Перейти до змісту

Athlon 3000+/1Гб/256мб-256біт/320/двд-рв


kozakd

Рекомендовані повідомлення

Bezymiannyi_500.jpg

корпус схожий, але не такий

Процесор: AMD Athlon 3000+ -100грн

Материнська плата: ASUS K8N4-E Deluxe -250грн

ОЗУ: 1Gb (2*512Mb) - 200грн

Відеокарта: Sapphire Radeon X1950 PRO 256 MB GDDR3 256 bit -300грн

Вінчестер: Seagate 320 Gb -280грн

Привід: LG DVD-RW multi -120грн

Блок живлення: 400Вт -120грн

Корпус: білий, простенький, але в дуже доброму стані -90грн

Ціна 1400грн

блок живлення і привід майже нові (5 дисків записав). Можливий продаж покомпонентно, якщо покупців назбирається на 50% деталей- почну барахолить, до кінця тижня чекаю на покупця всього системного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БАРАХОЛ ПОВНІСТЮ РОБОЧОГО ПК

IMG_0388_800.jpg

Процесор: AMD Athlon 3000+ -100грн кулер світиться синім неоном

Материнська плата: ASUS K8N4-E Deluxe -250грн (потрібно міняти батерейку на біосі, бо останнім часом час почав показувати той, при якому пк останній раз вмикавсь)

IMG_0395_800.jpg

IMG_0410_800.jpg

ОЗУ: 1Gb (2*512Mb) ДДР1/ 400МГц/ 3200 - 200грн (по 100грн за кожну планку)

Відеокарта: Sapphire Radeon X1950 PRO 256 MB GDDR3 256 bit -300грн

IMG_0391_800.jpg

Вінчестер: Seagate 320 Gb -280грн (сата)

IMG_0398_800.jpg

Привід: LG DVD-RW multi -120грн (АТА)

IMG_0401_800.jpg

Блок живлення: 400Вт -120грн є додаткове живлення на відеокарту і сата роз'єм

IMG_0390_500.jpg IMG_0393_500.jpg

IMG_0394_500.jpg

Корпус: білий, простенький 75грн (фото буде пізніше)

вінчестер, блок живлення і привід (5 дисків записав) майже нові

клавіатура мультимедійна 50грн (або в подарунок покупцю на 5 комплектуючих)

IMG_0404_800.jpg

знадодиться це все в м.Рівне, доставка Автолюкс, Нова пошта, маршрутні таксі Луцьк-Рівне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PCI Express

Залишивсь вінчестер і клавіатура, все інше в резерві, взавтра почну роздавати комплектуючі новим власникам).

Чекайте на продаж нового мого системного...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ось це автор цієї теми !

Він не з луцька а з рівного !

і що з того? Нормальний, перевірений продавець.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось це автор цієї теми !

Він не з луцька а з рівного !

знадодиться це все в м.Рівне, доставка Автолюкс, Нова пошта, маршрутні таксі Луцьк-Рівне - це для тебе написано, бо всі це і так знають, чи читати вміють!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось це автор цієї теми !

Він не з луцька а з рівного !

і що з того? Нормальний, перевірений продавець.

та я нічого проти нього немаю ! :0016: :0016: :0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bearler Навіщо ти виложив сюда це фото?

Відредагуй своє повідомлення і удали фото.

Якщо потрібно буде автор сам покажеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bearler Навіщо ти виложив сюда це фото?

Відредагуй своє повідомлення і удали фото.

Якщо потрібно буде автор сам покажеться.

Дякую за підтримку!

Це фото з сторінки контакту, адрес якої в мене в досьє. Якщо комусь цікаво, то і так можуть подивитись, я ні від кого не ховаюсь

bearler ти без мого відома використовуєш моє фото!!! На таке є закон, а ще можна в репу получить!!!!

Вкотрий раз прошу модераторів розібратись з горе учасником, який заважає нормальній роботі форуму і каламутить теми, а ще порушує правила

1. флудить, та спілкується не по темі

2. наклепує та ображає учасників форуму

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bearler Навіщо ти виложив сюда це фото?

Відредагуй своє повідомлення і удали фото.

Якщо потрібно буде автор сам покажеться.

Дякую за підтримку!

Це фото з сторінки контакту, адрес якої в мене в досьє. Якщо комусь цікаво, то і так можуть подивитись, я ні від кого не ховаюсь

bearler ти без мого відома використовуєш моє фото!!! На таке є закон, а ще можна в репу получить!!!!

Вкотрий раз прошу модераторів розібратись з горе учасником, який заважає нормальній роботі форуму і каламутить теми, а ще порушує правила

1. флудить, та спілкується не по темі

2. наклепує та ображає учасників форуму

"наклепує та ображає учасників форуму"

кого я наклепую покажи мені пальцем тут таких людей окрім себе, і інформація в контакті не є твоєю особистою ти її виставив на показ і закону на таке нема і ніколи не буде бо контакт це всього лише соціальна мережа яка ніякої відподідальності за особисті дані не несе і не хоче нести щоб не мати з цим проблем, томуй я це все розпочав тому що мені смішно з тих людей хто зареєстрований в контакті, звідти можна взнати усю детальну інформацію про людину, які ж ті люди дурні хто там зареєстрований!, сторінку взламати можна лише за допомогою одного скріпта , я твою анкету теж повну дивився але інформацію казати не буду я ж не криса якась, просто в мене думка ті хто там зареєстровані повні дурні і скидають туди інформацію про усе своє життя, яку легко можна використати проти них ! А ти якби менше кричав на мене то я б у тебе забрав колонки з кампом, просто спершу думав з тобою поговорити і побачити розважливий ти чи ні , виявилось що ні, і вибачай але бажання в тебе купляти в мене вже пропало !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото -особиста власність, де б воно не знаходилось, редагувати, переміщувати, видаляти має право тільки власник, тобто я! Тобі розумні люди писали, що не гарно без просу брати чужі речі і виставляти їх на показ, але ж яке виховання - такі і діти...

якщо щось маєш проти мене, і проти того, що я на даний момент живу у Рівному, то пиши в лс, а ти почав обзивати баригами-сам такий, бо теж тут торгуєш і купляєш!!!

Щодо контакту, то 100млн людей дурнів, які зареєстровані, а один ти самий розумний.... ми всі вже це побачили. Взламати контакту сторінку дуже важко, хоча є 10 способів, але ні один з них не ефективний, а ти ще за скрипт говориш.... напиши хочаб скільки в мене зараз друзів, якщо такий хакер і взламуєш сторінки. Я особисто думаю, що нічого ти купляти не хотів, бо ділові люди зразу переходять до справи про товар, а не починають кашу варити в моїх темах, просто людська заздрість-то велика сила (зла сила), яка заставляє такі вчинки робити.

Отже, до суті справи, системний той вже давно проданий, залишились тільки материнка з процесором

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привід: LG DVD-RW multi -120грн

Якщо PATA - то резерв за мною :0011:

Отже, до суті справи, системний той вже давно проданий, залишились тільки материнка з процесором

А де мій привод я був перший з резерву Чи не так ? :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

резерв і все, більш ніяких дзвінків, чи листів від вас я не отримував щодо доставки і оплати приводу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

материнка продана, залишились процесор з охолодженням 90грн

Проц в резерв.

Дай контакт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...