Перейти до змісту

Біля «Там Таму» потрібен підземний перехід, - ДАІ


Korting

Рекомендовані повідомлення

єдине що може хоч якось притормозити наших людей від керування з порушеннями правил та у нетверезому стані - це серйозний штраф та публічні громадські роботи - типу прибирання на театральній площі та біля цум чи ТАМ-ТАМ у спеціально розфарбованій формі- щоб відрізнявся написами типу "я порушник ПДР" - найбліьше такі люди бояться втратити свою "репутацію" перед іншими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 86
  • Створено
  • Остання відповідь

Який я там злий, я за справедливість просто, ну якщо вам пофігу що люди ставлять авто своє там де діти граються, чи фафакають як скажені коли бабка мєдлєнно йде по переході, і так далі, то нехай я буду злий.

Чи вчора переходив з мамою на зелене світло широку дорогу до церкви, а якесь чмо на джипі так їхало, що маму єлє видьорнув з під того джипа, а якби я завтикав трохи, так і хотілося піти в цервку (поряд) і поставити свічку за упокой його душі грішної.

І де тут злость? Чи якщо я вийшов у двір, а там стоїть авто так, що не пройти не проїхати, і хочеться нацарапати йому на капоті не пристойне слово, то я злий після цього? Чи це все тому що у мене авто нема, чомусь деякі в кого є авто, ставлять його так, щоб інші могли припаркуватись, і в дворі їдуть так повільно, щоб не збити нікого, просто їх виховали так думати не тільки про себе, а й про оточуючих теж людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MACCEN, а може зробимо простіше? Перебіг дорогу - Штраф 1000 грн. Перебіг дорогу в друге - 10000 грн, перейшов дорогу на червоний чи в не дозволеному місці - шраф 50000 грн, вдруге - закрити на 15 років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які штрафи? По ребрам дубинкою, по сраці 5-7- разів, щоб не сів взагалі днів 10, не те, що за кермо!

Розмір штрафу не вплине на порядошність водіїв.

Нічого особистого, але якщо правила порушить твоя жінка? Її теж дубинкою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згоден, щоб пішоходи ходили по зебрі, я сам так переходжу дорогу.

Але якби водії їздили по правилам, і не перевищували допустимі швидкостя, тоді б аварій було б менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які штрафи? По ребрам дубинкою, по сраці 5-7- разів, щоб не сів взагалі днів 10, не те, що за кермо!

Розмір штрафу не вплине на порядошність водіїв.

Нічого особистого, але якщо правила порушить твоя жінка? Її теж дубинкою?

Не потрібно сприймати все буквально. Звісно, що жінку дубинкою бити (та й взагалі жінку бити) - справа остання. Є більш гуманні, але не менш образливі методи впливу. Позамітати вулицю днів 20.

Мова йде про злісних порушників ПДР. Подвійна суцільна. Червоне світло. Ігнор сигналу семафора (з/д переїзд). Суттєве перевищення швидкості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MACCEN,мені цікаво ,чим пенсіонери оплачували б Ваші штрафи ?

от скажіть ,чому мене навіть водії джипів пропускають на пішоходних переходах та інколи поза ними?

В таких випадках я посміхаюсь і махаю рукою водію . Часто вони усміхаються у відповідь .

Відбувається обмін позитивними емоціями ,хоча водій міг би сигналити і кричати ,чого перебігаю дорогу в недозволеному місці

Бувало ,на пішоходному пронісся Х5 з молодиками,які й не думали зупинятися . Я про себе подумала , певно хлопці поспішають,хай їдуть...

І не обзиваю їх покидьками і не хочу заподіяти шкоду їх автомобілю...

Треба людей любити і тоді на Вашому шляху навіть в джипах будуть хороші і порядні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MACCEN,мені цікаво ,чим пенсіонери оплачували б Ваші штрафи ?

100% :) От дядько з села приїхав на своєму 35-річному "москалику", зазівався серед потоку машин, і (ЧИСТОВИПАДКОВО, НЕ СПЕЦІАЛЬНО) порушив правила.

Навіть, якщо він 10 таких "москаликів" продасть - штрафу він не оплатить.

Я ж казав, це так - поговорити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, конечно, можно бы сделать как в цивилизованных странах - штраф пропорционален доходу. но только там еще и доходы декларируют, а несколько лет "тимчасово непрацюючий" на лексусе не ездит через сплошную по встречке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"тимчасово непрацюючий" на лексусе

А я про що писав, коли згадував дубинку та сраку ребра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На думку депутата, в цьому мiсцi «постiйно тривають ремонтi роботи, пов’язанi з проривом гiдроiзоляцiї, виникають пожежi, вiдбуваються розломи дорожнього покриття та протiкання пiдвалiв театру»

та буде там перехід, не переживайте

І штрафи зробити такі, проїхав на червоне штраф - 50 тисяч гривень, зловили в друге, забрали права на три роки. От і думай чи стоїть на червоне шпарити чи то почекати просто.

http://www.youtube.com/watch?v=j96Yaw91r5g

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почали з переходи, говоримо про культуру водіїв та пішоходів :)

Декілька знайомих, однокурсників під час навчання були по обмінних програмах в Канаді. Канада має мереж доріг, які пересікають країну з півночі на південь та зі сходу за захід. Стан доріг класний. Населення в 2 рази менше ніж в України.

