Перейти до змісту

Шосейна гонка ОБГОВОРЕННЯ


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

krava, тебе все следующие гонки до конца сезона катать ТОЛЬКО в Элите, ну ты ж в курсе ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 151
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

гонка вдалась на славу. я вдячний організаторам, Лєксу, Діфото... дивлячись на те, на скільки тяжко організувати, а особливо провести таку гонку. ви молодці, ви справжня команда, адже злагоджені дії оргів на старті і фініші є запорукою успішності проведення таких гонок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непонятно только зачем приглашали МТБ-шников?

В любом случае хотелось бы посмотреть на результаты;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lexx_Giant, поздравляю с успешным проведением гонки :)

Понравилась слаженная работа старт-финишных баз и правильный учёт времени от akamuza. А так же уверенность участников в том, что цифры, записанные на финише - это "чистое" время :)

Ехать "десятку" в одиночестве по асфальту было скучновато (в лесу, конечно, интереснее - хотя тут как кому и что)... однако заднему шанса не дал, а переднего чуть-чуть не успел догнать (каких-то 9 секуд) - но тут уж надо было меньше скучать :D

Результат - как для категории "Нобби_Ник" и коцнутого колена - отличный. Средняя 30+ с учётом горок и ветра на второй половине дистанции - тоже хорошо.

Единственный минус - МТБшникам можно было на старт не выходить ;)

И дело не в резине - её можно заменить на слики... Дело в классах байков. МТБ шоссеру не соперник, как ни крути :) Делить надо было строго на "шоссеров" и "горняков". Думаю, в следующий раз это нужно учесть ;)

P.S.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так скажу: це перша розділка і вона вдалась. Лєкс, тобі зачьот і поцілуй у ліву гомілку за все!

Всі недоліки будуть враховані у майбутньому, але старт є!

На черзі групова гонка (шосери онлі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гонка сподобалася, все пристойно!

але - вразила кількість Матюків, як на Старті, так і при підбитті результатів!

Людина яка давала старт раз за разом дозволяла собі виражатися незовсім пристойно!( а там стояли і діти і дівчата..., поваги ніякої, якщо ти взяв на себе таку відповідальність, то стримуйся( будь людиною))!!!

- одним учасникам незрозуміло як рахували, інших взагалі нерахували, таке враження склалося, що всі учасники приїхали з різних країн, і організатори їх ніколи в очі небачили, і вносили в якісь інші категорії!

- першого учасника випустили взагалі без ввімкненого сикундоміра на фініші!

- незрозумілісь стартових номерів( 8, 37,11, 56,3) треба було на кожну категорію виділити номери попорядку( 1-10, друга 11-30 іт.д.!)а то всі толпилися на старті, незнаючи порядку старту і вслуховувалися: чи не я зараз?!

а так все інше пристойно!

хочу подякувати за організацію гонки, і надіюсь на слідуючій будуть виправленні всі недоліки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби поважні гонщики не заважали організаторам, не було б ні матюків, ні плутанини , ні того хаосу ;) Коли суддя заповняє протоколи, дає старт чи приймає фініш з секундоміром та списками у руках, а до нього лізе із дурнуватими питаннями хтось його відволікає, хочеться цьому ******* сказати, щоб ішов він ** ***** і ***** ****** не ******, ****** ******, тому що він заважає ******. Іноді не стримуєшся, буває :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто без ввімкненого секундоміра не поїхав і не міг поїхати. Людина на старті "запускала" людей через кожну хвилину. А весь час враховувався на ноуті, який стояв в палатці.

Секундоміри старту і фінішу були синхронізовані задовго до того, як почалася гонка.

Ми фіксували час старту, а на фініші фіксували час фінішу. А потім вже вираховувався час "в дорозі".

До речі саме тому багато з тих, хто фінішував після 12 години (о 12:30 наприклад), були впевнені, що 12хв 30сек - це час їхньої поїздки. Що зовсім не так.

І саме тому перший учасник, який стартував о 11:31 та приїхав об 11:48 (час фінішу беру умовний, бо не пам'ятаю точного), і вирішив, що секундомір не працював, оскільки час 11 хв - це дуже закруто для вела на 10км.

Тому ситуація з вимкнутим секундоміром - надумана. Все чітко фіксувалося.

Всі, кому було не зрозуміло, як рахували - підходили після нагородження і мали змогу подивитися на протоколи в електронному вигляді.

Ми їх залюбки показували усім охочим та пояснювали, що до чого.

Після цього абсолютно у всіх, хто цікавився, питання відпали.

Номери.

Оскільки відразу реєструвалося по 3-5 учасників, то важко було видати номера по категоріям. Тому випускали в тому порядку, якому люди були зареєстровані.

Порядок дійсно був відомий тільки тому, в кого був в руках протокол. + Спочатку вирішили пустити мтб а потім шосери. Через це - також порушився порядок номерів.

Хоча згоден, тут треба продумати біль зрозумілу та послідовну схему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гонка сподобалася, все пристойно!

