Перейти до змісту

"Падіння" дитячої гойдалки на Ювілейному


carlzeiss

Рекомендовані повідомлення

sweetlena, ріспект за вловлені саме такі кадри, де не видно обличчя "таточка"! =)

Дрім, тільки чесно, ти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

сьогодні спостерігала отаку картину

ЯК??? можна таку маленьку дитину катати так, як той папашка??? Навіть якщо гойдалка супер-пупер...

А в нас малому навпаки завжди подобалось чим сильніше розгойдуватись. То від дитини залежить. Наш чуть сонечко не крутив на гойдалках :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ржу німагу.

Табір поділився на 2,5 сторони.

1- Ктота да віноват, ісчем віновного і апсіраєм. На болеє не дієздатні.

2- Дядя Вася не віноват, віноваті "смотрящіє" за детішкамі. Тоєсть пункт 1.

0,5- Ну і чо, зламалась, всьо ламається.

Папечатать тутка - а там цепами, а там слідкують і т.д. - вот і песдуйте слідкувать і цепкі вешать кожний вечір, і снімать кожний ранок, буде вам закалка от параної.

От вже сцуко, СССР німа, стучать німа куда, тепер по форумах жжужать жужалкі. Рапотать негри. Понеділок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ржу німагу.

Табір поділився на 2,5 сторони.

1- Ктота да віноват, ісчем віновного і апсіраєм. На болеє не дієздатні.

2- Дядя Вася не віноват, віноваті "смотрящіє" за детішкамі. Тоєсть пункт 1.

0,5- Ну і чо, зламалась, всьо ламається.

Папечатать тутка - а там цепами, а там слідкують і т.д. - вот і песдуйте цепкі вешать і слідкувать. От вже сцуко, СССР німа, стучать німа куда, тепер по форумах жжужать жужалкі. Рапотать негри. Понеділок.

Фу як тупо і грубо!

Бажаю, щоб у твоїх дітей гойдалки ніколи не ламались!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ржу німагу.

Папечатать тутка - а там цепами, а там слідкують і т.д. - вот і песдуйте слідкувать і цепкі вешать кожний вечір, і снімать кожний ранок, буде вам закалка от параної.

Параноєю не страдаю.

І якось завжди пам'ятаю, що "сміється той, хто сміється останнім".

Життя ж воно таке... гойдалки, іграшки, діти, внуки... НІКОЛИ не знаєш ХТО ДЕ впаде...

Удачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НІКОЛИ не знаєш ХТО ДЕ впаде...

+1

і ніколи не знаєш, хто саме допоможе встати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І якось завжди пам'ятаю, що "сміється той, хто сміється останнім".

Ось і не мішайте дермецо с канхфеткамі. Подія відбулася, качелька в гафно, ржут оставшиеся довольни - то ість я.

Кури тупиє, качелькі ламаються, собачкі кусаються, машинкі бризгають калюжкамі, гріпус бродіт. Сідіте в курятніке і клювом по клаве кудахкаєте. А дело добре зделать, то нікак. Все такі куріні лапи не рукі роботящі. Пасему імел я Вас в віду, в віду бездіяльності. А по форумам трещать ет ваш удел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені от цікаво чого VeryFate, хоч і в грубій формі, але правий, а все-одно П$#@#ш не припиняється??

А все просто - українці виховані в СССР і в його еволюції розпаду. Тоді було типу "малчать раби", довольствуйтесь що живете і якимись там благами. Відповідно до тепер 95% мовчать.

В мене питання: а коли кожен з Вас індивідуально чинив опір системі, яка конкретно з Вами вчинила неправильно??

Що заважає одразу подати в суд на неналежний стан і як наслідок травму?? чи накатати на маршутчика який щойно устроїв перегони із-за 10-ки грн і мало не спричинив ДТП з 10-ми людей на борту?? Чи на Там-Там коли Ви купили/відкрили, а там кака :closedeyes: Отож і далі мовчіть, вдівайте самий дешевий кітай, їжте хімію, живіть в конурках і далі жалійтеся в жилетку друга/подруги чи ЖЖ. :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сідіте в курятніке і клювом по клаве кудахкаєте. А дело добре зделать, то нікак. Все такі куріні лапи не рукі роботящі. Пасему імел я Вас в віду, в віду бездіяльності. А по форумам трещать ет ваш удел.

Я своїм діткам купила качельку. Це раз.

