Перейти до змісту

Шосейна гонка ОБГОВОРЕННЯ


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 151
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Если не разделять по колёсам - то не разделять только "тру-шоссеров" и "мэтэбэ-лосей".

А отдельно пускать "модерейт-райдеров" и "новичков" :) Иначе - не вижу стимула для них вообще принимать участие ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розділяти на шосерів і мтбшників однозначно. Більше ніякого поділу не треба. Перша гонка, давайте хоч так спробуємо.

п.с.: чому ділити мтб і шосе - 1.рама, 2.вилка(не у всіх лочиться), 3.діаметр колеса і ширина покришки, 4.аеродинамічна посадка. аргументів вистачить?

п.с.2.: чому не ділити на більше категорій - треба побачити скільки бажаючих буде в день гонки на старті. після цього вже можна гратись з категоріями. а то вийде 4 категорії по 5 учасників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне видится, что нужно делать для начала для своих гоночку, на интерес. Призовой фонд от участников, тем более, что затраты тут мизерные, в сравнении с прочими гонками. Привлекать спонсоров, покачто, нечем. Первый раз пробуем. Разве что раздуть событие в СМИ, тогда и спонсоры подтянутся и гонцы оживятся. Спонсоры не меценаты, им резон нужен.

Делить, я уверенна, в этом случае даже важнее на мтб и шоссе, чем по возрасту и квалификации. Либо, как Урса предлогает.

Лично мое мнение...

пс: Да, кстати, я в этой гонке никак не участвую, ни гнать, ни орком, но, если чем пригожусь, то с удовольствием

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що з датою?

На 28-ме писалось вище. Це день Конституції. Понеділок 27-ме вихідний. Народ або розїдеться хто куди, або бухати буде. Я 28-го не буду точно, бо всю ніч буду тусити в Замку. Але відкатати гонку дууууууууже хочу. Давайте якусь прийнятнішу дату. 27-ме "на худий канєц"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо так?

Варіант №1

1. Еліта - все Динамо, яке тернується і ганяється по гонках країни (мінус дітвора)+ всі хто хоче з ними потягатися (Тимцо наприклад)

2. Любетелі - МТБ лосі (на МТБ) + "чайнота" Динамо (ШОСЕРИ) + МТБ лосі на шосерах.

3. Аматори - 26" + чайнота на шосерах/гібридах.. ті, хто жодного разу не нагороджувались.

4. Ветерани - 40+ на чому хочуть на тому хай їдуть.

Варіант №2

Ну його все н*х.

1. Шосе.

2. МТБ.

3. Дєвачькі.

????

З.І Бачу Ленс читає теж... Вася ... що скажеш? Маєш досвід учсті не теоретичний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І Бачу Ленс читає теж... Вася ... що скажеш? Маєш досвід учсті не теоретичний.

по досвіду участі правильним був поділ твій найперший "до 20

21-30

31-40

40+ або ж Чоловіки, жінки, юніори...

АЛЕ поділ правильний твій останній, той що в положенні. тому що, ми тренуємось кожен день, ви ж працюєте, полюбляєте пиво і взагалі їздите для здоровя і задоволення.

P.S але, шановні любителі, ви собі спуску не давайте. не забувайте, що Вова Макарон так як і ви працює і катається у вільний від роботи час. тому пора і вам добавляти. - це для азартних, типу Альпініста

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зразу кажу: просто так розвертатись на кільці вам ніхто не дасть - це раз.

Наявність авто на розвороті = приторможування = нерівні умови.

Якщо про подібні перегони взнають "наверху", у організаторів будуть немалі проблеми, тому вважаю за необхідне передивитись маршрут з метою забезпечення безпеки учасників. АВЛ організатором такої гонки не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такс.. по категоріях ясно більш-менш.

По трасі.

1. Де ти ще бачиш можливість провести таке дійство?

2. Тоді.. допускати до гонки тільки повнолітніх.. і ніякого офіціозу. Тупо приїхали поганятися на свій страх і ризик.

Треба шукати варіанти... знайти і провести. Бо шосейних змагань у нас взагалі не проводиться.

З.І. Розворот на кільці може бути контрольований.. наприклад стоїть контролері по часу засікає. Притормозив -2 секунди, зупинився.. -5... Як вам таке?

Боратин? Дорога до аеропорту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саня, я гонку КК готую МІНІМУМ місяць, урса так само, якщо не більше. Далі думку продовжувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не питання.

Я все розумію... не буде на ці вихідні.. перенесем далі.

Головне БАЖАННЯ. Я хочу провести шосейну гонку. Чому б не почати з розділки?