але - вразила кількість Матюків, як на Старті, так і при підбитті результатів!

Людина яка давала старт раз за разом дозволяла собі виражатися незовсім пристойно!( а там стояли і діти і дівчата..., поваги ніякої, якщо ти взяв на себе таку відповідальність, то стримуйся( будь людиною))!!!

ПІДТРИМУЮ НА РАХУНОК МАТЮКІВ - ЦЕ НЕ ЗАКРИТИЙ КЛУБ, І ДОСИТЬ БАГАТО ДІТЕЙ ТА НОВИХ УЧАСНИКІВ, - МЕНІ СВОЮ ДИТИНУ ЯКОСЬ НЕ "ЗРУКИ" ПРИВОДИТИ В ТАКУ ХАМСЬКУ АТМОСФЕРУ. Я ДИВЛЮСЬНА ЦЕ ДІЙСТВО ТРОХИ З ІНШОГО БОКУ, А ЛЕ ДІТИ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анонимно гадить -в семье не без урода((ну куда ж без NeGaTivа).

Ура! Праздник получился. :smile-zachot:

57 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! человек откатавших - никто не ожидал такого интереса.

Жаль , что Леди с Велопати не собрались...

Планы: есть предложение провести подобную гонку в конце сезона, можно будет сравнить свои результаты, увидеть динамику. И канешно будет обсуждение про делением на категории (пока все обдумывайте).

Спасибо всем участникам и группе поддержки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі, кому було не зрозуміло, як рахували - підходили після нагородження і мали змогу подивитися на протоколи в електронному вигляді.

Ми їх залюбки показували усім охочим та пояснювали, що до чого.

Після цього абсолютно у всіх, хто цікавився, питання відпали.

Коли протоколи в електронному вигляді будуть показані на сайті? бо подивитися в день змагань змоги не було...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анонимно гадить -в семье не без урода((ну куда ж без NeGaTivа).

нерозумію, чому конструктивна критика у вас особисто називається ГАдить???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто без ввімкненого секундоміра не поїхав і не міг поїхати. Людина на старті "запускала" людей через кожну хвилину. А весь час враховувався на ноуті, який стояв в палатці.

Секундоміри старту і фінішу були синхронізовані задовго до того, як почалася гонка.

Ми фіксували час старту, а на фініші фіксували час фінішу. А потім вже вираховувався час "в дорозі".

До речі саме тому багато з тих, хто фінішував після 12 години (о 12:30 наприклад), були впевнені, що 12хв 30сек - це час їхньої поїздки. Що зовсім не так.

І саме тому перший учасник, який стартував о 11:31 та приїхав об 11:48 (час фінішу беру умовний, бо не пам'ятаю точного), і вирішив, що секундомір не працював, оскільки час 11 хв - це дуже закруто для вела на 10км.

Тому ситуація з вимкнутим секундоміром - надумана. Все чітко фіксувалося.

Всі, кому було не зрозуміло, як рахували - підходили після нагородження і мали змогу подивитися на протоколи в електронному вигляді.

Ми їх залюбки показували усім охочим та пояснювали, що до чого.

Після цього абсолютно у всіх, хто цікавився, питання відпали.

Номери.

Оскільки відразу реєструвалося по 3-5 учасників, то важко було видати номера по категоріям. Тому випускали в тому порядку, якому люди були зареєстровані.

Порядок дійсно був відомий тільки тому, в кого був в руках протокол. + Спочатку вирішили пустити мтб а потім шосери. Через це - також порушився порядок номерів.

Хоча згоден, тут треба продумати біль зрозумілу та послідовну схему.

1, секундоміри: можливо це почув один я, але коли поїхав перший учасник, суддя на старті довго і голосно лаявся, типу (що так тяжко вкл. секудномір, він уже поїхав давно а ви там соплі жуєте)не дослівно, але передає суть ( ці слова по телефону в адрес судді на фініші!!!)то яка може бути синхронізація?

2. лайка в сторону суддів в палатці, які нечули суддю на старті!!! та Мля.... який номер? та Мля... такий то!!! Мля ... в рацію нечути?!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нерозумію, чому конструктивна критика у вас особисто називається ГАдить???

Потому что новосозданный NeGaTiv (читай АНОНИМ), и не критика- а именно негатив! ( писать о том, о чем понятия не имеешь- просто способ обратить на себя внимание любой ценой. До споров с анонимами просто не опускаюсь)

Кто сомневался в результатах- тот подходил и выяснял, смотрел, уточнял.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1, секундоміри: можливо це почув один я, але коли поїхав перший учасник, суддя на старті довго і голосно лаявся, типу (що так тяжко вкл. секудномір, він уже поїхав давно а ви там соплі жуєте)не дослівно, але передає суть ( ці слова по телефону в адрес судді на фініші!!!)то яка може бути синхронізація?

2. лайка в сторону суддів в палатці, які нечули суддю на старті!!! та Мля.... який номер? та Мля... такий то!!! Мля ... в рацію нечути?!!!

