Перейти до змісту

Мажорка на Львівській влетіла в даїшників!


churyk

Рекомендовані повідомлення

теревені цитируют Борду?

тут

инфа просочилась на

авто

теперь в Волыни..

спустят на тормозах дело ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 105
  • Створено
  • Остання відповідь

Во как

Прикол полягає в тому, що ця чарівна пані того вечора гостювала вдома у заступника начальника УМВС України у Волинській області Володимира Остаповича, який так оперативно прибув на місце пригоди. І саме з його дому її випустили в такому стані.

тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Т

П.С. стосовно теми (да, ви уявляєте, тут навіть тема інша була ;))- вважаю, що все пройде безнаказано.... і мабуть кожен з нас бував у такій ситуації, коли хтось десь щось начворив і шукав мирне вирішення конфлікту... Слава Богу, що нікого не вбили....

Irochka, ты бывала, с уровнем 2,8 промиле алкоголя в крови, в ДТП, сбив двух человек и побив две машины???

Дякувати Богу - минулося без таких наслідків. Але в аваріях доводилося бувати. Нажаль. І тоді не хотілося дайців, тяганини. А просто вирішили конфлікт на місці. Ми та постраждала сторона дійшли взаємної згоди. І навіть наші бордівці ніде не відмічали про цю аварію, що стало по-своєму приємно. Бо коли стоїш з побитою головою, вгроблена машина, то не дуже приємно, коли тебе фоткають телефоном або "зєвакі" шарпають за рукав і "чуєш-чуєш, а шо то сталося, га?"... )

Та й взагалі я мала на увазі не конкретно аварію... А взагалі ситуації, про які не хотілося розголосу. Не прискіпуйтеся)

Цікаво, чи писала б ти таке, коли твої б дуже близькі постраждали?

Напевне, на місці все вирішила б і все!!!

P.S. Знаєш, є такий закон "бумеранга", коли такі люди захищають п'яних водіїв за кермом, може і в них статися пригода саме з п'яним водієм!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як у інших?

Давайте проаналізуємо як в яких країнах борються з пияцтвом за кермом.

В Польщі , наскільки мені відомо-п,яного водія, що зробив дтп з постраждалими, чекає тюрма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ты знаешь, что желая другому зла - притягиваешь зло к себе?

Канечно знаю!

только я зла не желаю!, а просто желаю, чтоб человек сделал правильные выводи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да я ж не конкретно про тебя. Тут 90% постов - чистый негатив...

Проочитав дві сторінки.А до чого позитив має бути,конкретніше скажіть.Навіть не позитив,а нейтральне ставлення?Та як би тільки залізо постраждало,так посміялися б-*а заплатить,нічого страшного*.Тут трохи інше,хай відповідає по закону,як всі.Що тут не так?Покалічила двох людей,принесла горе в родини,а тут негатив...От блін які кровожерливі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поспорив я з коЛЛегою про те чи буде покарана "мажорка", хоч би умовно... Мо кто чув?

p.s. я казав що покарають, він - замнуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поспорив я з коЛЛегою про те чи буде покарана "мажорка", хоч би умовно... Мо кто чув?

p.s. я казав що покарають, він - замнуть...

Готуй пиво чи на що там спорили ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже лікар ,,помилився,, , визначивши спяніння.Новий аналіз показав тверезість водія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже лікар ,,помилився,, , визначивши спяніння.Новий аналіз показав тверезість водія.

А в когось були сумніви? Отже, хтось з правоохоронних органів став/стане новим власником одного з магазинів на пр.Волі.

З самого початку було зрозуміло, що вся справа "в несправних конструктивних елементах автомобіля" та/або "в незадовільному стані дорожнього покриття".

Насправді - це все сумно. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже лікар ,,помилився,, , визначивши спяніння.Новий аналіз показав тверезість водія.

джерело?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Начебто лікар написав пояснення, що помилився при першому обстеженні.

,,Почув у маршрутці,,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То вона :ninja:

Прикрепленные изображения

Тут типа изображение с поста №78

А нечё так девочка. Есть ещё фотки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
За фактом ДТП, яке у лютому скоїла дружина відомого волинського бізнесмена,

депутата Луцької міськради Олега Чернецького, порушено кримінальну справу.

Про це під час прес-конференції сьогодні, 13 травня, розповів начальник УДАІ в області Володимир Поліщук, – інформує власкор ЗІКу.

Начальник ДАІ Волині Володимир Поліщук підтвердив, що за фактом цього скандального ДТП порушена кримінальна справа. Тим більше, що він особисто перебував на місці пригоди – у ній постраждали його підлеглі.

Поліщук зізнався: працівник ДАІ, який зазнав тілесних ушкоджень під час ДТП, донині лікується.

zik

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олега Станіславовича розкрутять на $$$ як піть дать :smile3:

Цікаво, отримає пані хоча б условку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю нет, зря что ли, кум - зам нач управления - начальник отдела кадров МВД Волыни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Сорока на хвості принесла: після цього ДТП, Чернецький розвівся з дружиною, але не через ДТП, а тому що мадама в той момент була з коханцем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...