Ідуть мої друзі в новенькому джипі в радіусі 30 км нікого, і думаєте канадець перевищив? Ні їде максимум скільки дозволено!

Не вірю я в те, що не можна їздити не порушуючи правила в України. Пішоходи те ж саме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як ви відноситесь до 15% податку на валютообмінні операції?

Додано: невже ви ще вірите у те що метод кнута (обдираловкі) працює в найшій країні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Штрафы ввести в виде % от рыночной стоимости на авто нарушителя. 5% от лексуса явно будет достаточной суммой дабы стать уроком даже для мажора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну в Рівному майже весь центр має підземку. Вот туда можна цветочніків засадити...

Чи є пiдстави говорити про можливу техногенну катастрофу у Рiвному, через будiвництво у центрi мiста пiдземного торгового центру та висотного офiсно-торгового комплексу бiля готелю «Україна», дослiдить спецiальна депутатська комiсiя, яку очолив депутат Рiвнеради Любомир Гладун.

Про це йшлося сьогоднi пiд час засiдання сесiї Рiвнеради.

Саме таке розпорядження дав очiльник мiста Володимир Хомко. Пiдставою для такого рiшення став виступ на сесiї Рiвнеради депутата Олександра Лащука.

На думку депутата, в цьому мiсцi «постiйно тривають ремонтi роботи, пов’язанi з проривом гiдроiзоляцiї, виникають пожежi, вiдбуваються розломи дорожнього покриття та протiкання пiдвалiв театру». А щодо висотної новобудови бiля готелю «Україна», то депутат вважає, що вона «побудована всупереч здоровому глузду, моральним нормам та християнським традицiям вище хрестiв Свято-Воскресенського собору».

Попередньо мiсцевi журналiсти неодноразово повiдомляли про трiщини в асфальтi, якi виникли над пiдземним торговим центром у Рiвному.

Джерело

Були в декого "мислі" побудувати підземний торговий центр (перехід) на Театральному майдані.

Думаю це призведе до руйнації Собору, Бім-Бому, театру, й можливо, ЦУМу.

І ніякі ПДР тут не врятують...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю це призведе до руйнації Собору, Бім-Бому, театру, й можливо, ЦУМу.

лишь бы не театра...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були в декого "мислі" побудувати підземний торговий центр (перехід) на Театральному майдані.

Думаю це призведе до руйнації Собору, Бім-Бому, театру, й можливо, ЦУМу.

І ніякі ПДР тут не врятують...

Це все вимагає серйозних досліджень, розрахунків, розроблення і витримання технології проведення робіт. Якщо все будуть робити кваліфіковані працівники, то може обійтися і без руйнації. У великих містах метро підземлею будують і нічого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от скажіть ,чому мене навіть водії джипів пропускають на пішоходних переходах та інколи поза ними?

А Ви не здогадуєтесь :) ? Я б Вас те ж пропускав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та буде там перехід, не переживайте :_04:

те що він там передбачений це добре, але чи виконають його? спочатку потрібно було їх нагинати за перехід а вже тоді давати добро на будівництво інших обєктів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Штрафы ввести в виде % от рыночной стоимости на авто нарушителя. 5% от лексуса явно будет достаточной суммой дабы стать уроком даже для мажора.

І тут оценщікам пішла масть!... :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

те що він там передбачений це добре, але чи виконають його? спочатку потрібно було їх нагинати за перехід а вже тоді давати добро на будівництво інших обєктів.

Виконають. схочуть бабло відмити - виконають.

P.S. фінансування має відбуватися з частковим або 100% залученням держ. коштів. :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:wub: MACCEN , не тільки я помічаю,що Ви злий ))) :boks:

так і хочеться Вам щось подарувати з позитивної психології

p.s. впевнена,що від Вашої злості Вам і попадуються на шляху безсовісні і такі ж злі люди,тільки з грошима

по Вашим постам в мене складається враження, що Ви їм заздрите :0161:

Дуже приємна і привітна людина, А мені по вашим постам здається, що ви зазнайка і не можете своєму зазнайству знайти ціну.

p.s. впевнена,що від Вашого зазнайства Вам і попадуються на шляху безсовісні і такі ж зазнаїсті люди,тільки з грошима

по Вашим постам в мене складається враження, що Ви їм заздрите :0161:

Тому не варто переходити на особистості, бо про вас теж багато можна чого придумати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kusya , думайте на здоров'я

а де твоя пожружка oxana ? давно її гамнопости не попадалися на очі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kusya , думайте на здоров'я

а де твоя пожружка oxana ? давно її гамнопости не попадалися на очі

ой, а де ж ваш весь позитив подівся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...