Я не зовсім розумію суті мови. Ви учасник, який не задоволений результатами? Чи у вас є дійсно грунтовний доказ того, що чийсь час було неправильно підраховано?

Ви говорите у розрізі "а я чув", "а комусь здалося".

Безпосередній організатор вивісить протоколи - і у вас буде змога конкретно спробувати довести свої претензії. А поки що - то пуста мова.

Але поясню ще раз, чому помилок не могло бути бо:

1. Секундоміри старта і фінішу було синхронізовано заздалегідь. Не по рації, не по телефону, а безпосередньо в палатці.

2. Спочатку дійсно планувалося зробити все дуже "круто" - рація і інтерактивність. Але як виявилося, в рацію толком нічого не розібрати, коли поруч їдуть

машини і дме вітер. І тому після старту другого учасника ми швиденько організували "живу" передачу інформації. Зауважте, що при цьому не затримали гонку на 20 хвилин, щоб подумати, що робити, підстроїти рації, використати мобілки

або ще щось. А все швидко організували на ходу.

3. Дійсно 2 перших номери в палатці не було чути. Хоча був фіксований час виїзду, бо з палатки видно старт. Але ж як і було сказано, ми спеціально продумали варіант надлишковості інформації. І тому по інформації безпосередньо зі старту, що номер такий-то поїхав 7 хвилин назад, а номер такий-то поїхав 9 хвилин назад, - ми могли абсолютно точно перевірити час старту учасників і без помилок занести його в таблицю гонки.

(що так тяжко вкл. секудномір, він уже поїхав давно а ви там соплі жуєте)не дослівно, але передає суть ( ці слова по телефону в адрес судді на фініші!!!)то яка може бути синхронізація?

Суддям на фініші нічого стартувати не треба було. Абсолютно. Їм треба було точно фіксувати час фінішу, за секундоміром, який був давно запущений.

Їм навіть не треба було знати, що хтось поїхав. А просто зафіксувати час перетину фінішу. Вони могли взагалі сидіти в танку і без будь-якого зв'язку і від того результати менш точними не стали би.

Тому швидше за все ви собі додумали щось. Власне я був в палатці і цього не чув. Тому не буду сперечатися, але суть такого дзвінка була б абсолютно незрозумілою.

Ви шукаєте або шукали проблеми там, де їх якраз таки не було - підрахунок вівся чітко. Хоча певні висновки для себе ми зробили і іншого разу врахуємо те, над чим навіть не задумалися попереднього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ех, при нинішніх то технологіях. Анонімно щось написати на якомусь форумі, фактично не реально :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Результати будуть чи ні!!?? Хоча б дайте відповідь! не ігноруйте запитання людей...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1, секундоміри: можливо це почув один я, але коли поїхав перший учасник, суддя на старті довго і голосно лаявся, типу (що так тяжко вкл. секудномір, він уже поїхав давно а ви там соплі жуєте)не дослівно, але передає суть ( ці слова по телефону в адрес судді на фініші!!!)то яка може бути синхронізація?

2. лайка в сторону суддів в палатці, які нечули суддю на старті!!! та Мля.... який номер? та Мля... такий то!!! Мля ... в рацію нечути?!!!

Я не зовсім розумію суті мови. Ви учасник, який не задоволений результатами?

Здається, відповідь саме у цьому. :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто сомневался в результатах- тот подходил и выяснял, смотрел, уточнял.

Я наприклад, підступитися і взнати чи уточнити результати не зміг, пробитися через толпу між собою знайомих велосипедистів було вкрай важко (я новичок і приймаю участь вперше), тому поїхав додому з думкою, що подивлюся результати на борді... я читав, що результати є в електронному вигляді, то не вже так важко їх викласти сюди!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я наприклад, підступитися і взнати чи уточнити результати не зміг, пробитися через толпу між собою знайомих велосипедистів було вкрай важко (я новичок і приймаю участь вперше), тому поїхав додому з думкою, що подивлюся результати на борді... я читав, що результати є в електронному вигляді, то не вже так важко їх викласти сюди!?

А от це вже конкретна мова по суті і без ігр в анонімів.

Тут з вами погоджуюся. Нажаль, цього разу єдиним виходом було лише дочекатися поки натовп дещо розійдеться. Згоден, що новачку морально було важко

впоратися з купою знайомих між собою велосипедистів. Хоча все ж таки було 2-3 людини, які підходили до нас, коли навкруги було вже пусто.

Наступного разу цей момент буде обов'язково враховано.

Результати є в ел. вигляді і обов'язково будуть тут - трішки зачекайте. На разі швидкість їх обнародування залежить не від мене (

.......................

А знаєте, як було важко посидлати на..куй... знайомих між собою. велосипедистів, які навіть не залежно від віку.. (від 15.. до тих кому за 50..) вважали просто за НЕОБХІДНЕ взнати свій результат тут і вже.))))))) І сміх і гріх... чессслово.. але це допомагало.. як не дивно..)))))) Каюсь .. що на знайшов інших слів і не переключив їхню увагу.. на щось інше.

Lexx

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...