Перейти до змісту

"Падіння" дитячої гойдалки на Ювілейному


carlzeiss

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні з дружиною вирішили "погуляти" малу в сторону Тигреса, а там і покатати її на гойдалці.

Як уявлю собі, що могло б статися, аби нас не затримали розмовою знайомі :ohmy:

ABCD0002_500.jpg

ABCD0003_500.jpg

ABCD0004_500.jpg

Двоє дітей саме активно катались на гойдалці, а їхні батьки були поруч.

Почувся гуркіт, а за ним вже дитячий плач. Одна дівчинка добряче приклалася головою об землю.

За 10 хвилин прибігли два охоронці з Тигреса, і забрали зламок.

Слава Богу, що без травм і лише дитячим плачем закінчилася ця історія.

Хто крайній? Який ідіот використовує зварне з'єднання при динамічних навантаженнях?

Тепер черга "ланцюжків" біля мат-мату?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

Мда... тільки чомусь знову ніхто не буде винним, якщо вже поставили гойдалку, то нєфіг писати мол ми не відповідаємо ні за що... так і ставлять, планують ті всі качельки та горки через жопу, та й такі роблять, що можна скалічитись і дорослому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гойдалка призначена для дітей до 10 років. По вечорах на них катаються дівулі роками на багато старше. Винуватий хто? Дядя Вася сварщик!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гойдалка призначена для дітей до 10 років. По вечорах на них катаються дівулі роками на багато старше. Винуватий хто? Дядя Вася сварщик!

Колись їздила до батьків. Ходила з дітьми гуляти на дитячий майданчик.

Помітила на всіх качелях ланцюги. Запитала що це.

Мені розказали, що на ніч кожна качеля "блокується" ланцюгом з навісним замком, щоб такі от дівулі не катались.

Невже так тяжко і тут так зробити: назначити когось в найближчому кабаку відповідальним за ключі???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепрошую, батьки де проживають?

Перепрошую, а яка різниця? )))

м.Нововолинськ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велика. Бо міста Нововолинськ та Володмир-Волинськ набагато чистіші і акуратніші ніж наш обласний центр :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я тільки позавчора дружині показував, як та гойдалка ходить ходором і на довго її не вистачить. Не думав, що це станеться так швидко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велика. Бо міста Нововолинськ та Володмир-Волинськ набагато чистіші і акуратніші ніж наш обласний центр :)

Такими їх роблять люди.

Це не відміняє запитання:

Невже так тяжко і тут так зробити: назначити когось в найближчому кабаку відповідальним за ключі???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я тільки позавчора дружині показував, як та гойдалка ходить ходором і на довго її не вистачить. Не думав, що це станеться так швидко.

Вона вже давно ходить ходила ходором. І я впевнений, що Гадміністрація Тигреса давно в курсі, тільки всім все пофіг. Зачесалося б в них одне місце по-справжньому, коли б, не приведи Господь, щось трапилося і батьки подали б до суду :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на ніч кожна качеля "блокується" ланцюгом з навісним замком, щоб такі от дівулі не катались.

краще просто робити "сідла" (чи як воно там називається), які знімаються. Бо і на блокованих качелях можна сидіти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо і на блокованих качелях можна сидіти

і не тільки :0024: ( :0076: ), сам бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і на блокованих качелях можна сидіти

Може трохи невдале порівняння, та все ж :blush: .

Є тут, де я живу, малесенький стільчик. Років йому, напевно, стільки ж, як мені, а може й більше.

Він в плачевному стані, але мій синок (3 роки, 16кг) дуже його любить.

Коли сідає, я кожен раз дивлюсь, щоб не впав, бо йорзає на ньому, що стільчик от-от розвалиться.

Приїхали якось до мене батьки. Поки я туди-сюди на кухні - заходжу в кімнату - глядь, а мій тато (більше 100кг) сидить на тому стільчику - я мало не впала від побаченого.

Кажу йому, що так і так - розвалюється навіть під малим. Він відповів: я ж спокійно сиджу.

Стільчик витримав тата весь час чаювання :P .

Ланцюги - простіше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо до охорони "доходило" 10 хвилин, то що хотіти від адміністрації?

