Перейти до змісту

Футбольні новини


Teo

Рекомендовані повідомлення

От чого в росіян не забереш, то прямоти.

http://riafan.ru/532562-lico-so-shramom-mamaeva-izbil-partner-po-sbornoi-za-kritiku-sluckogo

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 3,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Зозуля: Переходжу в ПАОК. Завершення трансферу - питання часу

 

Форвард Дніпра та збірної України Роман Зозуля близький до того, щоб розпочати новий сезон у чемпіонаті Греції.

Як повідомив сам Зозуля у коментарі Metropolis 95.5, його перехід у грецький ПАОК майже завершено.

"Я веду переговори з ПАОКом. Залишилися тільки деякі деталі. Завершення операції - питання часу", - повідомив Роман.

"Якщо все так і станеться, то через деякий час я зустрінуся з тренером і приступлю до тренувань в новому клубі", - додав Зозуля, слова якого наводить sportarena.com.

Контракт футболіста з Дніпром закінчується влітку 2018 року, але, швишде за все, Зозуля залишить дніпровський клуб на правах вільного агента.

Виступаючи за Дніпро з 2011 року 26-річний нападник зіграв в 153 матчах, забив 39 голів і віддав 33 результативних передачі.

Крім грецького клубу, інтерес до Зозулі виявляв один з турецьких колективів, однак Роман обрав Грецію з більш низьким окладом, ніж йому пропонували в Туреччині.

Нагадаємо, раніше в ПАОК перейшли Євген Шахов і Лео Матос, з якими Зозуля грав в Дніпрі.

Міг перейти в ПАОК і нападник Матеус, однак бразилець обрав Китай.

Раніше повідомлялося, що екс-голкіпер Дніпра Бойко може продовжити кар'єру в ПАОКу.

 

Якщо не помиляюсь, то ПАОК цього року грає в ЛЧ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коломойський: Дніпро буде жити, але скромно

 

Дніпро не буде жити в тому режимі, що раніше, проте і з футбольної карти не зникне.

Про це заявив власник Ігор Коломойський.

 

"Я з подивом з преси дізнався, що клуб закривається за моїм рішенням. За весь цей час мені ніхто не подзвонив і не запитав, чи це правда", - сказав він.

За його словами, зараз команда справді переживає не найкращі часи, але мова про закриття клубу не йде і зараз він збирається на збори і готується до матчів Прем'єр-ліги. Менеджмент Дніпра, своєю чергою, розробляє нову стратегію розвитку для її подальшого затвердження акціонером.

"Клуб не буде жити в тому режимі, що раніше. Ненормально витрачати шалені гроші за коефіцієнта корисної дії, який дорівнює нулю", - зазначив Коломойський.

"Підходи не можна не переглянути після поразки нашої команди мільйонерів команді "листонош", - сказав він.

 

Щодо джерел чуток про ліквідацію клубу, Коломойський вважає, що за ними стоїть Федерація футболу України.

"Коли не вийшло перекласти відповідальність за "успішний" виступна спортивних журналістів, вирішили переключити увагу на історію з Дніпром", - зазначив власник клубу.

Про майбутнє клубу Коломойський пообіцяв розповісти пізніше.

"Ми зараз шукаємо вузькі місця і намагаємося зрозуміти, хто винен і що робити", - цитує власника Дніпра prosport.tsn.ua.

 

Раніше повідомлялося, що тренувальна база і стадіон Дніпра стали власністю компанії Приват.

Також була інформація про те, що борги Дніпра складають майже 23 мільйони євро. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, igorgame сказано:

Клоун пля :)

дуже в цьому сумніваюсь)

був би клоуном - не був би однією з найбагатших людей в країні

просто клуб з просто іграшки став дуже дорогою іграшкою і хитрого єврея почала душити велика українська жаба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маркевич залишає Дніпро

 

Мирон Маркевич подав у відставку з посади головного тренера Дніпра.

Про це тренер сказав в інтерв`ю Спорт-Экспресс в Украине.

"Знаю точно, що в середу на зборах оголосили: клуб існуватиме, планується навіть виїзд команди на тренувальний збір за кордон. А ось якою буде команда - це вже інше питання.

