Перейти до змісту

А вы посещаете библиотеки?


Гетто

Рекомендовані повідомлення

Это всё для того, что б улучшить и обслуживание, и комплектацию фонда, увидеть ошибки и достижения.

Но вижу,что взгляды на работу библиотеки ВНУ отличаются,тоже надо делать выводы..

getto, складається враження, що саме від твоєї зіркової персони залежить робота наших бібліотек, рівень обслуговування, фінансування і оновлення фондів.Вибач за відвертість, але не сміши мене.

по темі: бібліотеки обожнюю з дитинства, але відвідую зараз не так часто(раз на 1-2 місяці), в основному купую чи качаю електронний варіант.Не відвідую саме тому, що через брак фінансування в бібліотеках зараз ніц нового немає(ну, окрім дешевих бульварних романчиків на зразок Устинової чи Донцової, яких я взагалі не сприймаю і не читаю). А ще я не люблю старих книг, брудних, потріпаних, тому частіше купую, ніж беру щось в бібліотеці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь
getto, складається враження, що саме від твоєї зіркової персони залежить робота наших бібліотек, рівень обслуговування, фінансування і оновлення фондів.Вибач за відвертість, але не сміши мене.

Ты не поверишь, но по крайней мере в сфере:

Луцька міська централізована бібліотечна система,.

В структурі системи 12 бібліотек, послугами яких користуються біля 40 тисяч лучан і яким щорічно видається понад 867 тис. друкованих видань.

Я могу решать решать некоторые вопросы, если надо, могу решать на уровне Управління культури Луцької міської ради...

єто не кичь. это правда...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от в 10 бібліотеці працювала Алла (на жаль, не пам"ятаю ні прізвища, ні по батькові) - золота людина! Все, що вона радила, читала з задоволенням.

Вона там і досі працює :smile3:

Мені завжди подобалось в юнацькій бібліотеці, біля Собору. Там в читальному залі так комфортно. Пам"ятаю, колись сіла почитати книжку - на хвилинку. Підняла очі, а на вулиці вже стемніло :smile3: Зараз практично не ходжу - інтернет. Мені зручніше читати в електронному вигляді або аудіокнижки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от в 10 бібліотеці працювала Алла (

Она и сейчас ещё как работает !!! я только что по телефону с ней говорил, вообще то я на 11 часов должен был быть именно на 10 филиале, но пока нет времени ехать, работы много...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты не поверишь, но по крайней мере в сфере:

Луцька міська централізована бібліотечна система,.

В структурі системи 12 бібліотек, послугами яких користуються біля 40 тисяч лучан і яким щорічно видається понад 867 тис. друкованих видань.

Я могу решать решать некоторые вопросы, если надо, могу решать на уровне Управління культури Луцької міської ради...

єто не кичь. это правда...

ТС, а можна в цей пост ще пару речень на німецькій, хінді та івриті?

Очі ламаються таке читати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Очі ламаються таке читати...

Прошу прощения, если билингвизм вас раздражает, постараюсь использовать только один язык :)

Передаю всем читателям 10 филиала привет от работников библиотеки, им приятно, что через столько лет их помнят.Завтра с утра буду лично там присутствовать, спрошу, а помнят ли они своих тогда ещё юных читателей... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу прощения, если билингвизм вас раздражает

Як на мене, скоріше - нарцисизм :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Девушка - программисту:

- Я хожу в библиотеки.

- А я их сам пишу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, скоріше - нарцисизм

опять начинается... :unsure:

уже столько раз было сказано, есть люди, которым удобней, комфортней разговаривать на одном языке, а печатать на другом, здесь нет какого хвастовства, нарциссизма,вот типа, смотрите,а я умею так!!! нет... просто так комфортней... всё...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись любив бібліотеки. Читав багато і "взахльоб". Зі шкільними не складалось. Але в "Дитячій" колись навіть призи отримував, як кращий читач. Пізніше були "Юнацька", "Науова" та "рідна" в політесі (ну ця вже лише задля технічної літератури). Кілька разів відвідував бібліотеку на Молоді.

В зв'язку з застарілою "комплектацией фонда" та відсутністю часу досить давно перестав відвідувати.

p.s. Голосувалка прикручена "реальна". Виходить, якщо зараз я не відвідую бібліотеки "систематически" та "иногда", то залишається третій варіант - "А что это такое?"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

опять начинается... :unsure:

уже столько раз было сказано...

Ні, ні, не так, а

Потому что тишина должна быть в библиотеке!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голосовалку игнорировать.Если есть возможность - вообще убрать.Просто делиться мнениями в теме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтернет замінив бібліотеку

М'яко кажучи це дуже поверхневе ставлення, і це твердження вірне якщо брати "попсу".

Якщо копнути глибше - море речей немає в інтернеті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтернет замінив бібліотеку

М'яко кажучи це дуже поверхневе ставлення, і це твердження вірне якщо брати "попсу".

