Перейти до змісту

без коментарів


hal

Рекомендовані повідомлення

ти приймав у цьому дійстві участь?

Ні, не приймав. Та й навряд чи приймав якби й запропонували :)Просто не розумію цього агра від деяких учасників форуму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 82
  • Створено
  • Остання відповідь

як я перший раз побачив відео, то у мене таке ж обличчя було - :sq_ye:

може я консерватор, або старий пирдун але ні таку музику, ні таку вакханалію я не підтримую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто не розумію цього агра

Ну тож непанімаю,що ти кажеш.

Просто я не розумію *(мужика, хлопця,парубка) в таких прикидах. Можливо це модно. Не розумію.І навіть тих що ходять в штанах типу (я всрався)

і мені пофігг. :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як я перший раз побачив відео, то у мене таке ж обличчя було - :sq_ye:

може я консерватор, або старий пирдун але ні таку музику, ні таку вакханалію я не підтримую.

Може ;). А мені музика зовсім так нічьо. Люблю я оцей HardBass/StupidHouse. А про вакханалію...хмммм. Та де ж вона? Особисто я бачу в цьому якийсь флеш моб і не більше. Все досить, роздули тут. Офаюсь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Demeter, поясню тобі на пальцях.

Перший ролик - 14/88 - ще скажи, що ти не чув там цих слів.

Другий ролик - "лезгінка не клас.." - Лезгінка, народний танець кавказців, яких, так як і євреїв та негрів ненавидять ті, що вигукують "14/88"

Дретє - це управління масою. Людською масою. В умілих руках ця маса молодиків під ту ж музику піде куди завгодно. І робитиме що завгодно. Вірніше - що скажуть. Все починається як невинна гра.

Згадай фільм "Бійцівський клуб" - все починалося з того, що хтось когось вдарив по пиці. Чим закінчилося?

До речі в поміч тобі ще один фільм, "Скины / Бритоголові / romper stomper". Музика майже не змінилася. Змінився "прикид". Мода...

А суть - лишилася.

Твій вік багато про що говорить. Одружишся, матимеш дітей - зрозумієш в житті НАБАГАТО більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає нічого цікавого в цих нервових сіпаннях.

Деградація суспільства. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Demeter, поясню тобі на пальцях.

Перший ролик - 14/88 - ще скажи, що ти не чув там цих слів.

Другий ролик - "лезгінка не клас.." - Лезгінка, народний танець кавказців, яких, так як і євреїв та негрів ненавидять ті, що вигукують "14/88"

Дретє - це управління масою. Людською масою. В умілих руках ця маса молодиків під ту ж музику піде куди завгодно. І робитиме що завгодно. Вірніше - що скажуть. Все починається як невинна гра.

Згадай фільм "Бійцівський клуб" - все починалося з того, що хтось когось вдарив по пиці. Чим закінчилося?

До речі в поміч тобі ще один фільм, "Скины / Бритоголові / romper stomper". Музика майже не змінилася. Змінився "прикид". Мода...

А суть - лишилася.

Твій вік багато про що говорить. Одружишся, матимеш дітей - зрозумієш в житті НАБАГАТО більше.

Ну то вже, пардон, параноя. По-перше, на мою думку, про зв"язок 1488 з неонацизмом з тих пациків знають нульцілих нульдесятих людей. Якщо мова буде йти про гопоту як клас (про приналежність до якої зовсім не свідчать споритвний одяг та взуття), то, боюсь, попади на таких вночі в тихому місці під їхній "ненастрій" білий/чорний/єврей/індус/азіат буде мати як мінімум "розмову". І циферки тут зовсім ні до чого. Ви ще скажіть що ви з жахом дивитесь на свій ідентифікаційний код, номер паспорта і книжку з нумерології разом.

По-друге мова йшла про те які мммм, .....(вставите потрібне слово, мені вже набридло цитувати) ті хто там дригаються біля цуму ітд, а не те під яку музику вони роблять, вірніше навіть під слова музики. З таким же смислом можна кричати вальс не клас (заклик типу смерть австрійцям Оо), казачок тоже не клас (росіяни?). Так ні ж, в словах "Лєзгінка не клас" ви бачите істинне зло неонацизму що приховано виховується в підлітках і тим самим підсвідомо вживлюється ненависть до жовто-чорно-коричнево-євреїв.

