Перейти до змісту

Шосейна гонка ОБГОВОРЕННЯ


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 151
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Такс.... набрию оргкомітет....)))))

Що потрібно?

1 людина за 50 м від фінішу з мобілою/рацією (Майк 525 забезпечить)

2 людини для фіксації фінішу.

2 людини на старті.

1 людина з ноутом на фініші

З інвентару треба.

Паро метрів розмітки.. (буквально 5) (ДІ.. щось лишилось?)

Нотік.. щоб зразу результати забити в ексель наприклад (Мартенз, Урса.. поможете?)

позаряджайте мобіли.. говорити будемо багато. )))

Фотіки, відеокамери... штатив.

Можем с дочкой быть или на финише или на старте. Можешь нами располагать). Ну и фотоаппаратик кое какой будет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я можу випускати на старт. Стартуємо двума секундомірами, Лєкс їде на фініш, передзвонює про готовність і на 10-й (15-20-й) хвилині я з інтервалом у 1 хвилину випускаю байцов. Нє?

І ще: як щодо двох спроб і залік по кращій? Таке практикується? Мало лі... десь пішоход завтикав, десь мусив машину пропустити - мало лі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна доречі.

1 пункт приймається. По мобілі зідзвонюємось і стартує перший учасник.

На рахунок другого.. не знаю... в принципі можна.

З.І. Можна так зробитиякщо гонщик скаже .. що хоче пеерїхати.. бо була проблема... то ми його випускаємо на дистанцію повторно.

Ді.. на рах.. випускання на дистанцію.. домовились.

Ти даєш відмашку, я приймаю фініш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повторний старт може затягнути всю процедуру. Як на мене краще залишити по одному старту...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і буде.

Якщо хтось захоче пеерїхати.. переїде...

А там поряд буде кабак.. то хто втомиться.. то може на сік зайти. ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lexx_Giant - а що з відео/фото? буде якась різниця в часі між аматорами і суперменами? а то хочеться і рибку з'їсти і "клубнічки" назнімати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо поїдеш в аматорах.. то вони будуть стартувавти після Лядєй..

Так що, думаю, все встигнеш. :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я звернувся і мені не відмовили. ))))))

Соболєв, Тимцо, Славік (Велозона), Тімоха.. виявили бажання прийняти участь у гонці.. матеріально. ))))

Про це обовязково буде оголошено учасникам гонки.

Призом за зайняте місце, будуть ГРОШІ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні організатори, підкажіть будь-ласка - місцем збору учасників (для реєстрації та почеплення номерів і т.д.) буде кільце на виїзді чи Гаразджа?

Якщо Гаразджа, то де саме?

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну.. по великому рахунку.. я хочу щоб гонка була за вітром..))))

Дляперешого разу буде люкс.... тому оскільки він в напрямку Рінвого або правий боковий.. старт буде в районі знаку Луцьк.. мож чуть далі.. біля одного з літніх кафе. Принаймі до відмітки 96 кілометр.

Старт в 11.00, реєстрація з 10.30 .. 27 червня 2011 року. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такс.. треба така послуга.

Треба прожка.. або екселевськеий файл.. які б робили слідуюче:

Час старту відняти від часу фінішу... і видавала результат час проходження дистанції.... скажімо 11:40 - 11:20..... = 00:20

Хтось може таке зробити ?

Ді..! В тебе ніби мало бути готове рішення. Хтось допоможе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такс.. треба така послуга.

Треба прожка.. або екселевськеий файл.. які б робили слідуюче:

Час старту відняти від часу фінішу... і видавала результат час проходження дистанції.... скажімо 11:40 - 11:20..... = 00:20

Хтось може таке зробити ?

Ді..! В тебе ніби мало бути готове рішення. Хтось допоможе?

ПМ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо просто відняти одну введену клітинку від іншої, то це ж простими формулами в екселі можна зробити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блиаааа :)

Проставить в одном столбике напротив фамилии/номера стартовое время (0:00:00, 0:01:00, 0:02:00...), на финише в другом писать результаты. В конце заезда от одного столбика отнять другой (формула типа =А5-А4), Ктрл+А и сортировка по последнему столбику (по возрастанию). Для стобиков со временем поставить формат "время".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую Акамуза, Котя, Блек Фокс за допомогу.

З ноутом порішав.. буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блиаааа :)

Проставить в одном столбике напротив фамилии/номера стартовое время (0:00:00, 0:01:00, 0:02:00...), на финише в другом писать результаты. В конце заезда от одного столбика отнять другой (формула типа =А5-А4), Ктрл+А и сортировка по последнему столбику (по возрастанию). Для стобиков со временем поставить формат "время".

Посміхнуло... :smile-zachot: Підняло настрій... :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні збираюсь помаленько проїхати по дистанції.. (спакуха.... в джинсах...), Заїхати переговрити з власниками кабачків.. мож порішати з ними деякі питання. Хто має бажання проїхатись зі мною.. приїжджайте на 18:30 до Лесі.. але попередньо відпишіться тут.. щоб я даремно ен чекав..... потім можна на сік/квас/чебуреки :blink: заїхати поговорити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почитал немного...

мне кажется за утрясанием технических проблем вы немного забыли о том что планируете гонку на дороге общего пользования.

А это автоматически влечет за собой ответственность организаторов в случае проблем в процессе соревнования. И в первую очередь перед законом. И абсолютно неважно какие вы расписки соберете с участников.

У вас же есть шоссеры в городе, проконсультируйтесь.

Машины ГАИ должны быть обязательно. В свою очередь ГАИ обязана предоставить машины, либо дать официальный ответ почему не может этого сделать, и, соответственно, гонка ими запрещена.

Можно пойти по другому пути.

Назвать мероприятие марафоном или велоралли. В вашем случае лучше велоралли. Вот тогда каждый едет на свой страх и риск :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за попередження. Приймем до уваги.

АЛЕ ......

ГОНКИ, як такої.... ВЗАГАЛІ НЕ БУДЕ.. навіть положення немає від жодної з організацій.

Буде група людей.. яка ДОБРОВІЛЬНО зібралася визначити хто найсильніший велосипедист і щоб не повбиватися і не заважати руху автомобілів.. вирішили призначити людей, які фіксують час кожного. КРАПКА.

Звичайно перед гонкою буде інструктаж.. Також Рівненська не випадково вибрана.. там збоку є смуга шириною біля 2 метрів, відділена від дороги суцільною смугою.. САМЕ ТАМ буде проходити 80% руху велосипедиста.

Сьогодні говорив з ментами... ОСНОВНА вимога.. дотрмуватись правил дорожнього руху і не забувати, що велосипедист член дорожного руху. ВСЕ!

Такс..... ДАЛІ.

Уточнення до правил.

1. Шосейники стартують після МТБ.

2. Лідирування дозволено ТІЛЬКИ за учасником гонки. (НІЯКИХ МАРШРУТОК!!!) :g16:

Старт і нагородження буде на території магазину, з літнім кафе.... в якому є живий квас, сік, пивко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...