Перейти до змісту

Футбольні новини


Teo

Рекомендовані повідомлення

Кравець знову вийшов на заміну за Штутгарт: заробив пенальті, заробив для захисника суперника червону картку, перевірив на міцність перекладину воріт.

Айнтрахт-Штутгарт 2:4

Так тримати))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 3,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Бойко дебютував за Бешикташ.

Як кажуть, перший млинець глевкий - Бешикташ програв 2:1.

Заради справедливості варто відзначити, що пропускали вже в меншості.

 

Удачі Денису в наступних матчах!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коноплянка забиває "Сельті"

Український півзахисник "Севільї" Євген Коноплянка вийшовши на заміну в матчі 1/2 фіналу Кубка Іспанії проти "Сельти" зумів відзначитися забитим м'ячем.Хавбек вийшов на поле на 72 хвилині, а на 87 оберті секундної стрілки замкнув передачу Вітоло. Цей гол допоміг його команді зрівняти рахунок у зустрічі, яка завершилася з рахунком 2:2.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нінкович: З Алієвим і Мілевським ходили по нічним клубам в режимі нон-стоп

Вразило:

Цитувати

Зараз вже все можу сказати. Одного разу ми удвох з Мілевським пішли на дискотеку і затрималися там до семи ранку. У Сербії в такий час прокидаються і снідають. Але Мілевський каже: "Пішли в інший клуб. Треба знайти дискотеку, яка працює до восьми". Ми пішли туди, але вже нікого не було. Кажу, що треба йти, але він відповідає: "Ні, вона відкривається в 9 ранку". Ми почекали і пішли туди. Пробули на дискотеці до 11-12, а потім повернулися на клубну базу поспати, оскільки тренування було призначене на 17. Чи треба говорити, що в цей день ми не тренувалися?

 

Весь текст:

Спойлер

Екс-півзахисник київського "Динамо", а нині гравець австралійського "Сіднея" Мілош Нінкович розповів про порушення режиму в київському клубі і чому вдячний Юрію Сьоміну.

"Я був в "Динамо" дев'ять років. Схоже, що більше мене в київському клубі провів лише один легіонер - Бадр Ель-Каддурі. Я прийшов в клуб в 19 років. Спочатку було важко грати в футбол - велике місто, гарні дівчата, нічне життя. Перші три роки у мене випали.

Перед тренуваннями нам постійно вимірювали тиск - якщо було більше 150, то ти не тренувався. В "Динамо" ми часто були з Алієвим і Мілевським. Бувало, ми гуляли без зупинки. У мене і у Мілевського високий тиск був постійно, тому ми просто робили пробіжку і плавали в басейні.

Зараз вже все можу сказати. Одного разу ми удвох з Мілевським пішли на дискотеку і затрималися там до семи ранку. У Сербії в такий час прокидаються і снідають. Але Мілевський каже: "Пішли в інший клуб. Треба знайти дискотеку, яка працює до восьми". Ми пішли туди, але вже нікого не було. Кажу, що треба йти, але він відповідає: "Ні, вона відкривається в 9 ранку". Ми почекали і пішли туди. Пробули на дискотеці до 11-12, а потім повернулися на клубну базу поспати, оскільки тренування було призначене на 17. Чи треба говорити, що в цей день ми не тренувалися?

І таке було постійно. Я кілька разів ходив до президента після травм і просив його, щоб він мене відпустив кудись. Він відкривав свій блокнот і говорив: "Як же ти не будеш травмуватися, якщо ти був в такому-то клубі до четвертої ранку, а в такому-то - до шести?" У нього все було записано, навіть майже все те, що я пив", - сказав Нінкович в інтерв'ю сербському виданню b92.net.

Я багато чим зобов'язаний Суркісу, адже він завжди вірив у мене. Після приходу Сьоміна я став основним гравцем і непогано зіграв на ЧС-2010. Я захотів змінити обстановку, так як на той момент я вже шість років грав в Україні, тому втратив мотивацію. Я знову зустрівся з президентом, але він сказав: "Я вірив в те, що ти заграєш, Мілош. Ти заслужив продовження контракту!" Тоді я подумав, що це не найправильніше рішення.

Проте, я провів у Києві прекрасний час, з яким у мене пов'язано багато дуже хороших спогадів. Там народилася моя дочка - Ангеліна, за Сьоміна я грав більше всіх, виграв чемпіонат, Кубок і Суперкубок України, брав участь в Лізі чемпіонів ... Без сумнівів, це найкращі роки мого життя.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, justice777 сказано:

Дебютний гол-красень від Селіна в Греції:

https://www.youtube.com/watch?v=SQSi-YYQl-s

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вдалий тиждень для наших:

Український півзахисник "Вітесса" Денис Олійник взяв безпосередню участь в гольовий атаці своєї команди.

