Перейти до змісту

без коментарів


hal

Рекомендовані повідомлення

fatamorgana, от у ті часи про вальс думали абсолютно так само. Мова про якраз про це.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 82
  • Створено
  • Остання відповідь

 А в ті часи,танцюючи вальс,обличчя теж ховали під масками,і у громадських місцях проявляли свої таланти,чи для танцю було відведене,хоча б якесь місце.Мені здається,що скакати в магазинах,маршрутках,на меморіалах-це лише спроба привернути на себе увагу громадськості,а не проявити здібності до танцю.

Нехай підуть на кастинг "Танцюють всі","Україна має талант",чи ще якийсь проект. Цікаво ,як їхні вміння осудять досвідшеніші люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прогрес йде вперед, культура змінюється. А ми з вами просто називаємось консерваторами. Це лише одна з точок зору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Demeter, Не шукай виправдання тим молодикам. Згодься, якби ти сам побачив банду молодиків в "адідасах", що крокують вулицями міста і відгупують невідь-де і невідь-що - твоя перша думка була б - "Гопники". А вже потім здоровий глузд, після пережитого страху, сказав би тобі, що це якісь Хардбасівці тусуються.

ПРо флеш-моб приклад навели. (Доречі флеш-моб, теж яскравий приклад управління масою, погугли на цю тему). Нехай собі тусуються і відгупують баси десь там, де їх менше видно буде. Щоб людей не лякали.

А щодо Кавказу (І зверни увагу на автора каналу Ютуб...) - http://www.youtube.com/user/zaratustra1488#p/a/f/2/TnzwM9Kz3Cg

Дискусію вважаю далі не доречною - кожен у цьому бачить своє.

Грішні вони, грішні, адже викликають панічний страх до себе навіть просто сидячи на лавочці, а тут, танцюють, всьо кажись труба, валеряночку і швидше додому. І якшо хтось хапається за серце при одному вигляді хлопців "в адіках" то це вже не вина "гопника". Та й вкотре повторюсь спортивний стиль одягу буває не тільки в гопів. Про флеш-моб, та шо Вам, шановний Zheny@, скрізь ті управління масами здаються? То хард-бас тусня, то флеш моби. Згоден, можна використовати такі дійства лідером в своїх цілях, але це ж не завжди і не скрізь. Масу зібрати легко, а от складність керування нею (масою) прямо пропорційна віку учасникам маси. Тож давайте не будемо шукати завжди якийсь прихований сторонній інтерес чи інопланетний вплив ;). Навіть гуглити про оцю вашу теоргію заговорів не охота, а то тут навіть такі речі пишуть http://www.novy.tv/ru/novystyle/40/u195649/12079/10/12/08/0040.html (може це навіть відео із постів вище) і таке http://sfw.org.ua/index.php?newsid=1148959712.

Подивився вказаний Вами канал, ну бійка, а де хардбас? Музика? Давайте я зараз на цю бійку 5 симфонію Бетховена поставлю? Бидло є і від цього нікуди не подінешся. Просто не треба робити поспішних висновків. Мене здивували самі перші пости про те які ...(тут знову перелік якісних характеристик) учасники луцької туси. Спочатку скажем "бидла адназначна" а потім вже подумаєм "а точна эта так? хммм, а вдрух проста танцуют?"

ИИИИ, fatamorgana, про "Це швидше якісь дикі танці чурок.Два притопа,три прихлопа." насмішила. ШО там про 14/88 і нелюбов до народів Кавказу? Чи тут "чурки" то ніби полінця з яких Буратіно зробили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fatamorgana, вони читають тебе і щасливі- адже одна з цілей -почути оце бур-бур-бур і кво-кво-кво:0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fatamorgana, вони читають тебе і щасливі- адже одна з цілей -почути оце бур-бур-бур і кво-кво-кво:0123:

Я радію,що вони щасливі від моєї критики.

  :)

А це так ,в додачу до того бур-бур-бур і кво-кво-кво:

http://www.youtube.com/watch?v=xiXppCe4ZMU 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так-так, до речі, не кожен у силу певного рівня своїх розумових здібностей і культурного розвитку здатен сприймати певні напрямки музики, приміром. Що ж, їх позбавляти можливості отримувати задоволення від музики?) Ви б знали. що я подумав, коли вперше почув Led Zeppelin. :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А це так ,в додачу до того бур-бур-бур і кво-кво-кво:

 

От давайте дійсно не будем вже проводити аналогій і падати до рівня Московії, де такими от роликами і підкріплюють нав"язану ненависть до самі знаєте кого. Тим більше до Грузії, яка відома своїм толерантним ставленням до українців.

Та і танець зовсім не лезгінка, а швидше ірландський типу частини із цього

. Але шо там тому нездалому автору того нездалого відео.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По моєму нічого поганого тут немає, навіть навпаки. Пацани зібралися, відірвалися, комусь від цього погано? На рахунок 1488: я думаю що більша половина з них навіть не знає що це означає, а ви з них нацистів робите)

На продовження цієї теми відос. Там і слова є: "бутирати і спиды - наши злейшие враги".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну танці як танці, так би мовити, якби не дивний рух танцора на 52-53 секунді відео....

пс.мова про стартове відео з кантахтів..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tolik_lt , шо пропонуєш?

соватись по місту із бандою гопів?

нє, ви..би пару гопочок, заодно передаш їм високу культуру половим путьом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tolik_lt , шо пропонуєш?

соватись по місту із бандою гопів?

нє, ви..би пару гопочок, заодно передаш їм високу культуру половим путьом

Гопочки негарно. Краще гопесси :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє, ви..би пару гопочок, заодно передаш їм високу культуру половим путьом

ця хороба не венерична

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

eHoT, от уже чого не хотів зробити))))

а що саме сподобалось? баси чи може текст?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
eHoT, от уже чого не хотів зробити))))

а що саме сподобалось? баси чи може текст?

відео з посту №42.

я в такій музиці не сприймаю слова, для мене це просто музичний фон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай собі дуріють, нормально до цього ставлюсь, енергію то треба десь викидати :rolleyes:

Правда дуже веселить фраза

Рожденный шавкой Хард Басс не танцует

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо раніше я просто посміювався, або істерично бився об стіл після чергового перегляду то тепер ЦЕ вже не смішно.

Я не сприйняв фразу "дальше будет" серйозно..... а зря....

І ще,

звертаюсь до тих, хто гнав на людей що пов'язували гопніків з фашистами.

тут є більш вагомі докази

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось боїться зняти рожеві окуляри і не бачить очевидного. Або ж сам такий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...