Перейти до змісту

Землетрус в Японії.


Slavka

Рекомендовані повідомлення

ОФФ

хватить тролити

Я разочок...

саму проблему сильно роздувають

То щоб трошки розбавити...

Читала тут одну темку і наткнулась, що ще в липні 2009 року одна відома форумна особа писала:

Мну малчадь ні будід :) Пошумлю трохи. А хіба не можна?:) Може це навіть щось дасть. Хоча скоріше всього це призведе до цунамі в Японії, ніж до якоїсь справедливості. Ну тоді будемо вважати, що я хочу добитись цунамі в Японії.

І таки добилась свого.)))

Розумію, що це все не дуже смішно. Просто так співпало, що читаю ту темку саме зараз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 219
  • Створено
  • Остання відповідь

Не знаю на скільки це правдиво і можливо але ... "Береговая линия Японии сдвинулась на 4 метра на восток" Вражає спокій і культура японців, це при тому що весь світ в паніці перепровіряє засоби безпеки своїх АЕС на сейсмічнісь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pray-for-japan.jpg

молодці що тримаються, їм зараз ой як не легко.

Молімося за них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную подивитися відео на цій сторінці.фільм катастрофу нагадує :(

http://newsonjapan.com/html/newsdesk/article/87993.php

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скажіть но мені таке: а в них ще й досі все в комунізмі?

Я б сказав не комунізм, а соціалізм. Колись довелося писати реферат (дійсно писати, з походом в бібліотеку, ще до ери Інтернету) про економіку повоєнної Японії. Вони дійсно соціальні істоти, на відміну від багатьох інших націй, які під час різних негараздів перетворюються на тварин і готові вбивати собі подібних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колебания почувствовали жители семи префектур.

Мощное землетрясение произошло сегодня на востоке острова Хонсю Японии.

Магнитуда толчка составила больше 6 баллов. Колебания ощутили жители префектур Мияги, Фукусима, Тиба, Яманаси, Нагано и Сидзуоки.

По словам очевидцев, в Токио колебались здания. По данным Геологической службы США, эпицентр находился в 42 км от города Кофу и 115 км от Токио.

Также сейсмологи по состоянию на 16:00 зафиксировали за сегодняшний день 26 толчков магнитудой 4,5 баллов или выше возле восточного побережья Хонсю.

Как сообщала tochka.net, 11 марта в Японии произошло самое страшное землетрясение и разрушительное цунами за всю историю страны. Землетрясение в Японии уже убило 2 475 человек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОФФ

хватить тролити

Я разочок...

саму проблему сильно роздувають

То щоб трошки розбавити...

Читала тут одну темку і наткнулась, що ще в липні 2009 року одна відома форумна особа писала:

Мну малчадь ні будід :) Пошумлю трохи. А хіба не можна?:) Може це навіть щось дасть. Хоча скоріше всього це призведе до цунамі в Японії, ніж до якоїсь справедливості. Ну тоді будемо вважати, що я хочу добитись цунамі в Японії.

І таки добилась свого.)))

Розумію, що це все не дуже смішно. Просто так співпало, що читаю ту темку саме зараз.

Вот теперь бойтесь... все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут атомники обговорюють те що зараз відбувається на Японській АЕС. Може комусь буде цікаво
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А це вже шо таке? :blink:

Там на Ютубі дата додавання цього відео - 02.03.11 р. Точно не про землетрус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтверджене владою число загиблих і зниклих безвісти після руйнівного землетрусу, що стався у п'ятницю на північному сході Японії, перевищило 13 тисяч осіб, інформує японський телеканал NHK.

За даними поліції, число загиблих сягнуло 4 340 осіб, передає УКРІНФОРМ з посиланням на РІА Новини .

Раніше повідомлялося про загибель 4 164 осіб, а загальна кількість загиблих і зниклих безвісти перевищило 12 тисяч.

Агентство Кіодо повідомило, що лише в одному місті Ісіномакі, розташованому в префектурі Міягі, яка найбільш постраждала від землетрусу і цунамі, кількість зниклих безвісти може сягнути 10 тисяч осіб.

Землетрус магнітудою 9 стався в Японії 11 березня, викликавши цунамі, висота якого перевищувала десять метрів. Епіцентр землетрусу знаходився за 373 кілометри на північний схід від Токіо, його осередок залягав на глибині 24 кілометри. Незабаром у тому ж районі сталося ще кілька потужних підземних поштовхів магнітудою понад 6.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://tsn.ua/svit/apokalipsis-v-yaponiyi-ochikuyetsya-uzhe-cherez-kilka-godin.html

Ядерний апокаліпсис в Японії очікується уже через кілька годин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, на рахунок відео. То єффект "двійного сонця". Тобто ми бачемо два сонця. Таке дійсно буває, гляньте в гуглі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://tsn.ua/svit/apokalipsis-v-yaponiyi-ochikuyetsya-uzhe-cherez-kilka-godin.html

Ядерний апокаліпсис в Японії очікується уже через кілька годин

Японці ж лишаються спокійними: вони відмінно знайомі із землетрусами, але практично не мають поняття, що таке радіоактивне зараження.

Автор статьи про Хиросиму и Нагасаки не в курсе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заголовки японских газет во времена аварии в Чернобыле:

- Дикарей нельзя подпускать к ядерным технологиям!

- Сценарий подобный Чернобыльскому в Японии невозможен в принципе!

- Коммунистическая диктатура лжет о положении в Чернобыле!

- Миллионы рабов с помощью КГБ загоняют на устранение аварии с помощью пулеметов!

- Половина СССР превратилось в радиоактивную пустыню!

(с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут собрали информацию по состоянию заводов наиболее значимых компаний Японии в сфере техники и электроники. Аналитики прогнозируют повышение цен на продукцию Canon, Nikon и прочих изготовителей фотоаппаратов и объективов, впрочем это и так ясно.

Знающие люди также советуют в ближайшие пару лет не брать японские авто, т.к. есть большой шанс купить "утопленника".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сумно це все... Десь читав, що найдорожча в світі земля - в центрі Токіо. Так що хто все ще має бажання прикупити там земельки - велкам, думаю буде великий акційний розпродаж і ХОРОШІ знижки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...