Перейти до змісту

А вы посещаете библиотеки?


Гетто

Рекомендовані повідомлення

Обратил внимание на то,что существует некая фобия к библиотекам и библиотекарям, страх просрочить термин здачи книги, страх испортить внешний вид, вообще потерять... отношение, подобное к школьным медикам, и вроде они постоянно в контакте с детьми, но страх существует...

надо бы немного глубже копнуть по этой теме...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь
существует некая фобия к библиотекам и библиотекарям

почитай "Бібліотечну поліцію" Кінга, це все пояснює))))

надо бы немного глубже копнуть

дуже глибоко не копай тіко, там де Кінг - там купа трупів абично

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почитай "Бібліотечну поліцію" Кінга,

Именно поэтому я и задал вопрос, Кинга перечитал всего :rolleyes:

Кстати, а ведь библиотеки, как и музеи,театры и прочие подобные заведения живут двойной жизнью, ночью, когда помещение закрывается, книги оживают, как и картины, куклы :sq_ye:

Уж мне то можете поверить на слово :blink::D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почитай "Бібліотечну поліцію" Кінга,

Именно поэтому я и задал вопрос, Кинга перечитал всего :rolleyes:

Кстати, а ведь библиотеки, как и музеи,театры и прочие подобные заведения живут двойной жизнью, ночью, когда помещение закрывается, книги оживают, как и картины, куклы :sq_ye:

Уж мне то можете поверить на слово :blink::D

Гетто, ти просто забагато п...рацюєш, піди-но відпочинь :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і в читальних залах столи не в ту сторону стоять :blink:

то есть?

Для ефективної роботи потрібно, щоб світло падало з лівої сторони. І цього правила раніше притримувались. У бібліотеці ВНУ (принаймні у залі періодики) світло падає на праву сторону :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почитай "Бібліотечну поліцію" Кінга, це все пояснює))))

Ще цікаві бібліотекарі є в романі Дмитра Глуховського "Метро 2033". І в нас на борді :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Білл Гейтс – рівненським бібліотекам (Український тижневик "Вісник")

59 бібліотек Рівненської області отримають по 15 комплектів комп’ютерного обладнання (з програмним забезпеченням, відеокамерами, мікрофонами, навушниками, проектором, сканером, принтером). На це кошти – 1 мільйон 950 тисяч гривень – спрямувала фундація Білла і Мелінди Гейтсів.

Згадані книгозбірні перемогли у конкурсі «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету» в рамках проекту ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX).

to getto: А з Волинськими бібліотеками як справи в цьому плані?

p.s. Сорі за невеличкий офтоп. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з Волинськими бібліотеками як справи в цьому плані?
59 бібліотек Рівненської області отримають по 15 комплектів комп’ютерного обладнання

Сдесь есть несколько моментов:

1. Мы тоже выиграли этот же конкурс, точнее не выиграли, а стали одними из основных претендентов на грант.

2.Мы - это только "Луцька міська централізована бібліотечна система" то есть если в соседней области действие гранта распространяется на районы Ровенщины, то у нас всё только в пределах 12 библиотек города Луцка.

3.Что б окончательно завершить этот конкурс и реально поставить компы, надо подготовить помещения: решётки, сигналку, вытяжку, ремонты, грамотное расположение компютеров в помещениях.

Так что не всё так просто, но, думаю, мы справимся с этой задачей,не знаю, как эту проблему будут решать в Ровенской области.

P.S. Уточненная информация: этот же грант взяли и некоторые билиотеки Луцкого района, а так же других райцентров Волынской области.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Что б окончательно завершить этот конкурс и реально поставить компы, надо подготовить помещения: решётки, сигналку, вытяжку, ремонты, грамотное расположение компютеров в помещениях.

Так что не всё так просто, но, думаю, мы справимся с этой задачей,не знаю, как эту проблему будут решать в Ровенской области.

Тобто, якщо коротко, Луцьк (Волинь) в цьому плані "пролітає"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто, якщо коротко, Луцьк (Волинь) в цьому плані "пролітає"?

По всей Волыни у меня конкретных данных нет,по городу Луцку - могу лично дать 90% что мы справимся.

Если не случится никаких форсмажорных обстоятельств.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

getto, зайду в бібліотеку, щоб глянути на такого "бібліотекаря 80-го рівня":

2e8d94e521c711f6f6d97536254d6bc0.gif

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Відвідую час від часу бібліотеки (наукову, юнацьку та бібліотеку ВНУ) у пошуках наукої періодики та рідкісних видань. Бібліотеки люблю :blush:

Художню літературу читаю, в основному, в електронному варіанті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, у мене знайомий працює в Іспанії в університетській бібліотеці. Його бібліотека на період сесії працює цілодобово :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...