Перейти до змісту

WOT


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 249
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

в рандомних боях одне погано, попадеться команда камікадзе, всьо, програли. :angry2:

Пишу Арті - займаш позицію пиши, буду давати наводку на ціль ,а він мені - та нафіг мені твоє світло :blink:!

дали медальку на БТ-7 - "разведчик":0005:

по німецькій лінії купив панцерджагер (ПТ-САУ), :dont: капец, з 12 боїв нікого не завалив і не вижив...шось не можу зрозуміти як нею стріляти, з 5 пострілів з близької відстані 1 раз попав.. ну іво нафіг те ПТ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишу Арті - займаш позицію пиши, буду давати наводку на ціль ,а він мені - та нафіг мені твоє світло :blink:!

Я граю артою і світляки на початку бою летять "світити", от тільки це світло н*х не потрібно, бо арті треба зайняти позицію не на 1 вистріл і потрібен час на зведення, а вашому брату аби тільки насвітити побільше. Поки СУ-14 розвернусь, то самі обдаровані світляки вже на базі в ворога ... жалко, що арта спиною не стріляє. 0011.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишу Арті - займаш позицію пиши, буду давати наводку на ціль ,а він мені - та нафіг мені твоє світло :blink:!

Я граю артою і світляки на початку бою летять "світити", от тільки це світло н*х не потрібно, бо арті треба зайняти позицію не на 1 вистріл і потрібен час на зведення, а вашому брату аби тільки насвітити побільше. Поки СУ-14 розвернусь, то самі обдаровані світляки вже на базі в ворога ... жалко, що арта спиною не стріляє. 0011.gif

100% правда, підписуюсь під кожним словом. І потім тих світляків у ігровому чаті вчу, що не треба летіти вперед, якщо встигаю. Шкода тільки, що в наступному бою знову нові шустрікі попадають, а не ті самі. Собі спеціально взяв арту, щоб зрозуміти як вони б'ють, як вони бачать і як вони себе поводять в бою.

Кому яка техніка подобається в американській гілці? Бо зараз маю американську арту, але поглядаю на Хумеля + маю ще німецьку ПТ і німецького танка + два радянських танка. Хочу ще на американці якомусь поганяти. Порадьте щось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не погожуюсь на рахунок арти.Як яка карта.Наприклад "Малиновка",велика карта,коли під сарай летить твій "світляк",даєш залп і поїхав."Химельздорф"-якщо по центру зразу пролетить Т-54 і може засвтити навіть арту."Єль-Халуф"-вниз ломляться "СТ",теж можна накрити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не погожуюсь на рахунок арти.Як яка карта.Наприклад "Малиновка",велика карта,коли під сарай летить твій "світляк",даєш залп і поїхав."Химельздорф"-якщо по центру зразу пролетить Т-54 і може засвтити навіть арту."Єль-Халуф"-вниз ломляться "СТ",теж можна накрити.

Карти різні, а тактика світляків однакова.

80+% цих горесвітил нічого не насвічують, що в принципі і логічно, адже вони вибирають прогнозовану і саму коротку дорогу до точки з якої виїжджають 10+ одиниць бронетехніки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну канешно,"Т-54" світить так-"що дай дорогу",якщо не вспіють заникатись наприклад "Малиновка" половину перелушпашать.І по друге видно хто і в яку сторону поїхав,а це теж важливо."Світляк" дуже важливий момент у грі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основний мій танк - КВ-3, з топовою башнею - просто купа фану

Дуже люблю поганяти на Лео та Т-34 (всі топові)

Фармлю досвід на Черчілі (як не дивно) та Т14

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну канешно,"Т-54" світить так-"що дай дорогу",якщо не вспіють заникатись наприклад "Малиновка" половину перелушпашать.І по друге видно хто і в яку сторону поїхав,а це теж важливо."Світляк" дуже важливий момент у грі.

Ну да, в нас же всі світляки на Т-54 їздять :)

Дуже рідко попадаються толкові світляки, які до виїзду погоджують що і як з артилерією. Мені ж (нагадую: СУ-14 - супер швидкісна артелерія) важливо не один раз шмальнути, а так і буде, якщо я не заховаюсь, бо або прилетить чийсь Т-54 або хтось тупо заб'є забуде підстрахувати арти від світляків. Загалом же в кожного своє бачення результату - комусь потрібні очки за світло, комусь фраги, а комусь виграш команди 0001.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання до тих, хто має СУ-14: вас не дратує його повільність? чи важко ним грати з такою швидкістю?