Тепер про майбутнє Дніпра доведеться думати не мені - я подаю у відставку. Про це заявив напередодні керівництву клубу. Не бачу сенсу продовжувати роботу - тим більше, безкоштовно.

Ми живемо у цивілізованому світі, де зароблене чесною працею треба віддавати. А жити цілий рік в невіданні, втрачаючи одного футболіста за іншим - такого в іменитому клубі бути не повинно.

Майже усі гравці роз'їхалися по інших країнах і клубах. Наскільки я зрозумів, прийшов час молодих футболістів і молодих тренерів. Можливо, в цьому є логіка. Не знаю", - заявив тренер.

 

Також Маркевич зазначив, що попросив у клуба виплатити йому борги із зарплати.

"Я був в Дніпрі три дні. Розмовляв із Стеценко: розповів йому про свої наміри і попросив виплатити належну суму. Я адже не прошу чогось особливого - лише те, що заробив. Але ніякої ясності із цього приводу немає, зі мною грають в мовченку", - каже тренер.

Після Дніпра Маркевич вирішив взяти тайм-аут в тренерській роботі.

"Поки у мене тайм-аут, займуся своєю футбольною школою в рідних Винниках. На цьому етапі нікуди не поспішаю, хоча запрошення у мене є. Але тепер до кожної пропозиції підходитиму зважено, щоб не опинитися в схожій ситуації.

Якби рік тому мені хтось сказав, що таке буде, я б ні за що в житті не повірив. Це ні в які рамки не лізе: минулого року Дніпро був однією з найкращих команд в Європі, а тепер перетворився на колектив фізкультури", - Маркевич.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не бачу сенсу створювати нову тему але згаданий футбол, то тут і запощу:

«Воля» прекращает транслировать «Спорт 1» и «Спорт 2»

Телекоммуникационный оператор «Воля» с 1 июля исключает из пакетов телепрограмм украинские спортивные каналы «Спорт 1» и «Спорт 2», принадлежащие компании «Поверхность Спорт ТВ». Как пояснили в компании, причина завершения ретрансляции каналов - прекращение договорных отношений с правообладателем. Их место в сети «Воли» с 4 июля займет европейский Eurosportnews. Как известно, спортивные каналы «Спорт 1» и «Спорт 2» начали свою работу в конце 2005 года. В эфире каналов зрителям доступны футбольные чемпионаты ряда европейских стран, турниры по пляжному футболу, баскетбольные игры, бокс, теннис, авто- и мотоспорт, футзал, гольф и многое др.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@ForZa то й добре, на тому спорт1-2 всяку хрень показували типу голандії, росії, і т.д.

Євроспорт цікавий канал колись був)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Євроспорт 1-2 і Євроспортньюс це однакові канали?

Чи Євроспортньюс це лише постійні випуски новин?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Офіційно. Манчестер Сіті підписав українського півзахисника Зінченка

 

Манчестер Сіті на своїй офіційній сторінці у Твіттер підтвердив підписання контракту з українським півзахисником Олександром Зінченком.

Про термін угоди та фінансову сторону контракту не повідомляється.

Раніше повідомлялося, що український півзахисник підпише з англійським клубом 5-річний контракт.

За даними видання Transfermarket, вартість трансферу склала 4 млн євро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новый владелец "Милана потратит на клуб 1,1 миллиарда евро

Новый владелец "Милана" инвестирует в общей сложности около 1,1 миллиарда евро для приобретения и обновления клуба, сообщает La Gazzetta dello Sport. По информации издания, Fininvest получит около 450-500 миллионов за продажу 80 процентов акций клуба китайским инвесторам, а также будет погашен долг "россонери" в размере 200 миллионов евро. Кроме того, нынешний президент "Милана" Сильвио Берлускони убедил китайцев инвестировать в клуб в течение двух сезонов 400 миллионов евро для трансферов и улучшения базы. Новые владельцы хотели бы видеть клуб в ближайшее время в Лиге Европы, а в идеале - в Лиге чемпионов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, ForZa сказано:

Новый владелец "Милана потратит на клуб 1,1 миллиарда евро

Новый владелец "Милана" инвестирует в общей сложности около 1,1 миллиарда евро для приобретения и обновления клуба, сообщает La Gazzetta dello Sport. По информации издания, Fininvest получит около 450-500 миллионов за продажу 80 процентов акций клуба китайским инвесторам, а также будет погашен долг "россонери" в размере 200 миллионов евро. Кроме того, нынешний президент "Милана" Сильвио Берлускони убедил китайцев инвестировать в клуб в течение двух сезонов 400 миллионов евро для трансферов и улучшения базы. Новые владельцы хотели бы видеть клуб в ближайшее время в Лиге Европы, а в идеале - в Лиге чемпионов.