У матчі 23-го туру Ередивізії з "Херенвеном" екс-хавбек "Дніпра" вийшов в стартовому складі, а вже на двадцятій хвилині точним ударом завершив стрімку гольову комбінацію "Вітесса".

Гол став четвертим для Олійника в нинішньому сезоні, а його команда перервала серію з чотирьох матчів без перемог в чемпіонаті в Голландії і розташувалася на п'ятому місці в турнірній таблиці.

http://www.ua-football.com/ua/ukrainian/ukrainians/1455430778-gol-oliynika-za-vitess-video.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вацко.jpg

 

Красава, Ярмола! Нах йому той Китай здався...

 

P.S. Суркіс підтвердив, що інформація правдива.

http://prosport.tsn.ua/sport/surkis-poyasniv-chomu-yarmolenko-vidmovivsya-yihati-do-kitayu-593346.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 час назад, igorgame сказал:

А хтось хіба сумнівався?

Ну якби ні... Але коли пропонують ЗП в 12 лямів євро на рік, то б я у собі (на його місці) мабуть засумнівався би:rolleyes:. Тому бути в комусь на 100 % впевненним, коли мова йде про такі гроші - справа невдячна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, KGress сказал:

коли мова йде про такі гроші

Я думаю, що він керувався не грошима (йому і в Динамо не хіло платять, ну не так як у Китаї, але...) а підходом до своєї справи, роботи, а це футбол! І напевне в нього у плани кар'єрного росту ну ніяк Китай не входить! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну кіко йому у ДК платять 2-3 лями,а то 12!!!!!!!!!!:ohmy: я б пішов :D.

Ну то таке поржали)) досить. Мені подобається приклад Вілліана,всі! усі!!! казали,мдааа... ну він і дурак в якийсь Анжи,поміняв гроші на футбол,циган щось там плів,що він не чекав такого від Вілліана,він оказався продажним. І ШО?!!!!!!!!!!!красава заробив бабла,і якщо ти дійсно окуєнний футболяра,то завжди будеш на розхват,що він і довів,найкращий в Челсі, після Анжи,ще раз,і шо?.Ось побачите Тейшейра,ще буде десь у топ клубі Європи,тільки закосить купу грошей і далі буде грати,а хулі,життя коротке,заробить на всю родину(хоча вже заробив)і буде далі грати,але грошей багато не буває,і взагалі в Китаї рівень футбола не такий вже і поганий,просто ми його не бачимо,але в Азії також футбік рулить,особливо останнім часом.Так що, тут питання дуууже спірне,повторюся життя коротке,особливо футбольне,і щоб там хто не говорив,кожен футболіст-це мужик,чоловік,який грає,робить свою улюблену справу і цим забезпечує свою сім'ю,і без лукавства,чим більше тим краще:).А взагалі,Ярмола хоче у Англію,хм...то добре,нє, навіть дуже добре,але згадайте друзі,хто заграв у Англії і що там "стоїть"стати основним? Шева,Ребров,Лужний,Аршавін,Жирков,нііхто! Не побоюся сказати що і Конопля не заграв би у Прем'єр лізі,без образ,то навіть не Прімера  то є ліга де капєц де треба їпашити,а після нашого нещасного чемпіонату то на 10 голів вищий рівень,вони пограють у ЛЄ і в Укр чемпіонаті і вже мертві,стонуть щоб матчі переносили з Шахтою,Дніпром.Ще не дай Бог сяде Ярмола на лавочку і буде пісєц,в Англії він ващє ніхто,звісно я і ми хочемо щоб він був ОГОГО!!! ну нехай щастить:).

 А Бойко взагалі балван,відмовився від половини преміїї якщо виграє чемпіонат,ну і дурачок,думає підкорив турків,ага,пару голів пропустить і на поле не зможе вийти,там так кричать що всратися можна,поки є нагода і здоров'я заробляй на здоров'я, граючи у свою любиму гру,а не дай Боже травма, і поїде у оренду і забудуть його нікому не потрібні окрім себе "подвиги" . Короч,демагогія нікому не потрібна,але якщо ти балдєєш від футбола,треба грати і пофік де:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, yura-patriot сказал:

....але згадайте друзі,хто заграв у Англії і що там "стоїть"стати основним? Шева,Ребров,Лужний,Аршавін,Жирков,нііхто! 

На рахунок Лужного не згідний, він пристойно відіграв за Арсенал, не дивлячись на свій вік, навіть був капітаном в деякий матчах (якщо не зраджує пам'ять), а це багато чого варте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Selbeor сказано:

На рахунок Лужного не згідний, він пристойно відіграв за Арсенал, не дивлячись на свій вік, навіть був капітаном в деякий матчах (якщо не зраджує пам'ять), а це багато чого варте.

