Перейти до змісту

Шосейна гонка ОБГОВОРЕННЯ


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

розшифровую: " у цьому місці багато гонять і напевного когось кудись перегонять - щоб гнали в інших місцях ;)"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 151
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

По шляху руху велосипедистів. Це попереджувальні знаки для автомобілістів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

молодці. те, що треба.

я тут щойно прозрів, що Ніч в Замку буде з 26-го на 27-ме. Гонка для мене буде веселою, *ля :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно з траси. все по плану.. :0123:

Мотор звичайно "рішає"..))))) 60 км/год за лісовозм.. аж бігом.. чуть Таню з Мішою не проскочив..)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно з траси. все по плану.. :0123:

Мотор звичайно "рішає"..))))) 60 км/год за лісовозм.. аж бігом.. чуть Таню з Мішою не проскочив..)))

став контролерів на трасі, щоб ловили "розумних", бо сила волі не стати за мотором навряд чи у всіх спрацює))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я, наприклад, думаю, що ніхто з любителів на мтб не сяде за автівкою. навіть якщо і сяде, то потім здохне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, буде стояти контролер на повороті на Гаразджу.

Попереджую!!!

За попередньою домовленістю з організаторами інших гонок і пралінням АВЛ, хто буде спійманий на не чесній боротьбі.. (особливо, якщо це прописано в правилах гонки) на наступні гонки допускатися не буде, або його участь буде оцінена в грошовому еквіваленті... 100 грн у фонд гонки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неправильно ;)

Надо 2-3 контролёра - и не на одном месте чтобы стояли, а хаотично катались, отсекая "хитрецов" в самых неожиданных местах :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так.. без проблем.

Реєстрація можлива, як тут так і на місці старту з 10:30 до 10:55. В 11:00 старт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, буде стояти контролер на повороті на Гаразджу.

Попереджую!!!

За попередньою домовленістю з організаторами інших гонок і пралінням АВЛ, хто буде спійманий на не чесній боротьбі.. (особливо, якщо це прописано в правилах гонки) на наступні гонки допускатися не буде, або його участь буде оцінена в грошовому еквіваленті... 100 грн у фонд гонки.

О, кул. Значить на наступну КК гонку стартові внески для еліти 100 грн., авансом, один фіг зрізають, а це суперечить правилам гонки. І проблема з спонсорами автоматично вирішується :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть отличное средство для контроля прохождения запланированной трассы. Дорогое, правда...

Чип на колесе и 3-4 станции на трассе в известных только оргам местах (наиболее вероятных срезок). На финише пикнули чипом - и если на одну отметку меньше - дискфал ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть средство дешевле: три бутылки коньяка, три человека, сидящих в местах, известным оргам и ставят галочки. Проверено еще на первом марафоне(правда для марафона одной бутылки маловато)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЯК ПО ПРЯМІЙ ??? :g05::blink::sq_ye:

Розмітка на трасі, асфальт знятий, старт і фініш засипаний склом і цвяхами..)))))

Чекаю.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Очень насыщенный график на завтра. Хочу приехать, но могу опоздать на старт. Останется ли резервный номерок и место в протоколе? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДА.

Ще чекаємо Тимца і Льошу.. з Полтави.

Номерів 62.,))) має вистачити.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЯК ПО ПРЯМІЙ ??? :g05::blink::sq_ye:

А разве нет? :blink:

Тренер, траса буде серпантином :0020:

Якщо вдруг засну за рульом, той хто дожене, будь чєлавєком, розбуди :_21:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уууух. Гоночка вдалась на славу. Дякую Лєксу і всім причетним до організації цього свята. :smile-zachot:

п.с.: хочу ще і дуже хочу групову...а, Лєкс :blush:

п.с.2: ну і фото чекаємо, а також відео :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я в призах!!!!!!!!!!!!!! :0002:

:0123:

пісі:

гонка зачот. вже подумую. а мож шосер все-таки мені тра!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...