Якщо копнути глибше - море речей немає в інтернеті.

М'яко кажучи, не вмієш шукати, в інтернеті літератури в сотні (можливо в тисячі чи сотні тисяч) разів більше літератури чим в усіх бібліотеках Луцька разом взятих і не тільки попси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не бачу сенсу вести з вами подальшу дискусію, тому як вже ви використали примітивний інструмент пересмикування(ніхто не казав про бібліотеки виключно Луцька)

Нехай щастить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

М'яко кажучи, не вмієш шукати, в інтернеті літератури в сотні (можливо в тисячі чи сотні тисяч) разів більше літератури чим в усіх бібліотеках Луцька разом взятих і не тільки попси.

не поленился, отсканировал, найди мне ЭТУ книгу в Интернете.

С автором знаком лично, поэтому аж интересно

4 001.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

М'яко кажучи, не вмієш шукати, в інтернеті літератури в сотні (можливо в тисячі чи сотні тисяч) разів більше літератури чим в усіх бібліотеках Луцька разом взятих і не тільки попси.

не поленился, отсканировал, найди мне ЭТУ книгу в Интернете.

С автором знаком лично, поэтому аж интересно

Знайду, якщо дасиш почитати, хоча б в читальному залі отаку книжечку.

masculi_11.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо дасиш почитати, хоча б в читальному залі отаку книжечку.

Если я не ошибаюсь, такие "книжечки" выдаются только по специальным пропускам, и читаются в специальных перчатках, при специальном освещении, и на специальных столах... тебе туда :)

а вообще то, что это за книга? лень гуглить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если я не ошибаюсь, такие "книжечки" выдаются только по специальным пропускам, и читаются в специальных перчатках, при специальном освещении, и на специальных столах... тебе туда :)

а вообще то, что это за книга? лень гуглить...

Университетская библиотека Страсбурга разместила в интернете сканы редчайшей книги Masculi (Mascolo), Giovanni Battista. "De incendio vesuvi excitato XVIJ. Kal. Ianuar anno trigesimo saeculi decimo septimi, libri X cum chronologia superiorum incendiorum ephemeride ultimi ed. Roncagliolo Secondino, Napoli 1633", повествующей об извержении 1631 года .

Теперь всякий, кто еще сомневается в гибели Помпей в декабре 1631 года, может сам полистать пожелтевшие страницы этой книги, автор которой, будучи очевидцем тех событий, однозначно это подтверждает: "... Помпеи. .. пали нынче жертвой."

Перчатки не забудь ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и шо? :sq_ye: ну отсканили, разместили и шо? сделали хорошее дело, и шо? :)

если я правильно всё понял, на примере этой книги ты хотел показать, что Интернет сильнее библиотеки?

Но где находится оригинал? правильно, в библиотеке,Интернет только дал публичность...

имхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и шо? :sq_ye: ну отсканили, разместили и шо? сделали хорошее дело, и шо? :)

если я правильно всё понял, на примере этой книги ты хотел показать, что Интернет сильнее библиотеки?

Но где находится оригинал? правильно, в библиотеке,Интернет только дал публичность...

имхо

getto, почитай тему спочатку, чому і де була озвучена фраза - "Інтернет замінив бібліотеку".

Я тому і написав про себе - "Інтернет замінив бібліотеку", бо в інтернеті маю доступ до таких інтерактивних бібліотек (книг), музеїв, виставок, що в реальному житті, такій людині як я, такий доступ і не снився би [без спецпропусків, спецосвітлення, спецперчаток]. Про інтернет сільнєє бібліотеки, почав ти з "сотоваріщамі".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В бібліотеки давно не ходжу. Раніше ходив у обласну, всім рекомендую :smile-zachot:

В бібліотеку ВНУ перестав заходити, після того як не змогли знайти ні однієї з десятка книжок, виписаних з каталогу :angry2:

Крім того, там вкрай ускладнений доступ до журналів, які в інших бібліотеках можна взяти самостійно з полиці :unsure: Ну і в читальних залах столи не в ту сторону стоять :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

времени ехать, работы много

якби я працював не на себе і стільки всього на борду писав в робочий час -- я б вже з голоду вмер, не те що не мав би коли кудись їхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і в читальних залах столи не в ту сторону стоять :blink:

то есть?

якби я працював не на себе і стільки всього на борду писав в робочий час -- я б вже з голоду вмер, не те що не мав би коли кудись їхати.

у каждого своя специфика работы, мне не мешает одновременно писать на Борде, и делать своё дело, согласно инструкции ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Послугами бібліотек користувалась ще в універі. Якось більше подобається читати нові книжки, свої власні, ціленькі, не пошарпані і читати в міру бажання, а не швиденько, бо треба здати в бібліотеку. Останнім часом "моєю бібліотекою" стали книжечки, якими люб"язно діляться Ліберта, Олеся, Наталка Капрічос...дякі вам :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...