Два. Я не написала якоїсь утопічної ідеї. А лише про те, що бачила і що працює.

3.Качелька знаходиться в іншому кінці міста відносно мене, тому я там робити нічого не планую. А лише протрЄщала на форумі з надією, що хтось скористається ідеєю (вважаю це добрим дЕлом).

4.Відносно клюва і клави - ми, в даному випадку, один від одного нічим не відрізняємся :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все мы в душе дети :) И что тут плохого если какой-то дядька покатается или тётка на качельке???

Или все типа мол стукнуло 18 и взрослые, ни тебе в снежки поиграть, ни тебе на качельке покататься?

Валенки те, кто их проектирует вообще? А что так сложно или так уж затратно трубу потолще взять и сварить по человечески, чтобы не сломалась?

А то качели уже и на замок и так дальше, так давайте парки тоже будем закрывать чтобы там под кустами нужду по вечерам не справлял никто :) смешно реально!

Просто взять и спроектировать качелю чтобы выдерживала 300 кг живого веса, и все, просто оправдываете тех, кто через одно место их делает, посмотрите во дворах какие качели ставят? Острые углы, и так дальше, что может ребенок просто бежать споткнуться и удариться об качельку.

Почему-то еще есть старые качели прошлого и ничего катают и взрослых, и детей, и не ломаются.

Songoku - причем тут воспитание? Кого-то устраивает что маршрутчик едет быстро, потому как опаздывает на работу и пофиг что там случится, абы успеть. Едим химию, так это же к нам завезли с запада :) к нам еще привезли "моду" на розовых, голубых и так дальше. Кушем то, что кушаем. И в догонку, кто сможет позволить себе купить например 100% натуральное мороженное, которое стоить будет за 50 гр. гривен так 35 как минимум??? Почему покупают газировку, потому что дёшево, почему покупают не Айофон, а Китайфон, потому что дёшево. Денег нету у народа, или снова революцию делать? На майдан? За светлое будущее: Ю, Я, А, Б, В и так дальше где нету слова "народ" :)))

Почитайте историю посмотрите кто делал революцию и за какие "шиши", матросики то все решили, а у власти ни одного матроса, те же белые, которые перекрасились в красных раньше белых :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что так сложно или так уж затратно трубу потолще взять и сварить по человечески, чтобы не сломалась?

...

Почему покупают газировку, потому что дёшево, почему покупают не Айофон, а Китайфон, потому что дёшево.

Продовжу:

Почему покупают именно такие качели, а не качественные и надежные, легко выдерживающие 300кг?, потому что дешево...

Думаю це і є відпровідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Songoku - причем тут воспитание? Кого-то устраивает что маршрутчик едет быстро, потому как опаздывает на работу и пофиг что там случится, абы успеть. Едим химию, так это же к нам завезли с запада :) к нам еще привезли "моду" на розовых, голубых и так дальше. Кушем то, что кушаем. И в догонку, кто сможет позволить себе купить например 100% натуральное мороженное, которое стоить будет за 50 гр. гривен так 35 как минимум??? Почему покупают газировку, потому что дёшево, почему покупают не Айофон, а Китайфон, потому что дёшево. Денег нету у народа, или снова революцию делать? На майдан? За светлое будущее: Ю, Я, А, Б, В и так дальше где нету слова "народ" :)))

Почитайте историю посмотрите кто делал революцию и за какие "шиши", матросики то все решили, а у власти ни одного матроса, те же белые, которые перекрасились в красных раньше белых :)

Ага краще на роботу доїхати мертвим. Чи наприклад з роботи бігом їхати в лікарню, бо дітки попали в аварію із-за маршрутчика, а точно такеж, тільки медик, нічого не робить, бо йому зарплату малу платять, а те що в дітей є батьки з грошима, атрофірований мозг вже не бачить. Чи Ви скажете що в нас не так? Можете не доказувати всі прекрасно знають як у Нас все!!!! :0123:

Особисто почав я з малого: - хотів вчитися, а не тут то навіть якщо все знаєш і зробив, тобі не приймають і ходиш до останнього дня. А чого? Що не хватає тих 80-90% що ходять туди задля гордого ВО і студенського життя?. :g05:

А щодо хавчика і всього іншого. Якби не було попиту не було б пропозиції, за таку ціну як в нас хімія, в Європі натуралка, техніка теж для нас як для нелюдей 3-тя зона, а ціна на неї вища ж. А чому тому що шукаємо де подешевше поголовно, а це в сумі дає сплошне дешеве дно за ціною нормального. А зараз набагато важче вийти на натуралку ніж на початку! :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як все пагано. Бла бла бла. Їдьте за кордон. І все. Або стуліть пельку і робіть добре тут. Своїми руцями. Ніхто не застрахований від нещасного випаку. А вас послухати то якщо дитина захвоіла, поранилася і т.д. то батьки неуважні і взагалі. Згадайте власне дитинство, за вами так дивилися? Я взагалі практично на вулиці виросла і нічого - нормально.

