Перейти до змісту

Футбольні новини


Teo

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, w1se сказал:

тих конспектах і совкових тестах

Як би там не було але з тими "конспектами" і "тестами" найбільші досягнення і радянського і українського футболу і не потрібно так на це реагувати! А ось те, що це ніхто з розумом не може і не вміє досі використовувати - ось це питання. Не треба забувати і викреслювати гарні сторінки нашого футболу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 3,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Я не знаю чьо,але я саме більше радий від того,що Селезньов не забив пєналь:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 16.07.2016 at 23:21, yura-patriot сказано:

Я не знаю чьо,але я саме більше радий від того,що Селезньов не забив пєналь:D

А бачив його заточку після матчу? Таке враження, що лігу чемпіонів програв :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 16.07.2016 at 20:50, igorgame сказано:

Як би там не було але з тими "конспектами" і "тестами" найбільші досягнення і радянського і українського футболу і не потрібно так на це реагувати! А ось те, що це ніхто з розумом не може і не вміє досі використовувати - ось це питання. Не треба забувати і викреслювати гарні сторінки нашого футболу!

Ну і хто показав результат "по конспектах"?Ребров у Англії вчився і їздив на різні курси туди.Про трансфери ДК взагалі мовчу,хто десь заграв з наших чи іноземців?Деградація повна.Ахметка за останні 4-5 роки(останні 2 роки звісно обламали його загальні прибутки) в плюси хоч трохи пішов на трансферах.1\8 в ЛЧ 2012\13 рік - класно грали,і гравці хороші були.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, spqr сказал:

і гравці хороші були

Бачимо які "хороші" :) Фанатієте від бразіл? То може вам і за іншу збірну вболювати? З баблом багато хто чого може і Ахметка і Ярославський свого часу, а без бабла - пшик! А Суркіс з Динамо завжди на одному рівні і два роки Чемпіон, а що було - те було, по новому слабо? Метал - гаплик і Шахта невдовзі там буде, бо ще розвиватись треба, молодь виховувати, а не одним баблом все купляти!!!:) Ці "хароші" показали себе в збірній :) Вболювайте далі...за кротозадих :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фернандиньо,Мхитарян,Тейшейра,Дуглас Коста,Виллиан-подивіться де ці гравці зараз і за які гроші пішли.Мбокани,Ленс-де вони,у аренді в Англії нічого не показали,залишився Ярмоленко з його одним фінтом,за якого хотіли за 35 лямів а зара 15 мож і то не дадуть. ДК виграло два чемпіонати коли Шахта і Зоря навіть не дома грають,Метал і Дніпро в ауті,перед цими роками вони те тільки і робили що вибачалися перед вболівальниками.Я не фан Шахти,але факти говорять самі за себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, spqr сказал:

Ленс-де вони

Ленс проданий, а не в оренді і за не погані гроші, а де він і як - то його проблеми, якщо не захотів йти на щось інше! 

 

1 час назад, spqr сказал:

Зоря

?! :) Зорю в конкуренти до Динамо записали? Ржунеможу :) Ще можете в адвокати до Рафаїлова записатись, так його шкода, що не дає його Зорі Динамо на Олімпійському грати :)

 

1 час назад, spqr сказал:

Фернандиньо,Мхитарян,Тейшейра,Дуглас Коста,Виллиан

І де тут хоч один вихованець для збірної України? Теж факт і дуже вагомий! Кротярня розвивалась за гроші ахмета і не задумувалась за розвиток українського футболу, а якщо хтось і є - то тільки сепари!!! Жалійте далі... :) :sm110:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ладно.А хто вам показує український чемпіонат по тв,евро хто,пристойно думаю,показав,ЛЧ у Львові,у юнацьких командах не бразильці тренуються і на турніри їздять. Виходить що сепари більше роблять ніж хто. Зоря мож не конкурент але гру пристойну показували і збірники там є,а з ким ще грати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, spqr сказал:

збірники там є

Є - але сиділи разом з "пенсіонером" Тимощуком на банці, але тому хоч хвилину дали пограти! :)

 

1 час назад, spqr сказал:

А хто вам показує український чемпіонат по тв

О-па-на... а ви часом не адвокат Пенисоффа і тої ТРК гоп-кампанії? :) Особисто я дивлюсь єврофутболи на НТВ+, бо слухати коментаторів-пенісовців - це вже верх знущання :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я бачу,що ви разом з нтв+ дуже сильно переживаєте за розвиток українського футболу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, spqr сказал:

ви разом з нтв+ дуже сильно переживаєте за розвиток українського футболу

А це тут до чого? Багато хто з форумчан да і взагалі... дивляться футболи по НТВешним каналам, бо там коментатори на голову вище за нашіх (тільки не треба тут про патріотизм співати) і той-же Розанов раніше на ТРК-Футболах працював і було видно його високий рівень. А вам лише привід дай, то з теми зіскакуєте і політику приплітаєте! Жодного разу ще не чув від коментаторів НТВ (і не плутайте з загальнодержавним, мова про спортивні МАТЧ-ТБ), чогось поганого у бік України, а навпаки - хлопці все розуміють, ну під час матчів жодного чогось поганого про нас!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я сам дивлюсь "нтв+",там HD багато ))) Хороші коментатори,слова поганого не чув про наших,навпаки інтервью з Тимощуком,як в Зеніті так Баварії,цікаві репортажі,коменти,обзори,інформація,аналітика,матчі дивляться на різницю від Леоненко і ко.Але хочу просто вступись за Шахту і Ахметова,як там не було б.НТВшники більш за тих хто в них грав цікавляться ну ще збірну трохи.Ну "ФУТБОЛам" теж треба віддати належне,в барах люди дивляться(часто без звука))коментатори кращі ніж на "2+2".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Босянок та Джулай єдині професійні коментатори України, але вони відмовились працювати на футболах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Сьогодні в 16.30 Дармштадт грає в Кубку Німеччини - теоретично на поле може вийти аж три українці)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Футболісти Динамо вітають з 25-річницею Незалежності віршами Ліни Костенко

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всьо(( в Іспанії вже награвся.

Евгений Коноплянка ушел из "Севильи".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну й добре,там сильно жарко.Німецький найкращий чемпіонат для нього щоб ще "вирости".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо буде стабільне місце в основі, то це може бути і "плюсом" для кар'єри.

Тільки що пробігся очима по складу "Шальке" - крім Хеведеса і Хунтелара всі інші прізвища майже ні про що не говорять. Так що тут Жека має не просто грати, а "брати руль"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво спостерігати за дедлайном)

Хто пригадає цього файного хлопаку? А арсенал за нього виклав 17 лямів фунтів...

Показать содержимое  

zp_Perez_6_3373.jpg

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне, шо він свого часу не підійшов Карпатам :)

Нагадує мені історію з ЯЯ Туре і Дон. Металургом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карпатам то він якраз таки підходив, але так як в них керівництво веде справи... то нормальні люди там на довго не затримуються)

я просто чудово пригадую короткостроковий вояж лукаса в болід імені блохіна, за якого йому не дали зіграти ЖОДНОГО матчу, а тупо зіслали в дубль, Мабуть віджимався погано...

тим часом динамо домовляється за Луіса "феір плей" Адріано, я так розумію беланда або віда будуть частиною договору

п.с. ололо, трололо Джо Харт в Торіно О_О

інфа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...