По-третє. Про управління масою. Звичайно, що всі будь-які, скажімо так, неформальні угрупування формуються на базі людей зі спільними інтересами і за наявності вмілого лідера можуть перерости в зовсім іншу категорію (банди ітд.). Це аксіома. Інша справа, що з вашим поглядом угрупування можна знову ж таки шукати скрізь. Гоп-тусня в дворі будинку?Збори панків на фонтані в центрі? Скейтери на пам"ятнику Лесі Українки? Не пускайте дитину кататись на велосипеді, а то прийде лідер і скаже "а давайте наваляєм всім скейтерам, ролерам, і тд.". Вам, як я зрозумів, батьку, є зміст оберігати своїх дітей від шкідливого впливу не завжди сприятливого серидовища, але подумайте чи можливо це в принципі. Звичайно, учасники цього броунівського руху під музику можуть завтра почати полювати на євреїв, темношкірих та інших не "білих", але це зовсім не означає що це пов"язано саме з, нагадаю вам, темою спілкування - "танцями". Про схожість музики: шановний Zheny@, ви коли небудь відвідували дискотеку? Думаю що так. А тепер уявіть декілька бабульок, які сидять, дивляться з гіпотетичної лавочки на ці танці і вішають вам ярлики "нацисти", "бидло" ітд. Тим самим займаються і ті хто скажімо так не зовсім доречно виразились про підлітків з відео. Професійно робите з мухи слона.

П.С. Колись цікавився звідки з"явились скінхеди тому багато фільмів на цю тему передивився.

П.П.С. Вибачте за багато букв, але хоч якось розігрів пальці :Р

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да нет там ничего особенного! Каждый сходит с ума по своему...

Так і я про те ж. Так ні - нацизм, фашизм, екстремізм, дебілізм...

Немає нічого цікавого в цих нервових сіпаннях.

Деградація суспільства. :(

Ну, оце здорова думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

OMG. Дибіли, уї....и, на будівництво з цементом, в міліцію, до стінки і пулю в затилок йопт. І взагалі давайте зберем бригаду дружинніків вийдем на вулиці і будем пиз...ти всіх шо не підходять під шаблон : всіх в спорт костюмах, всіх патлатих, всіх в лосінах, всіх ....

То типу така реакція на банду хлопів шо захотіли пофанитись? Нічого поганого в ролику не видно, не видно бійок, хуліганства, бикування якогось. Аналогічно мабуть ви ставитесь до інших типів флеш-мобів? Чомусь зразу згадав "бабульок подпад"єздних". Хай би собі дригались, аби іншим не заважали.

Оце флешмоб на це приємно подивитись:

і Женя правильно підмітив на рахунок 14.88 і лезгінки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене така музика пре і попробуйте зі мною посперечатись:

з 44 секунди я сповз під стіл

п.с. Хоча нацистські нотки в стартовому відео не вітаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це щось типу цього. хлопаки мають купу часу та енергії. І якщо їм то подобається - то не бачу нічого поганого і протизаконного в таких їх діях...

а щодо музики і 1488 - то я впевнений, що вони уявлення не мають, яка суть вкладена в ті слова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, так, деградація

колись деградували під вальс, під танго, потім під твіст чи шейк, потім взагалі повна деградація- під рок-н-ролл, далі- гірше. Прийшла чорна пора Хард басс....

Ми всє умрьом?

кстатє, коли більшість нас ще навіть не планували, були брюки-дудочки, їх ще з милом натягали на ноги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толік, а назви но мені зажигатєльний танєц з історії, в якому планувалось зіг хайль робити, ну або "Віва, Кеннеді!" чи шось таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я дуже придивлявся до відео, шукаючи зв"язку з 14-88. але схильний думати, шо пєсєнку взяли тільки за рітм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я не за танець, я за його подачу. І не на цьому форумі.

Хай танцюють, але без отих 1488.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось Hard Bass 2009 Official Aftermovie:

Ніякого 14/88 там немає. Але... В кінці кліпу, десь так біля 4 хв., на екрані з'являються руни (які, як відомо, використовували нацисти, а саме в СС та Ваффен-СС. Аналогія, однако...).