Завтра мож з переговрю зі спорткомітетом нашим.. мож щось підкажуть толкове.

Основне питання на сьогодні це розворот.

Квести проводяться на свій старх і ризик, гонка в Старому місті була проведена на голому ентузіазмі.... Якби в ПЛ хтось собі на містках звернув голову хто б відповідав...?.... продовжувати?

Без образ.. прсото показую.. щов нас ВСЕ на ентузіазмі і з великою долею ризику. Розумієш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для того і створена тема, щоб допомогти Лєксу в організації. подавайте ідеї. пропоную трасу: з с.Лище і до виїзду на Рівненську трасу є дорога 20 км. кусок на траси пропоную взяти десь посередині. ми їздили там в неділю. асфальт непоганий і автівок дуже мало.

п.с. можливо зробити і без розвороту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже пропонував: старт від кільця, розворот на кільці, де тролейбус розвертається і рух назад по зустрічній смузі, ширина обочини дозволяє там розминутися двом фірам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже пропонував: старт від кільця, розворот на кільці, де тролейбус розвертається і рух назад по зустрічній смузі, ширина обочини дозволяє там розминутися двом фірам.

та щось не дуже... машини будуть заїжджати і виїжджати там з заправки. в Струмівці зупинка тролейбусна - там як розминутись з громадським транспортом?

2. Саня подумай над моїм варіантом траси, на мою думку - дуже підходить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лєкс, а не краще зробити гонку на Білосток

Там вроді машин практично нема. І дозволу ніякого не потрібно брати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рівненська траса.. старт від кільця в напрямку Гаразджі 5 км тоді фініш буде скажумо біля повороту на Ківерці (навпроти зупинки Піддубці).

Может оставить такой вариант?

А 5км трассы всего- это мало? ( ну чтоб без разворотов). Старт- кольцо, финиш - раздорожье у кладбища

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку ... все ІМХО.

1. Варіант з рухом по зустрічній смузі дійсно не рельний... їхати в лоб машинам і народу, який буде дьоргатись тов ту то в ту сторону.. або хтось виїде чи вибіжить на дорогу не побачивши велосипедиста на високій швидкості.

2. Білосток... Андрюха.. ти ж знаєш цю дорогу, там торчки.. це не траса для розділки.. нажальт.. там було б класно групу провести наприклад.

3. Залишається тулити без розвороту. Старт в районі кільця, синхронізовані секундоміри, відмашка СТАРТ! і обидва секундоміра запускаються одночасно (мобіла, рація), фініш біля кабачка в Піддубцях.

Тепер по даті.

26 квест.. 27 проводити розділку... може після обіду? чи 28?

Які думки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер по даті.

26 квест.. 27 проводити розділку... може після обіду? чи 28?

Які думки?

квест 25-го! 26-го спимо, набираємось сил, а 27 вранці гонимо розділку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По поводу даты, предлогаю с графиком разобраться:

24.06.2011 - IV-й Ночной Квест (чемпионат);

02.07.2011 - Парный ХС-марафон;

10.07.2011 - ХС-кантри, Млынов;

15.07.2011 - V-й Ночной Квест (чемпионат);

23-24.07.2011 - 12-ти часовой ХС-марафон (изучается спрос);

16.09.2011 - VI-й Ночной Квест (чемпионат - финал, возможно);

24.09.2011 - Плюш ХС

09.10.2011 - 9/10 blues (Пансkий Лес)

Так понимаю, Парный марафон временно отменяется), Твелв-найт тоже под вопросом, такчто, можно где-то там и втулить разделку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ооо, супер, гарні новини!

Вітаю всю велогромаду з першою шосейною гонкою!

І АВЛ теж!

Поки з реєстрацією не визначився, під знаком запитання...Але дуже хочу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такс.... набрию оргкомітет....)))))

Що потрібно?

1 людина за 50 м від фінішу з мобілою/рацією (Майк 525 забезпечить)

2 людини для фіксації фінішу.

2 людини на старті.

1 людина з ноутом на фініші

З інвентару треба.

Паро метрів розмітки.. (буквально 5) (ДІ.. щось лишилось?)

Нотік.. щоб зразу результати забити в ексель наприклад (Мартенз, Урса.. поможете?)

позаряджайте мобіли.. говорити будемо багато. )))

Фотіки, відеокамери... штатив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені в гору тягнути 90 кіль.. Вага цуко.. От на розділці мені буде легше.

Плавный спрыг с организации на участие? :) Найти специально обученных людей, нагрузить на них всё, а самому получать удовольствие? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку відкатають всі.. а потім, по бажанню, організатори.

Ніякого спригу, все чесно )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...