А на рахунок совка то взагалі маячня. Раби. Тьху на вас. Підійди і скажи своїй мамі/татові - ти раб системи. Ми всі раби з цієї точки зору. Я от без компа не можу прожити довше як тиждень, а без солодкого довше як 3 дні. Я раб звички. Легше звинувачувати систему, дядю Васю і т.д.

П.С. Терпіти не можу розмов про те, як у нас тут все пагано. Тобі пагано? Зроби так, щоб було добре. Не можеш зробити - шукай причину в собі.

П.П.С. Ми всі в матриці. Чи не так?

П.П.П.С. у нас теж своя качелька і своя пісочніца і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почему покупают именно такие качели, а не качественные и надежные, легко выдерживающие 300кг?, потому что дешево...

Дорого воно стане коли чиясь дитина травмується на таких качелях, а батьки виявляться не лохами, які ведуться на таблички аля "адміністрація не відповідає ні за технічний стан качелей, ні за речі в камері схову", і нагнуть дуже розумну адміністрацію на нормальну сумму.

Чим відрізняється та гойдалка від "веселих гірок" біля Там-Тама? Чому допускають до експлуатації такі качелі і такі атракціони? Відповідати не потрібно. Може встановили б гільотину поряд, нехай дітки пограються? Адміністрація все одно ні за що "відповідальності не несе".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власники качель біля Там-Таму зрозуміли, що на лучанах їм багато не заробити...Нарешті спакували свої чемодани!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) На западе давно в офисах стоят камеры, даже в туалетах, и никто не "жужжыт" :)

А системы контроля за опозданиями, для чего? Для эффективной работы думаете? Чтобы мол рационально проводили люди время на работе?

Нет - это скрытая форма рабства тебя в рамки загоняют. И делают так, чтобы ты жил в постоянном стрессе.

В Швеции например в одной компании "борятся" например с опозданиями очень просто :)

Если рабочий день например на 8:30, то если вы придете на 7:30 вы на халяву (за счет фирмы) сможете позавтракать. Если вы останетесь после работы дольше, то опять же вы сможете бесплатно поужинать. Есть альтернатива всегда, и как правило если тебя не напрягают за опоздания, нету стресса опоздать, соответственно само собой планируется так время чтобы приходить вовремя.

Народ не ищет что по дешевле, народ ищет то, что может реально себе позволить на свои доходы.

PS: Лучше пусть поставят несколько качелей качественных, и будут за ними следить, чем сто не качественных. Да и у нас весь дизайн и проекты, такое ощущение что архитектор главный или со вкусом у него слабо, или взятки берет полным ходом, потому как такие в городе "творения" строят и ставят что диву даешься. Например, лавки, почему ставят такие что не удобно сидеть на них, специально чтобы не засиживались :) и так дальше. Все направлено для того, чтобы поставить галочку "вот мол я какой хороший, купил за 2000 грн. качельку или лавочку, теперь целуйте меня везде и дайте мне скидку на аренду муниципальной собственности" и так дальше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В СССР було тільки одне: працюй і будеш мати бабло/папірці, а не блага і можливості. Мовчи і думай правильно і за тобою не приїде Воронок. Хочеш більшого? А в нас всі рівні і твоє більше пахне проблемами.

А батьки прекрасно самі порівнюють. І я думаю що більшість хочуть назад у Совок, бо зараз вони представлені самі собі і ніхто за ручку від ясель до могили не веде. Немає розуміння що робити! А Совку потрібні були несвідомі-виконавці(раби яких ох як багато полягло просто так), да наші батьки побудували Велику співдружність держав, але що вони отримали взамін???.....

Варвар я не думаю що якби щось з твоєю донькою сталося, ти б потім не рознесла все що бачила? Я б вчинив так само!