Ну всьо, ждем Мілан на європейській арені,бабло полюбе свою справу зробить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Barugan сказал:

взяли невідомого Зінченка?

І відразу він піде у аренду, бо сумніваюсь, що Зінченко створить конкуренцію Де Брюйне, Сильві та ін. зіркам МС!:) Гвардіола ще не схожий на самогубця :) А там подивляться як буде прогресувати і... Час покаже :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колишній лідер Волині перейшов у російський клуб

Колишній півзахисник Волині Ерік Бікфалві повідомив про те, що переходить у Томь.

28-річний румунський хавбек на правах вільного агента підписав дворічний контракт з російським клубом і буде отримувати 350 тисяч євро на рік.

Окрім того, у контракті Бікфалві прописаний пункт, згідно з яким він може отримати 5 тисяч євро за гол у ворота Зеніта, інформує Fanatik.ro.

"Я щасливий перейти у Томь. Футболісти і персонал там чудові. Деяких з них я знаю з виступу в Україні, так що мені буде легше адаптуватися", - сказав він.

"Обрав Томь, тому що цей варіант був кращим для мене. Сподіваюся, я буду добре грати та не буду отримувати травми. Тоді я зможу сподіватися на виклик у збірну та запрошення у сильнішу команду ", - сказав Бікфалві, передає Tribuna.com.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маркевич очолив комітет національних збірних

Екс-наставник Дніпра Мирон Маркевич очолить комітет національних збірних Федерації футболу України.

Про це повідомляє matchday.ua.

65-річний фахівець обійме цю посаду на правах виконувача обов'язків. Таке рішення було прийняте на засіданні комітету національних збірних, на якому Маркевич був присутнім особисто.

Раніше цей комітет очолював президент ФФУ Андрій Павелко, а першими заступниками були Семен Альтман, Андрій Шевченко і Михайло Фоменко.

Прізвище нового головного тренера збірної України стане відоме 15 липня, коли відбудеться Виконком ФФУ.

Раніше повідомлялося, що Маркевич відмовився від пропозицій закордонних команд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І все-таки ми в це вступили...

 

Шевченко - головний тренер збірної України

Новим головним тренером збірної України призначено Андрія Шеченка.

Виконком ФФУ одноголосно підтримав кандидатуру 39-річного спеціаліста.

Контракт із 39-річним спеціалістом буде підписано за схемою "2+2" - на два роки із можливістю пролонгації угоди на такий самий термін.

Асистентами Шевченка в національній команді будуть екс-тренери Мілана Мауро Тасотті і Андреа Малдер, а також колишній асистен Сергія Реброва в Динамо - іспанець Рауль Ріанчо.

Як відомо, на цій посаді Шевченко змінив Михайла Фоменка, в тренерському штабі якого він працював останні кілька місяців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реалії такі, що ніякий хороший буржуй в Україну не приїде і також ніякого іншого нормального тренера-українця не існує (окрім Маркевича, який самі бачите де).

З цього всього прочитаного, я більше задоволений чим навпаки. Адже в штабі з "головним" Шевченком насправді дуже непогані тренери! Неозброєним оком було видно що Рауль той в динамо рулив куди більше за Реброва. Тассоті 36 років пропрацював в мілані, перенісши через себе взлети і падіння цього безперечно великого клубу. Короче кажучи мені здається "головний" Шевченко там тільки в ролі перекладача і шоб на пресухі ходити меЕе-кати))      

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перша розмова тренера Шевченка з гравцями 

http://obozrevatel.com/blogs/31590-pervyij-razgovor-trenera-shevchenko-s-igrokami-sbornoj.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, spqr сказал:

Добре хоч іноземці а не екс-динамівці там усякі.

за це я і кажу, і навіть вірю що загальна підготовка стане кращою ніж як раніше по тих конспектах і совкових тестах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...