Те відео, що виклав Demeter, особливо про Львів: у Львові є два футбольних фан-рухи - 1) ФК Карпати та 2) ФК Львів. Перше - вирізняється поглядами, наближеними до фа, нетерпимістю до фанів інших команд Української футбольної Прем'єр-Ліги; а друге - належить до антіфа. На відео, схоже на все, ультрас ФК Карпат (невід'ємні атрибути ультрас - маски та "димовухи"). В середовищі ультрасів дуже популярні погляди неонацизму. І це не новина.

Ні в якому разі не стверджую, що це саме так - хард басс має спільне з неонацизмом, чи якимось чином приховує такі погляди. Це тільки моя версія. Висновок з того, що я побачив.

Це слова пісні Хардбасс - раз раз раз это хард басс:

Раз раз раз это хардбасс,

Все в спортивках адидас,

И на найке пацаны

Слушают хардбасс басы.

Этот стайл любим мы,

Жгем все в ритме колбасы,

150 ударов тут,

Пацаны в спортивках жгут.

Школа танцев учит вас

Правильно плясать Хард Басс

В клубе до утра топтать

И ниче не принимать

Бутераты и спиды

Наши злейшие враги

На плащадках мы под квас

Отожгем для вас Хард Басс!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та шо ви всі такі зануди, парні вирішили собі погнати трохи, тим самим повеселити трохи себе і народ, який з усмішкою на лиці оглядався на це нежданне дійство в ЦУМі :D

ніякого криміналу вони не вчинили, а те, хто яку музику слухає - це вже особисті речі. І хоть мені, як і більшості з вас, подібний стиль одягу з дамскіми джинсами не по душі, але я ж не кричу, що всім їм треба лопатою по морді за це бити :sq_ye:

Мені особисто одинаково під шо вони там дригалися, пригали під Хард бас, чи слемились під Хард рок, мєталл :unsure:

Моя думка така: краще бути веселою, позиттивною людиною і проводити вільний час в подібних заходах (флеш-мобах), ніж зранку до вечора після школи тупо з@драчувати в Лінейдж <_<

Тому хлопцям +1 за креативність :0005:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Demeter, Не шукай виправдання тим молодикам. Згодься, якби ти сам побачив банду молодиків в "адідасах", що крокують вулицями міста і відгупують невідь-де і невідь-що - твоя перша думка була б - "Гопники". А вже потім здоровий глузд, після пережитого страху, сказав би тобі, що це якісь Хардбасівці тусуються.

ПРо флеш-моб приклад навели. (Доречі флеш-моб, теж яскравий приклад управління масою, погугли на цю тему). Нехай собі тусуються і відгупують баси десь там, де їх менше видно буде. Щоб людей не лякали.

А щодо Кавказу (І зверни увагу на автора каналу Ютуб...) - http://www.youtube.com/user/zaratustra1488#p/a/f/2/TnzwM9Kz3Cg

Дискусію вважаю далі не доречною - кожен у цьому бачить своє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я в перші кілька секунд першого відео я тожа думав шо гопи башляють.

і ще, не треба Вальс із Хард Басом порівнювати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один из французских писателей издевался: "Я понимаю, почему матери любят вальс, но как они разрешают танцевать его своим дочерям?!"

В первое десятилетие XIX века в Вене запрещалось вальсировать более 10 минут. Автор одной из статей в газете "Таймс" возмущен тем, что в программе Королевского бала 1816 года оказался этот "чувственный и непристойный танец". Запрет на вальс на балах во дворцах немецких кайзеров снял лишь Вильгельм II при вступлении на престол в 1888 году.

Движения вальса считались непристойными, унижающими достоинства женщины. Вальс наносил своеобразный удар по кодексу рыцарской чести, составлявшему основу придворного этикета. В начале XIX века мода на вальс сравнивалась с модой на курение табака

В России при Императоре Павле Петровиче в предписании полиции было запрещено "употребление пляски, называемой вальсеном"

і тут http://www.playcast.ru/viewFull/940169/0ee7aa73471aa902d238d76de447b56d8357a73cpl

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хіба ж це танець? Ну аж ніяк не входить в порівняння з вальсом чи твістом.

Це швидше якісь дикі танці чурок.Два притопа,три прихлопа.

Вже краще б гопак відроджували.

П.С.А танець на пам'ятнику-не більше як осквернення.

Хоча ,з задіяних у дійстві, мало хто це розуміє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"..я стою в крутом раздумье среди мокрых, потных рыл, в священной злобе возвышаясь над скопленьем мудил"(с)

ах, як солодко "возвышаться", да, дяді і тьоті?:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...