Перейти до змісту

А вы посещаете библиотеки?


Гетто

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь

Этот вопрос я задал не просто так,интересно узнать, кто и в какие библиотеки ходит...

чисто профессиональный интерес... так что, не стыдитесь, пишите :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені соромно признати це - нівякі не хожу, ще мабуть з 9 класу :blush:

Якщо щось чітати, то скачую із нета і читаю на ПК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Этот вопрос я задал не просто так,интересно узнать, кто и в какие библиотеки ходит...

чисто профессиональный интерес... так что, не стыдитесь, пишите :)

Інтернет замінив бібліотеку, але не голосую, бо не ходжу, але що таке бібліотека знаю. Хоча ще з першого класу відчуваю антипатію до бібліотек, а точніше до бібліотекарів, після того як мене бібліотекарша заставила розказувати "Конька-горбунька", бо не повірила, що дитина в першому класі може прочитати 70 сторінок за пів-дня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я люблю бібліотеки. Але останнім часом не ходжу. Книжки купую, обмінююсь з друзями, качаю з нету. Колись ходила в наукову і в юнацьку. Потім кілька років була записана в бібліотеку № 10(здається:unsure:) - та, що на Київському майдані. Але ж бібліотеки фінансуються м"яко кажучи так собі, новинки літератури надходять тоді, коли вже й новинками перестають бути. Так якось я і перестала туди ходити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в науковій бібліотеці. 1,5 роки тому. В інтернеті шукати легше і краще . Але ще не далеко не все просканено і викладено :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не слишком оптимистично, но всё таки...

Інтернет замінив бібліотеку,

не полностью, но есть такое...

відчуваю антипатію до бібліотек, а точніше до бібліотекарів,

исправляемся

Потім кілька років була записана в бібліотеку № 10(здається)

именно десятый филиал на Киевском майдане, не ошиблась :rolleyes:

Але ж бібліотеки фінансуються м"яко кажучи так собі, новинки літератури надходять тоді, коли вже й новинками перестають бути.

Именно так, у нас вообще парадокс: мы сами зарабатываем деньги

(платні послуги, нічний абонимент, ксерокс, послуги друку, набору текстів і т.д) номы не можем снять эти деньги со счетов!!! поэтому не можем комплектовать своевременно фонды литературой, которая актуальна и затребована.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не слишком оптимистично, но всё таки...

Інтернет замінив бібліотеку,

не полностью, но есть такое...

Це не означає, що я перестав юзати паперові книги.

Именно так, у нас вообще парадокс: мы сами зарабатываем деньги

(платні послуги, нічний абонимент, ксерокс, послуги друку, набору текстів і т.д) номы не можем снять эти деньги со счетов!!! поэтому не можем комплектовать своевременно фонды литературой, которая актуальна и затребована.

нічний - це як? :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бібліотекарша заставила розказувати "Конька-горбунька", бо не повірила, що дитина в першому класі може прочитати 70 сторінок за пів-дня.

библиотекари - страшные люди ©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я відвідувала ту, що на Драгоманова і колишню на Л. Українки (приміщення суду). Там була чудова бібліотекар (після закриття перейшла у ВНУ), родом з Молдови, бібліотекар від Бога. Вона запам"ятовувала вподобання читачів, завжди влучно радила. Цього літа ми зустрілись на відпочинку і впізнали один одного через 15 років.

А ще дуже полюбляла наукову, мистецький відділ. Там можна було читати і одночасно слухати платівки в навушниках. Я так кайфувала під Армстронга у свій час.

Теж перестала, по причині, що вказала Олеся.

P.S. Гетто, таку тему можна було і в Хаті-читальні відкрити, а то флейм стає рідною хатою. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бібліотекарі справді відіграють важливу роль. Наприклад, я перестала відвідувати научку, як тільки закінчила університет. Працівники там не надто ввічливі, особливо у відділі іноземної літератури. А от в 10 бібліотеці працювала Алла (на жаль, не пам"ятаю ні прізвища, ні по батькові) - золота людина! Все, що вона радила, читала з задоволенням. Ну і перша бібліотекар (прямо, як перша вчителька:)) залишила гарні спогади. Пам"ятаю, мені було років 13-14, я брала почитати "Любовник леди Чаттерли" Лоуренса. Вона записує в картку читача, дивиться на книжку і каже так з сумнівом: "Певно, тобі ще рано таке читати... але гаразд, бери". Я і взяла. Вдома прозріла в буквальному значенні - стільки нового відкрила:D!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічний - це як?

это когда книгу выдают на ночь на дом, как правило такие книги только в читальном зале

P.S. Гетто, таку тему можна було і в Хаті-читальні відкрити, а то флейм стає рідною хатою.

Я не против, если кому то из модеров не будет в лень перекинуть тему ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як тільки закінчила навчання - зав'язала з бібліотеками :D .

