Перейти до змісту

Біля «Там Таму» потрібен підземний перехід, - ДАІ


Korting

Рекомендовані повідомлення

Kusya , думайте на здоров'я

а де твоя пожружка oxana ? давно її гамнопости не попадалися на очі

ой, а де ж ваш весь позитив подівся

ви не відповіли на питання :_04: продовжувати спілкування з Вами бажання не маю !

хай щастить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 86
  • Створено
  • Остання відповідь

Kusya , думайте на здоров'я

а де твоя пожружка oxana ? давно її гамнопости не попадалися на очі

ой, а де ж ваш весь позитив подівся

ви не відповіли на питання :_04: продовжувати спілкування з Вами бажання не маю !

хай щастить!

то навіщо задавати питання, якщо немаєте наміру спілкуватись. Це те саме, що всім писати про позитив, але кожного діставати, за якісь не прийнятні для вас речі. Наприклад: бо вона не носить платішко Луї Вітон, чи туфелькі від Діор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

придурки. Надземні треба будувати, як в туреччині, а не підземні.

Замість одного підземного можна зробити декілька надземних.

Звичайно вони мають максимально простіі зручні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імхо, в місті краще підземні. Надземні переходи дуже змінюють міський ландшафт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаємо, що говорить Єрємєєв: «Якщо будівництво PortСity буде виходити на фінішну пряму, то і підземний перехід буде збудований. І для цього нам міста не треба. Головне, щоб не заважали».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Якщо будівництво PortСity буде виходити на фінішну пряму, то і підземний перехід буде збудований. І для цього нам міста не треба. Головне, щоб не заважали», – розповів Ігор Єремеєв.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прочитав я все і зробив висновок - що ніхто нікого не заставить робити все так як в законі пише і лише тому що ті ж закони порушуть найвищі посадові особи(президент включно) і тому немає кому контролювати все це - одним словом корупція і кумовство.

ПС: я сам пішоход і в 99% йду на пішоход і дивуюся коли люди переходять дорогу в інших місцях причому потім йдуть в сторону пішоходу - от так от.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.Єрємєєв зобов'язаний зробити перехід біля там-таму,так прописано в дозволі на будівництво порт-сіті.Так шо це не його добра воля,а виконання умови,яку в свій час поставила міськрада.

2.А перехід біля цуму міг збудувати Палиця,але тзов Магніт,яке орендувало площу,не уступило свої права,а в самих грошей будувати немає,хоч ащороку на оренді влітають в круглу сумму(цікаво куди місто направляє ці кошти?)

3.Я неодноразово висловлювався про те,що краще нам спуститись з небес на землю і дійсно будувати надземні переходи,там де це вкрай необхідно(біля променя,біля гостинця).Це значно швидше і дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я неодноразово висловлювався про те,що краще нам спуститись з небес на землю і дійсно будувати надземні переходи,там де це вкрай необхідно(біля променя,біля гостинця).Це значно швидше і дешевше.

Воно то так, але на надземному переході торгових площ не наставиш, а у підземному можна. І у наших "підприємців" діє принцип: "І сам не гам, і Вам не дам", от того і простої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...