Перейти до змісту

без коментарів


hal

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 82
  • Створено
  • Остання відповідь

І ще,

звертаюсь до тих, хто гнав на людей що пов'язували гопніків з фашистами.

тут є більш вагомі докази

Теорія_великого_заговору_частина_друга? Тут всі на когось гонять, ага? Канеш це відео вже явно мутніше першого, але фашистів все одно не бачу. Протріть мну очі, о "вєлікіє"! Тому буду продовжувати думати як ті люди шо гонять на тих людей шо думають шо люди які гопнікі і люди які фашисти то аналогічні поняття. Тепер, виходячи з ваших методів визначення різновидів Хомо Сапієнс маємо "ті хто ходять в спорт одязі"="ті шо танцюють, ака дригаються на вулицях маста"="гопнікі"="фашисти (ну це ж логічно, ля" (1) . Продовжуєм бесіду, чекаю доказів фашизму. Але нє, я навіть піду далі, буду по вашій логіці шукати фашистів на відео: 1) стадіон "Авангард" ( капєц фанати футболу, очевидно, фашисти) підставляєм в рівняння 1? 2) може рекламка "Сухішвілі" біля якої був знятий кусок ролика? Фашисти не люблять кавказців, а значить танцюючи біля рекламки ансамблю (до речі кльового) вони принижують грузинів і доводять шо вони це ВОНИ. 3) голі сраки на катку, ну та тут і так всьо ясно типові "фашистинах".

Відкрийте мені очі, якшо я вже десь трохи сплю. П.С. Ходжу в "Адідас", дивлюсь футбол, хардбас туси не відвідую, не бачу "очевидного" (рівняння 1) - може я тоді полугоп?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вони там типу втрьох кинули зігу на стадіоні.

З них такі фашисти як з мене балерина

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Demeter, передивляємося відео 1хв9 сек. Що роблять троє молодиків на трибуні? Чи це просто так? (сумніваюся, що вони знають про Римський Салют)

А цей ексгібіціонізм на катку - це вже ну ні в які рамки не влазить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та це просто чергове віяння моди, емо скоро перекваліфікуються в не-шавок хардбасівців, будуть кидати зіги де захочеться)

Але фашистами вони від цього не стануть)

Потім ще щось з'явиться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

секнда номер шість цього відео, як прокоментуєте?

може це мої особисті параноїдальні галюцинації , чи нова мода?

ініціали K/g тоже як хард бас не розшифровуються...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...