Також є вина і батьків - повинні дивитись на чому катається дитина. Я чомусь своїм не дозволив покататись на "атракціонах" біля ТАМ-ТАМу (пересувний луна-парк).

Не дивлячись на це дочка таки зламала руку на досить безпечній надувній гірці (поряд), на пустому місці без сторонньої допомоги, на очах в мене і дружини.

В травмпункті сказали що дітей звідти (з ігрових площадок) везуть "пачками".

Батьки, будьте уважні!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

А краще розраховувати на 200 кілограмових лосів, і щоб бетонна основа була присипаною не менше ніж 50 см піском а не 5 см, як можна побачити на дитячих майданчиках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також є вина і батьків - повинні дивитись на чому катається дитина.

:ok2:

Там, до речі, колись і була табличка, де щось писалось про те, що адмінстрація відомого кафе і відомого магазину відповідальності за можливі нещасні випадки на майданчику не несуть. Правда, востаннє як я її бачив, що хтось той напис з тої таблички здер. :/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема нашого міста (і не лише нашого), що нікому нічого не треба. Ніхто не хоче відповідальності. Всім на все фіолетово.

З великими зусиллями вибиваються кошти у міської влади на будівництво дитячих та спортивних майданчиків. А коли доходить діло до закріплення відповідальних, які слідкували б за порядком - нема таких.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

адмінстрація відомого кафе і відомого магазину відповідальності за можливі нещасні випадки на майданчику не несуть

Але ж напевно повинні нести відповідальність за технічний стан тих качелей. Маю на увазі що завідомо небезпечних качелей на майданчиках бути неповинно. Не всі батьки шарять в надійності зварних з*єднань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж напевно повинні нести відповідальність за технічний стан тих качелей. Маю на увазі що завідомо небезпечних качелей на майданчиках бути неповинно.

Напевно. Мені здається що ті качелі, той майданчик на балансі ЖКП мали б бути...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно. Мені здається що ті качелі, той майданчик на балансі ЖКП мали б бути...

ЖКП тут ні при чому. Взагалі то цей майданчик побудований за часів дитячого кафе "Тигреня". Нема кафе - нема відповідальних

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж напевно повинні нести відповідальність за технічний стан тих качелей. Маю на увазі що завідомо небезпечних качелей на майданчиках бути неповинно. Не всі батьки шарять в надійності зварних з*єднань.

На майданчик до Там-Таму сама з дітьми, без тата не ризикую ходити. Біля Тигреса щодня гуляємо і катаємося. Ніколи не лишаю навіть старшу малечу без пильного нагляду, проте ще сьогодні каталися на тій гойдалці, в нюансах зварювання не розбираюся, таблички про повну відповідальність батьків бачила, але одна річ травмуватися випадково, а інша, коли гойдалка на голову падає. Хоча, менталітет в нас такий, що ми поговоримо тут, а ситуації ніхто не змінить і, скоріше за все, навіть постраждалі не підуть в адміністрацію скаржитись.

Пора вчити дітей, що кататися слід обережно, бо не ти впадеш, якщо не триматимешся, а гойдалка впаде, і лякати "сварщіком дядьою Васьою" :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гойдалку повернули на місце, правда, повісили стрічку, що попереджає про небезпеку кататися на ній. Та попри попередження, сьогодні спостерігала отаку картину post-6229-0-89533200-1305404964_thumb.jp post-6229-0-24537300-1305404973_thumb.jp. Стояла черга бажаючих кататися і батьки не зважали ні на що, тільки трохи посунули ту стрічку, щоб не заважала. Так що причина і в "сварщику Васі" і в нас самих...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні спостерігала отаку картину

ЯК??? можна таку маленьку дитину катати так, як той папашка??? Навіть якщо гойдалка супер-пупер...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проїзджав в маршрутівці поблизу лунапарка (Там-Там), і побачив оте чудо з сідушками на цепах, які літають мало не над проїзджою частиною! Хоч би ставили ті атракціони подалі від дороги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sweetlena, ріспект за вловлені саме такі кадри, де не видно обличчя "таточка"! =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...