Наукову згадую, як страшний сон :huh: .

Книги качаю з нету, позичаю в людЬОВ (за ЩО їм окремий "дяк" :) ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і перша бібліотекар (прямо, як перша вчителька:)) залишила гарні спогади.
:smile-zachot:

вот именно в такой библиотеке и работаю я.... от 3 лет и до пенсии

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все життя відвідував бібліотеки: і в школі, і у вузах, люблю там бувати, передивлятися літературу. От читалок не люблю - вони у мене асоціюються з дешевими столовими самообслуговування. :blush: Зараз відвідую бібліотеку №4, що в привокзальному районі (біля станції швидкої допомоги). Якраз сьогодні міняв там книги. За модними письменниками не ганяюсь, часу на читання багато не маю, тому бібліотечний фонд мене поки що влаштовує. Як правило, беру книжечку сучасної класики, детектив та фантастику за одне відвідування. Сьогодні взяв метра Булгакова російською та "совіцького" фантаста Казанцева.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люблю "живі" книжки, які можна помацати і завжди зручно читати (електронки - це все ж не те). В бібліотеках їх найзручніше брати - прочитаєш велику кількість того, що хочеш, а заплатиш копійку. Тож зараз відвідую обласну юнацьку, що біля собору на Л. Українки, просто бо вона - найближча. Там і вибір достатній для мого невибагливого смаку, і більш-менш сучасні видання трапляються, щоправда за окрему плату. Колись ходила ще в бібліотеку №3 (в старому місті), але там вибір швидко закінчився. Подобаються такі прості, затишні приміщення з приємними людьми, тому не терплю наукову і бібліотеку ВНУ - там відчуваєш себе як під конвоєм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подобаються такі прості, затишні приміщення з приємними людьми, тому не терплю наукову і бібліотеку ВНУ - там відчуваєш себе як під конвоєм.

А мені бібліотека ВНУ подобається саме "конвоєм", тобто порядком :). Там тихо і спокійно, і повчитися можна. В деяких залах настільки мало відвідувачів і стільки місця, що аби було бажання вчитися :).

Якщо чесно, то в своїй роботі саме ця бібліотека дала мені найбільше інформації, а в славнозвісному інтернеті знаходила тільки повну туфту або катастрофічно застарілі дані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там і вибір достатній для мого невибагливого смаку,

якось з ніком не в'яжеться...

будете там наступного разу, Ожегова візьміть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будете там наступного разу, Ожегова візьміть

за одним словником в бібліотеку??? :D

я і тут викласти можу)))

РАФИНИРОВАННЫЙ, ая, ое; ан.

1. полн. ф. Очищенный от примесей. Рафинированное растительное масло.

2. перен. Изысканный, утончённый (книжн.). Р. вкус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там і вибір достатній для мого невибагливого смаку,

якось з ніком не в'яжеться...

будете там наступного разу, Ожегова візьміть

Ха-ха, а дійсно. Цікаве зауваження :)

А щодо бібліотеки ВНУ, то в неї є одна перевага, як на мене, - справді велика кількість різноманітної навчальної та технічної літератури, тобто все те, що потрібно студенту для вдалої сесії. Щодо художньої ж нічого сказати не можу, бо не шукала її там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше дуже любив бібліотеки. В шкільній -- взагалі був одним з самих частих відвідувачів. Навіть запах бібліотечний зараз згадую з задоволенням.

Але вже давно не відвідую бібліотеки. Років десять. Певний період було взагалі не до читання, а зараз читаю лише в електронному вигляді, мені так значно зручніше.

Кілька тижнів тому витягнув невеличку електронну бібліотеку (приблизно 1000 книг) українською мовою. Тепер бібліотека в мене завжди з собою :)

P.S. Сидів згадував, як звали шкільну бібліотекаршу. Згадав. Раїса Артемівна (велике їй ДЯКУЮ!). А вчителів не всіх пам'ятаю. 15 років після школи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хорошо, что поделились впечатлениями, я уже некоторые выводу могу сделать :smile-zachot:

Это всё для того, что б улучшить и обслуживание, и комплектацию фонда, увидеть ошибки и достижения.

Приятно читать вот такие строки:

Зараз відвідую бібліотеку №4, що в привокзальному районі (біля станції швидкої допомоги). Якраз сьогодні міняв там книги.

:rolleyes:

На днях заеду на четвёртый филиал, расскажу, что они работают отлично :)

Но вижу,что взгляды на работу библиотеки ВНУ отличаются,тоже надо делать выводы.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

переїхали...

тепер по темі. Був колись давно. Рік тому мабуть. Вже й не пам'ятаю що брав і чи читав:)

Це бібліотека на Молоді. Юнацька. Останній раз там був, коли там був відеосалон (буремні 90-і) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...