Перейти до змісту

без коментарів


hal

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 82
  • Створено
  • Остання відповідь

14/88 — кодовый лозунг у неонацистов и части националистов.

Цікаво, з ким ця дітвора себе асоціює?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а что собственно тебя удивляет?

то что на свете существует уйма на всю голову п*зданутых хуманов?

или то что ВНЕЗАПНО! оказалось что они гораздо ближе к тебе географически?

g05.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не всі люблять контакти, але там подивіться це

і як це сприймати?

Брєд сівой кобили.Соромно за таку молодь. На будівництво,цемент совати.Живчики.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хай собі дригаються, колись переростуть.... сприймай їх, чи не сприймай, їм пофігу. я, наприклад, коли бачу тіпочків з челочками з під шапочок, в завужених штанцях, мене це дратує, хочеться взяти весло і одним ударом покласти десяточок, але це ж не вихід. мовчки проходжу :rolleyes: . колись воно підросте, вдягне костюм трійку чи светр, джинси і бороду та буде з нього людина...а поки хай дуріє, раз батьки не туди дивляться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

особливо порадувало:

хочеться взяти весло і одним ударом покласти десяточок

Ахтунги мля...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як і будь-яке покоління молоді, теперішня молодь також хоче вирізнятися від "сірої маси" інших людей. І мабуть будь які прояви твоєї індивідуальності вплинуть на твоє майбутнє, формування твоєї особистості ( будь-то гопнік, емо чи гот). Головне щоб твої дії неприносили шкоди іншим людям чи навколишньому середовищу. Мабуть є два типи людей, ті яким неподобається "сучасна" молодь і ті якім всерівно.

Можна нелюбити багато людей: євреїв, гомосексуалістів, наркоманів, людей які зараєстровані в контактах (от яскравий приклад), москалів, політиків,...та відношення до них має бути стриманим, непотрібно проявляти агресію до інших, тому що хтось неподобається тобі, а в когось ти викликаєш огиду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ! Ви шо не чули про ХардБас двіжухі? Які нацисти, про шо ви? Пацанва просто стібеться, аля в струї Луцьк Хардбас, ави вже їм неонацизм прикріпили). Гірше шо такі справи супроводжуються "бутіратамі і спідамі".

П.С. Ну то так для аналогій

і
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всерівно брєд.Здорові,дорослі дядьки,матня,вибачте,по коліна,а такими дурницями займаються.Не одобрямс-с-с.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У%баны малолетние. Но если этот трек станет частью субкультуры(даже такой звезданутой) - бидааа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У%баны малолетние. Но если этот трек станет частью субкультуры(даже такой звезданутой) - бидааа.

Беда.. (Андрей Евгениевич Быков)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ух ти! скільки коментарів набралось.

то что на свете существует уйма на всю голову п*зданутых хуманов?

или то что ВНЕЗАПНО! оказалось что они гораздо ближе к тебе географически?

очень пугает.

при чому там Serj Tankjan? ніпанятна...

це моя сторінка.

Як і будь-яке покоління молоді, теперішня молодь також хоче вирізнятися від "сірої маси" інших людей

і самі стають сірою масою

я, наприклад, коли бачу тіпочків з челочками з під шапочок, в завужених штанцях, мене це дратує,

ти ще не бачив мужиків під 49 у таких штанцях....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

hal Свою сторінку вирішив прорекламувати???

Нагадаю перший пост топікстартера.

не всі люблять контакти, але там подивіться це

і як це сприймати?

.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

OMG. Дибіли, уї....и, на будівництво з цементом, в міліцію, до стінки і пулю в затилок йопт. І взагалі давайте зберем бригаду дружинніків вийдем на вулиці і будем пиз...ти всіх шо не підходять під шаблон : всіх в спорт костюмах, всіх патлатих, всіх в лосінах, всіх ....

То типу така реакція на банду хлопів шо захотіли пофанитись? Нічого поганого в ролику не видно, не видно бійок, хуліганства, бикування якогось. Аналогічно мабуть ви ставитесь до інших типів флеш-мобів? Чомусь зразу згадав "бабульок подпад"єздних". Хай би собі дригались, аби іншим не заважали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

hal Свою сторінку вирішив прорекламувати???

ні, просто я одного разу кинув якусь фігню що була не на моїй сторінці , і мені сказали, що відео знаходиться на сторінці з обмеженим доступом, чи шось в тому роді.

OMG. Дибіли, уї....и, на будівництво з цементом, в міліцію, до стінки і пулю в затилок йопт. І взагалі давайте зберем бригаду дружинніків вийдем на вулиці і будем пиз...ти всіх шо не підходять під шаблон : всіх в спорт костюмах, всіх патлатих, всіх в лосінах, всіх ....

То типу така реакція на банду хлопів шо захотіли пофанитись? Нічого поганого в ролику не видно, не видно бійок, хуліганства, бикування якогось. Аналогічно мабуть ви ставитесь до інших типів флеш-мобів? Чомусь зразу згадав "бабульок подпад"єздних". Хай би собі дригались, аби іншим не заважали.

ти приймав у цьому дійстві участь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...