Перейти до змісту

Святкування 6тої річниці board.lutsk.ua і його жителів 25.02.2011


kmd

Збір данних про кількість бажаючих бути присутніми.  

131 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 312
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Добрався я таки до компа... Мартенз цуко.. )))))))))))) Ржу вголос..)))))

Бордовка пройшла просто супер.. весело, шумно, пяний... нові знайомства.. та й зі старими все ок..))))

2 Снайт.. поки всіх з рюмкою обійшов.. на закусь місця не вистачило..))))) Залишками свідомості було прийняте вольове рішення "ДАМОЙ" і то "БІГОМ".

З нових знайомств найбільш запамяталися Олеся, Солнишко і Кукуся....

Дєвачькі работаєм !!! Ми нє работаєм ми атдихаєм...! )))))) Згадую... плачу.

Дякую всім. Кагда апять?..))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт усім! Дякую за ПРЕКРАСНЕ СВЯТО. У мене стільки емоцій, що просто нема слів :blush: .

Було супер усе, одним словом, такого дня народження я вже давно не празнувала :smile-zachot: .

Lexx, я з тобою, скоріше б повтор, але з іншої сторони, тож ніякого здоровя не хватить на повторне гуляння, таке дійство має бути один раз в рік, але щоб про нього згадували не один рік ;) .

MANJAK11 - ти дійсно МАНЬЯК :D .

Бажаю усім здоровя і щастя.

p.s. окреме велике дякую тим хто був на гуляннях в Сенатрі, це можна сказати була моя маленька мрія.Vanus- ти СУПЕР танцор.

Plum, я ще раз впевнилась у тому що ти настоящий джентельмен і незалишиш жінку у небезпеці :g15: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum, я ще раз впевнилась у тому що ти настоящий джентельмен і незалишиш жінку у небезпеці

Оппа.... а хтось був в небезпеці?.. Я щось пропустив?.. :blink:

Певно я просто небезпеки не помітив, то і лишився :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт усім! Дякую за ПРЕКРАСНЕ СВЯТО. У мене стільки емоцій, що просто нема слів :blush: .

Було супер усе, одним словом, такого дня народження я вже давно не празнувала :smile-zachot: .

Lexx, я з тобою, скоріше б повтор, але з іншої сторони, тож ніякого здоровя не хватить на повторне гуляння, таке дійство має бути один раз в рік, але щоб про нього згадували не один рік ;) .

MANJAK11 - ти дійсно МАНЬЯК :D .

Бажаю усім здоровя і щастя.

p.s. окреме велике дякую тим хто був на гуляннях в Сенатрі, це можна сказати була моя маленька мрія.Vanus- ти СУПЕР танцор.

Plum, я ще раз впевнилась у тому що ти настоящий джентельмен і незалишиш жінку у небезпеці :g15: .

:blush: так я ж нiчого такого не робив :blush: щоб ти тодi сказала,якби робив :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Добрався до юсб шнурка.

Мої фотки.

https://picasaweb.google.com/rkomandor/2011#

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:blush: так я ж нiчого такого не робив :blush: щоб ти тодi сказала,якби робив :0001:

Взагалі б з тобою не говорила, а як бачиш - говорю :)

нда :) одну з моiх фоток смiло можна вiшати на дошку *Iх розшукуе мiлiцiя* :)

А я що казала, маньячок - але ж наш :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті знайшов можливість писати.

Вперше був на Бордовці, враження тільки позитивні! Багато писати не буду, дякую організаторам за свято, всім присутнім за компанію!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби ще якась добра душа зібрала б всі фотки до купи, і виклала одним архівом (чи на файлообмінник lm, чи на якийсь зовнішній), то думаю по репі форумчани настукали б нормально :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Якби ще якась добра душа зібрала б всі фотки до купи, і виклала одним архівом (чи на файлообмінник lm, чи на якийсь зовнішній), то думаю по репі форумчани настукали б нормально :)

:friday: ото всех фотографов похмелить еще раз и отобрать флешки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через тимчасову відсутність інтернету тільки зараз вдалося зайти на Борду.

І що вам скажу: кілька днів без форуму і відчувається, що чогось не вистачає. :D

Дякую всім за зустріч!

Переважна більшість людей знайомі, приємно було всіх побачити.

Рада знайомству з новими людьми - жителями Борди.

Також нарешті познайомилася з тими, на зустріч з ким чекала. Дівчата, в житті ви ще цікавіші! :)

Бордовці - ви супер! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І коли він встиг ще стільки нафотати? Кадри убивають наповал!

"Бордовка очима kmd"

А фінальні ряди все купи не тримались! :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлячись на фотки, виникає одне-єдине запитання: переголосувати можна? :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлячись на фотки, виникає одне-єдине запитання: переголосувати можна? :blush:
Ага, через рік ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кто не успел, тот опоздал :D

Лично мне хватило тех несколько десятков минут, что бы окунуться в ту,ни с чем не сравнимую атмосферу бордовки, когда более чем 50 человек, большая половина которых никогда не была знакома в реале, но так отлично провели время :):smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

большая половина которых никогда не была знакома в реале

Это ты ОЧЕНЬ погорячился...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлячись на фотки, виникає одне-єдине запитання: переголосувати можна? :blush:
Ага, через рік ;)

та сіко тої жизні - ніби тільки вчора комп'ютер купив, а вже на Борді майже 3,5 роки - летять ті рочки "дай дорогу".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю... Кітайскі діди морози такі анонімні, шо я сам не знав, який мені подарунок зроблять. Чесно. Ексель такий ексель...

Але мені достався найкращий подарунок! Той, що можна розділити з друзями і згадувати цілий рік!

Дякую тобі, Дід Мороз!

Будь ласка.

Дід Мороз старався ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...