Просто в мене М40/43 - мені подобається, читала характеристики арти 8 лвл (яку мають добавити), хотіла її брати, вже "опит" назбирали, але як почитала що вони будть дуже повільні, то тепер навіть не знаю як бути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання до тих, хто має СУ-14: вас не дратує його повільність? чи важко ним грати з такою швидкістю?

Просто в мене М40/43 - мені подобається, читала характеристики арти 8 лвл (яку мають добавити), хотіла її брати, вже "опит" назбирали, але як почитала що вони будть дуже повільні, то тепер навіть не знаю як бути

Повільність дратує дуже сильно, хоча загалом це не принципово, бо спочатку займаєш позицію (після боїв 10 вже не звертаєш уваги на камікадзе світляків, які зливаються за час повороту на 180 градусів), зате коли починаєш стріляти, то радієш від дамага неймовірно - разок ИС-7 з однієї плюхи вперіщив 0002.gif

З.І. Це зараз герой, а одразу після заміни СУ-8 на СУ-14 ледве істерики не було blush.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карти різні, а тактика світляків однакова.

80+% цих горесвітил нічого не насвічують, що в принципі і логічно, адже вони вибирають прогнозовану і саму коротку дорогу до точки з якої виїжджають 10+ одиниць бронетехніки.

Якщо ти уважно читав мій пост, то мусив би замітити що я писав про те, що узгоджую дії з артами! (але іноді попадають неадеквати).

Так що не потрібно так гнівно..

Хоча ти правий, навіть не 80, а 90% летять на старті куда не попадя, нариваються на середні танки і успішно гинуть смертю хоробрих танкістів:)

А ще дратує коли ніхто не хоче залишитись прикрити артилерію від світляків - вражин :)

Вчора купив А-20, файний танк, і ПТ-САУ мардер-2 :rolleyes:, Мардером біля артилерії лишаюсь, на відстріл ворожих умніків, які прилітають на базу :horse: . Взагалі тактика розвідника залежить від карти, наприклад Малинівка, Арта встигає дати залп на старті, потім іти на позицію, там від бази до бази, все прострілюється :0012:. Тому тут можна і зразу рвонути до вражин, але не злитись :)

Шкода що взвод можна тіко на преміумі створити ..

Люди а хто такі ті світлячки? :blush: Вони пагані чи хороші?

Танки розвідники (є пагані і хароші :D) і їм головне ще потрібна модна рація :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fantom дякую! бо я вже почав думати що є ночні карти які мені не попадалися ніраззу :blush:. Тобто це середні танки? Рацію я відразу намагаюся покращити. Але мабудь ще мого рівня не вистачає щоб грати з артилерією. Грав тільки пару разів коли на полі була артилерія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть умельцы которые на светляках фармят .. лучшими считаются леопёрд и А-20 .. я пробовал .. ничерта не получается ... забил на ето дело ..

разрабы обещают что новый патч пересмотрит роль светляка в лучшую сторону и новых лайт танчиков добавят в каждой ветке

ps лучший светляк ето т54 с трубой или оптикой .. раньше был нагибатором а теперь просто хороший светляк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть умельцы которые на светляках фармят .. лучшими считаются леопёрд и А-20 .. я пробовал .. ничерта не получается

ps лучший светляк ето т54 с трубой или оптикой .. раньше был нагибатором а теперь просто хороший светляк

я вчора тоже попробував (так як взяв А-20), таки да, баблос рубають швидко, але не так багато :rolleyes:, я тільки вчора догнав що фармити = заробляти кредити..:blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ps лучший светляк ето т54 с трубой или оптикой .. раньше был нагибатором а теперь просто хороший светляк

Ну да, труба для світляка - просто архіважлива штука. :) Особливо якщо врахувати, що труба починає працювати тільки після 5 сек. простою танка на місці. Хіба якщо стояти в кущах і світити, тоді можливо. От оптика - погоджуюсь, хороша штука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть умельцы которые на светляках фармят .. лучшими считаются леопёрд и А-20 .. я пробовал .. ничерта не получается ...

А я не понимаю, как А-20 или Лео может НЕ фармить :blink: У некоторых это основной источник дохода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До появи М40\43 і тд. СУ-14 сама "убивча" арта,ще її плюс-дуже швидко зводиться.

На "Малиновка" у 75% боїв на сторону сараїв старається вскочити "світляк",навіть коли і не доїде під шумок в кущі ще хтось стане світити.Я на Ягтигрі зразу лечу в кущі біля другого сараю - як противохід,помагає:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я на Ягтигрі зразу лечу в кущі біля другого сараю - як противохід,помагає

А я на ИСУ свожусь в эти кусты со старта, в итоге минус Ягдтигр :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...