)) Ну може й так, я не спрою,просто розсуждаю, так пристойно,  єдиний українець який має золото АПЛ, це практично не реально для когось у майбутньому з України))

PS:капітаном він був лише один раз в кубковій грі:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, yura-patriot сказал:

Тейшейра,ще буде десь у топ клубі Європи

Тут друже не погоджусь з тобою. Вілліан через Анжі попав у Челсі і це був спланованій план Абрамовича, щоб витягнути його з Шахтаря і про цю махинацію давно розповідали. А от Тайшейрі, не граючи у Європі, а лише у Китаї, дуже важко буде бути у полі зору ведучих клубів, ну і за ту ціну що його купили... уявляєш які відступні там прописані і китаєси ж теж заробити захочуть :) Так що, здається мені, що про Тайшейру можна забути!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, yura-patriot сказал:

пару голів пропустить

 

Вже пропустив і навіть вже до заявки не потрапляє :( От така-то х...я легіонерська :( 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, igorgame сказано:

Тут друже не погоджусь з тобою. Вілліан через Анжі попав у Челсі і це був спланованій план Абрамовича, щоб витягнути його з Шахтаря і про цю махинацію давно розповідали. А от Тайшейрі, не граючи у Європі, а лише у Китаї, дуже важко буде бути у полі зору ведучих клубів, ну і за ту ціну що його купили... уявляєш які відступні там прописані і китаєси ж теж заробити захочуть :) Так що, здається мені, що про Тайшейру можна забути!

 Для того і друзі,щоб говорили про все(в лице),що насправді, так,або ні, і за це я вас дуууже сильно поважаю.

Хм... не чув про спланований план(( на рахунок Вілліана,але в принципі хто я такий(ми),щоб чути про такі махинації,я тупо простий любитель футбола,я бачу,те що бачу Вілліан найкращий))))один з найкращих в Англіїї. На рахунок Тейшейри побачимо, це дійсно цікаво,нє? і це буде повчально для інших,ой бляха як цікаво чи визвуть його у збірну???після Китаю))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Агент Дениса Бойка Вадим Шаблій пояснив чому голкіпер "Бешикташа" не потрапив в заявку своєї команди на матч турецької Супер ліги.

"Матч проти "Мерсина" - перенесена гра 18-го туру турецької Супер-Ліги, який за первісним календарем, мав відбутися ще в грудні 2015-го року, тобто до відкриття трансферного вікна, тобто до того як клуби отримали можливість заявляти нових гравців.

Відповідно, за Регламентом, футболісти, які прийшли в "Бешикташ" в зимовий трансферний період, не мали права брати участь в матчі проти "Мерсина".

Тому, як і Денис Бойко, в заявку "Бешикташа" на цю гру не потрапили і інші зимові новачки Алексіс Руано і Марсело ", - написав Шаблій в facebook.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коноплянка щось вже дуже довго не в фаворі.

Лише 10 хвилин наприкінці гри.

ЗІ. Севілья виграючи 2-0 вже на 20-й хвилині зіграла врешті внічию 2-2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лідер київського "Динамо" Андрій Ярмоленко прокоментував можливість відвідати українських воїнів у зоні АТО, щоб підняти бійцям бойовий дух.

"Чи погодився б я поїхати в зону АТО, щоб підняти солдатам бойовий дух? Так, чому б і ні!?

Якщо це допоможе людям, на яких зараз тримається наша країна, додасть їм якихось сил, із задоволенням поїду", - заявив Ярмоленко .

https://football24.ua/yarmolenko_iz_zadovolennyam_poyidu_v_zonu_ato_shhob_dopomogti_lyudyam_na_yakih_trimayetsya_ukrayina_n304068/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, justice777 сказал:

Лідер київського "Динамо" Андрій Ярмоленко

Цікаве інтерв'ю Ярмоленка повністю тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кубань подпишет Селезнева

 

Несмотря на то, что в Днепре начали понемногу гасить задолженность по зарплате, лучшие футболисты днепропетровской команды все равно ищут жизни получше.
 
Нынешней зимой команду покинул вратарь Денис Бойко, который перебрался в Бешикташ. А буквально несколько часов назад появилась информация, что с Днепром попрощался Евгений Селезнев. По информации iSport.ua, нападающий в ближайшее время подпишет контракт с краснодарской Кубанью.
 
Подтвердил эти новости и главный тренер "синих" Мирон Маркевич, добавив с грустью в голосе: "В этой ситуации я ничего поделать не могу..."
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зозуля и Федецкий ведут переговоры с клубом из США

Цитата

Уходом Евгения Селезнева потери команды Маркевича могут не ограничиться.

Лидеры сборной Украины и днепропетровского Днепра Роман Зозуля и Артем Федецкий могут в ближайшее время покинуть команду. Как пишет Обозреватель, оба футболиста ведут переговоры с одним из клубов Американской футбольной лиги (MLS). Отметим, что трансферное окно в США только открылось 18 февраля и будет открыто до 12 мая, так что у Зозули и Федецкого достаточно времени для переговоров.

Напомним, ранее стало известно, что нападающий Днепра Евгений Селезнев подписал контракт с российской Кубанью.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...