Проблема в іншому Ми, українці неробимо нічого, навіть якщо це вимагає мінімум зусиль, поки нас жарений півень в сраку не клюне, але тоді вже пізно!!!! Мало того Ми навіть після такого не вчимося.

2MACCEN

Згоден.

В Європі в північних країнах,бо південь я слабо бачу Європою, якщо ти не куриш і займаєшся спортом, тебе приорітетніше візьмуть на роботу і нададуть бонуси, а от курящому навпаки. Ведеш активне соц. життя, дбаєш про добробут свого району, на тобі ще пільги і переваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Songoku - мені б зараз хто дав би нехай "хрущовку" я б собі ремонт зробив би, і жив би припєваючи.

20 років нікого ніхто не вчить, ні в школі ні в садочку, ні тимпаче в інститутах. А 20 років це вже реально покоління.

Історія з життя: тьотка забирала свого внука з уроків (він там ходив на якісь там курси для малих, мала школа якась там, йому десь 4 роки), і він спускався по сходам, і якісь з його ж компанії його пхнув так, що той ледве за перила схопився щоб не впасти. Тітка малому каже тому культурно (вона вчителька сама), "ти ж дивись куди біжиш і не пхайся, а то він чуть не забився". До того приїхав папік тіпа такий підкручений слєгка, малий сказав йому що та зля тьотка його образила, так той папік почав скакати до тьотки. Дійшло до того що вона передзвонила до свого сина, і вийщло так, що крутий на крутішого попав. Той папік сразу забрав малого поки ще не получив по гриві.

Мораль історії: який синок виросте в такого папіка, що сам скаче до старших не розібравшись у справі. А якби у неї не було такого сина, то побив би її просто і пішов би, бо він тіпа там "підкручений" трохи. От таке суспільство зараз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную учасникам дискусії вирішити озвучену проблему нашого міста.

Проводите інспекцію дитячих гойдалок у ваших районах, на предмет тріщин зварних швів та недосконалості(небезпеки), на вашу думку, конструктиву гойдалки.

Відписуєте або в тему, або мені в приват.

З мене зварний апарат, електроди і робота, з вас - транспорт, мережа 220V і 0,5л яблучного соку.

Від моменту публікації цього повідомлення, відповідальність за наших травмованих дітей від зламаних гойдалок розділяю разом з вами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу. Зробили на славу. Пройшло 5років гойдалка знов впала. Хто винний: Гостинець а той, той і той :rolleyes:

Зрозумійте. Щоб обслуговувати площадку потрібно порядку до 100грн, але ж це треба закріпити відповідального, це ж треба журнал вести і т.п. Скажіть якби у нас от так ліфти їздили, Ви мовчали поки він не впаде??? Саме цікаве що недавно дізнався від друга що в його будинку під ОСББ, він так і їздить, включили без доків. :rolleyes:

2MACCEN

А я і не казав що Совок погано. Я вказав єдину причину чого зараз краще: Ми стали вільні, як зомбі чи діти, тиняємось жалуємся, о того хто б нас вів все життя вже немає.

За Совка в будинках робились ремонти, дороги були набагато краще, їжа була супер ну але з перебоями, навчання і справжня медицина безкоштовна, армія сильна. І не було 95% які думали що вони розумніші за всіх. Еххх.... :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Songoku, P4elovek пропонує реальне вирішення проблеми.

Я (як інженер-будівельник), також готовий виділити час на це і не тільки за потреби підказати щось в технічному плані, а й можу пожертвувати частиною свого зору для зварювання :rolleyes: .

А нити і "рассусолювати" всі ми можемо (я в тому числі).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную учасникам дискусії вирішити озвучену проблему нашого міста.

Проводите інспекцію дитячих гойдалок у ваших районах, на предмет тріщин зварних швів та недосконалості(небезпеки), на вашу думку, конструктиву гойдалки.

Відписуєте або в тему, або мені в приват.

З мене зварний апарат, електроди і робота, з вас - транспорт, мережа 220V і 0,5л яблучного соку.

Від моменту публікації цього повідомлення, відповідальність за наших травмованих дітей від зламаних гойдалок розділяю разом з вами

Оно то классно, только тут одно НО, если кто увидит с жека такую вот инициативу, могут затаскать по судам, "за порчу имущества" и пойди докажи что ты хотел как лучше...

Наше государство такое, хочешь как лучше, получается как всегда. Так же как и в милиции из свидетеля тебя моментально сделают подозреваемым и потом соучасником, а потом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...