения, нет ограничения на езду по дорогам общего пользования.

А насчет правил - это да... Гонщики, в населенных пунктах ограничение скоростного режима - 60 км/ч, помните это, не нарушайте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вопрос: гонка всепогодная? т.е. если я просыпаюсь с утра, а за окном как в фильме "Послезавтра" (или "Позавчера", не помню :-) ), то все равно есть смысл ехать?

так, доречі якщо буде дощ, гонка відбудеться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От я тож думаю.. робити чи ні.. якщо буде дощ...

Давайтое домовимось так..

Якщо дощ... був.... то гонку їдемо... якщо дощ Є, то які ваші пропозиції?

І дійсно.. більше 60 км/год.. там є де показати швидкість..)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Предлагаю: если моросит - то едем, если нормально так идет - то, соответственно, сидим дома.

Если такая проблема вообще возникнет, то ее можно будет с утра в форуме и обсудить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема питань.

Якщо моросить то їдемо. Якщо валить... чекаємо погодли і їдемо скажімо на 13:00.. ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот, не пойму я этот народ.

Месили каку во Львове 6 часов - остались весьма довольны.

Здесь проехать по прямой, по асфальту - дождик без камней уже большааая проблема.

Или это не тот же народ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дождь не пугает, пугает возможная несогласованность действий участников в той или иной ситуации.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага. на хвості сидіти не зручно... з під заднього колеса в морду вода з піском.. ))))

Висновок.... окуляри обовязкові.)))) або маска.... з трубкою.))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є декілька прохань:

1) Відмітьте на гуглокарті точні (!) місця старту та фінішу, щоб можна було до старту ознайомитися з трасою.

2) Було б суперово за 500 м до фінішу поставити якийсь знак, щоб знати коли починати працювать на стопіцот процентів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та пофіг на дощ. Їдемо в будь яку погоду, хоть з відра хай *башить. А то зараз почнеться, дооощ, вітер в морду, голова болить, місячні і т.д., як дівчатка незрілі мльо. Не подобається погода - "сиди дро*и" (с)Перкалаба.

Лекс, скільки там км дистанція виходить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дистанція 10 км. Старт між 95 і 96 кілометровим знаком, фініш орієнтовно за 1.7 км від знаку "ЗВІРІВ" в районі кілометрового знаку 105 км.

За 500 метрів до закінчення дистанції буде стояти регулювальник або буде знак, або напис на асфальті "500".

ФІНІШ буде здійснюватися перетином фінішної стрічки, тому на знаки орієнтуємось, але про це памятаємо.

За 50 метрів до фінішу буде стояти регулювальник з рацією, щоб повідомити суддів про наближення гонщика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот, не пойму я этот народ.

Месили каку во Львове 6 часов - остались весьма довольны.

Здесь проехать по прямой, по асфальту - дождик без камней уже большааая проблема.

Или это не тот же народ?

Ты учитывай, что ехать 150 км в одну сторону и не катать из-за дождя - даже хуже, чем несерьёзно :)

За 500 метрів до закінчення дистанції буде стояти регулювальник або буде знак, або напис на асфальті "500".

Лучше 100500 :) Или СТОПИЦОТ :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...